www.sudzibas.lv Baltcom Apstridet ligumu

AtrisinātaBaltcom - Apstridet ligumu

Kur var griezties lai apstridet ligumu? Iireeju dziivokli kur bija teikts var izmantog tikai baltcomu, bet vinji strada negodigi.. ligums tads it kaa no vinjiem millionu panemu uz paradu. ligumu man iegruda darbinieks.. mana muljkjiba ka nelasiju uzmanigi,tagad gribu atteikties,izlasiju ligumu un nu esmu shoka! Neko nenemu no vinjiem ne ruteri ne vel ko, bet 2 gadus man jamaksa vai ari milzigas soda sankcijas! Ir tachu iestades kas nemas ar negodigiem ligumiem!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

H hurr 30.07.2014

mana muljkjiba ka nelasiju uzmanigi, ar to jau viss ir pateikts, nākam reiz uzmanīgi lasiet to ko parakstiet tad nebūs tādu sitiāciju, neviens nespieda jums parakstīt to līgumu. līgumsods ir un būs ja lauž līgumu ātrāk nekā bija norunāts.

H hurr 30.07.2014

BondsBonds 30.07.2014