www.sudzibas.lv Baltcom Slikts serviss

AtrisinātaBaltcom - Slikts serviss

Biju klients gandrīz 5 gadi, visu laiku kartīgi maksāju. Tagad apstākļu dēl vajag izbeigt līgumu. Sakara ar to ka pagājušajā gada notika izmainās, tipo bija noslēgts jauns līgums un viņi piespied maksāt sodu (ap 70 eur) par līguma izbeigšanu, neskatoties uz to, ka biju labs klients - ! 5 gadi! Tagad nekad vairs nebūšu jūsu klients!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

J John Johnson 23.05.2016

Kapec parakstiji jauno ligumu, ja tur ir soda nauda? Pats esi vainigs, bija jalasa ligums.

V Vineta78 23.05.2016

Es ilgus gadus biju Baltcom kliente, tad izdomāju nomainīt,jo parādījās kāds dempingotājs un nu "pavilkos", nu jau gadu esmu atpakaļ. Sapratu ,ka ar citiem lielāka ķēpa un sliktāks piedāvājums un tā kvalitāte.

M Makushka 24.05.2016

Jebkurai kompānijai ir līgumi AR un BEZ minimālā termiņa, neatkarīgi no tā, cik ilgi esi klients. Ja nevēlies terminēto līgumu, maksā vairāk, bet aizejot, nemaksā līgumsodu, gribēji atlaidi, tad maksāsi mazāk, bet līguma laušanas gadījumā maksā par to, ka nesagaidīji termiņa beigas. Kā jau visur