www.sudzibas.lv Baltais Derīgs termiņš bet vecs produkts

Baltais piens - Derīgs termiņš bet vecs produkts

Mani vecāki divas reizes pirka mūsu paša piena kombināta ''Baltais'' produktus un viņus pa tiešām šokēja tas ka šajā gadījumā jogurtam un kefīram ar derīguma termiņu nebija problēmas bet pats produkts bija jau sabojājies. Ir tikai viens jautājums viņi no zemniekiem pienu pērk pa grašiem bet paši pārdod vecu produkciju kapēc tā??? Kapēc viņi māna savus pircējus par derīguma termiņu un kapēc ja ir tik neklavitatīva produkcija kapēc tā ir tik dārga???

V

A AnnaPanna 17.01.2017

Pirms bļaut "vilks,vilks" ir jāpadomā mazliet ar smadzenēm,ka iespējams ražotājam ar to nav nekāda sakara,jo bieži vien produkts sabojājas tāpēc,ka veikalā tas nav bijis pareizi uzglabāts,bitīt matos!

A arci123 17.01.2017

Es arii domaaju, ka veikals te buus vainiigs vai transporti, kas piegaadaa, jo preteejaa gadiijumaa te buutu jau simtiem taadu negatiivo komentaaru.

P Postaler 23.01.2017

Nevajag sapūtušās pakas veikalā ņemt, kas kautkur siltumā torčijušas.. :D

Aigars31 21.02.2017

a man nav mana parastā saldā šokolādes tīrā sieriņa... visi ar kautkādām garšām un krejuma videjais iepakojums ir izzudis no veikalu plauktiem .. visa idille jau sen pasaulē beigusies. nav ko kaunēties par sūdzībām.. un likt to darīt...