www.sudzibas.lv Baltcom Serviss, ligums

AtrisinātaBaltcom - Serviss, ligums

Nesledziet ligumus ar sito kroplu kantori. Izzadzeeji.
Nepietiek ar to, ka pabaaza ligumu man parakstiit, kuraa bija izveles starp 12 un 24 men, pabaaza, pats elektrikis atziimeejot, krustu, kur 24men. Plusaa, lauzot ligumu, dubultaa sods, 100ls, nevis 12 menesoss-50 ls. Vel vienu meenesi 1 dienu nokaveejaam, uzreiz atsleedza netu! Piesleegt jeedza tikai pec nedeelas!
Nepietiek ar to tizlosanos, atsuutit tak vini soda atmaksas grafiku ari nejeedz, pa entajaam reizeem jaraksta, jaabaksta. Tik vien, kaa "sazinaasies ar jums tuvakaja laikaa". Kaut kaa gaidu jau pusgadu! Urlas.
Nevienam neeiesaku to midzeni!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

BondsBonds 11.07.2014

Jā, jā, pabāza, ka tik ne tā. Tas jau kā seriāla, čigāniete "pabāza". Kāda viņiem vispār daļa gar TAVU soda grafiku, viņiem izdevīgāk tērēt laiku jauniem klientiem.