www.sudzibas.lv Baltcom Baltcom nomelnošana

AtrisinātaBaltcom - Baltcom nomelnošana

Sveiki,

vairums klientu nomelno un raksta sūdzības par "baltcom tv" apkalpošanu un pakalpojumiem. Es, personīgi, izmantoju baltcom pakalpojumus (televīzija un internets) jau vairākus gadus un neesmu uzdrošinājies pat pateikt kādu skarbāku vārdu apkalpošanas centram. Televīzijas pakalpojums ir nevainojams. Esmu apmierināts par visiem 100%, tai skaitā par jauno interaktīvo televīziju, ko peslēdzu nesen kā jaunu pakalpojumu. Ar interneta problēmām neesmu saskāries ne reizi. Ja iet runa par apkalpošanu, tad, zvanot uz baltcom apkalpošanas centru, vienmēr ir jāgaida maksimums vienu minūti un apkalpošana ir viena no konkurētspējīgākajām noteiktajā tirgū. Citi pazīstami klienti, kuriem ir bijušas nelielas tehniskas problēmas saka, ka baltcom tehniķi tās atrisina nekavējoties un nevilcinot laiku. Protams, katrai kompānijai ir savi + un - , bet latiņa, ko ir uzstādījusi baltcom kompānija nelīdzinās citu kompāniju mērķiem.

Paldies.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

G guntagunta 20.06.2014

Kurš gan sunim asti cels, ja ne pats ?? :D

R Riga 20.06.2014

Автор ты нагло врёшь.Эта шарашкина кантора не в состоянии предоставить нормальный сервис и обслуживание.

Latviešu tautas 26.03.2016

Где конкретно? Рига, улица Валдеку 62: качество телевидения могу контролировать 2 раза в месяц с понедельника второй половины дня по субботу первой половины дня (то есть каждую вторую и четвёртую недели месяца) - замечаний по аналоговому ТВ Балтком нет!

A tu tupoj ruskij ????

R Riga 20.06.2014

Вчера зарегестрировался.Полюбому работник этой канторы.

Latviešu tautas 26.03.2016

ВРЁШЬ!

T Tānedrīkst 03.03.2016

Cik internet trolim maksā

D Davis Shulga 06.09.2016

2 раза исользовал их услуги. Интернет и тв. Оба раза обжогся. Интернет регулярно пропадает. Договор нормально не розорвать. одним словом а не работники.

G Gunta Vītola 14.11.2016

Saņēmu vēstuli no parādu piedzinēja,JULIANUSS iNKASS0 lATVIJA,,kuru iesniedzis SIA,,Baltkom,par pāradu -pamatparāds 18.92.kavēju7mu summa 8.57.līguma pārtraukšana 21.34. kopā EUR 55.83,kas radušies 14.03.1912 gada.Līgumu lauzu attaisnojošu iemeslu un iesniedzu 1912gadaoktobrī rakstiski Baltkom filiālē ķengaraga.Visus šos gadus bija klusums un pekšņi vēstule no parādu piedzinējiem! Murgs!

E Elena222 24.12.2016

У меня сейчас тоже самое! Тоже призодят счета от колекторов за какой-то непонятный долг аж в 2009 году. Все эти годы никаких долгов у меня не было и от услуг Балткома я отказалась в 2009 году. А они теперь меня шантажируют и письма шлют постоянно с угрозами!за что?? Я собираюсь обратиться во все СМИ и возможно в суд. Люди, не связывайтесь с Балтком ни-ког-да!

N nesūdzos 14.01.2017

Un kadu pakalpojumu ta sanemi talaja1912 gada?

E Elena222 24.12.2016

Не ври тут, тролль! Начальство попросило хороший коментарий написать? Всем уже давно известно, что Балтком-обманщики и хапуги, которые только деньги из клиентов выбивают, а сервиса там нормального не было и нет. Я от них отказалась!

N nesūdzos 14.01.2017

Pilns ar kkadiem pus krievu psrs laika trolliem kuri to vien mak ka slavet putinu un sudzeties cik viss slikti
Ja tev slikti te putinam vienmer noderes kads kas daiktu un vel gudri

Krievs vai latvietis, bet klients tomer vai ne? Bet to ka baltcom čakarē tautu ir patiesība. Kvalitātes nav ne servisā ne apkalpošanā.

R reo 08.12.2019

Es ari tiko saskaros ra to ka sajas pedejas dienas,nedelu, saskaros ar to lai noskaidrotu konkreti par pakalpojumu,nekada skaidriba neesmu ticis. Katrs operators vai klientu apkalposanas personals runa,tas ir atbild uz uzdotajiem jautajumiem,pa savam. Ta ka man iznaca no Rigas pariet uz Adaziem ,sakuma operators teica ka ja ,televizija un internets piejams, bet tikai kads. Izradas mabila versija ko Baltcoms nem no Bites. Lidz ar to esmu pazaudejis visus ieprieks dalu piejamos tv kanalus.Te operatore varda Dagnija mums ar sievu skaidroja ka pec menesa ar kautkadu sadarbibas partnera firmu busot ievilkts kabelis un busot atpakal vis pa vecam ka bija pieslegums mums Riga. Kad tika pajautats kas par sadarbibas partneri tas butu ta atbilde netika sanemta. Lai gan kad pajautaju klientu apkalposanas centra,tad atbildeja ka par tadu kabeli neko nezinot,jo seit Adazos tikai tiek piedavats open tv un internets{tas ir mobilais kurs tiek nemts no BITES.}. Ta ka te tagad vel jautajums vai vispariba te kadu kabeli vilks.Vispariba ka operators vai menedzeris no Rezeknes var sadarboties ar Adaziem, Jo man Dagnijas tel.num.uzradas ka zvana no Rezeknes. Lai tad sez sava latgale un komande tur. Tapat sestdienas svetdienas vina nav sazvanama.Kad piezvana uz galveno centru tad tik atbil ,nodosim informaciju Dagnijai un sazinieties arvinas. Es uzskatu ka jastrada ar pienakuma apzinu nevis ar kautkadiem meliem,tuksu runasanu un klientu psihologisko skalosanu,uz kuru daudzi uzkeras,bet tikai es neesmu no tiem kurs uz to keras ka zivs. Es uzskatu ka firmai vajag vienu dalu iemacit darbiniekiem etisko pieklajibu pret klientiem un pareizi izprast savu darbu,pienakumus ko pilda.Pinemsim ka sodien origo apkalposanas centra. Mums bija janodo atpakal iekartas kuras bija pieslegtas Rigas dzivokli. Aivedam dekoderi un ruteri viniem. Ate ruteris nav musejais lo gruzat man te vinu,nekur tas datos neparadas. Teicam ka vinu meistars to uzstadija un tapec ari visu komplekta atgriezam. Neka nezinu nav musejais. Labi. Velak caur pazinu tik uzinaju ka taja laika kad mums piesledza BALTCOM ruterus deva davana par velti un to atpakal nav jaatgriez. Bet vai to pasu nevareja ari klientu centra mierigi pateikt un izskaidrot. Taka iesaku censties iemacities piklajibas etiku pret klientiem.