www.sudzibas.lv BALTA neperciet Balta veselibas polises

Balta - neperciet Balta veselibas polises

Balta veselibas apdrosinasana paredz potesanos pret ercu encefalitu, gaju vasara un veicu pirmo poti, iznemu potesanas pasi utt viss ka arsts saka, ta ari dariju, tapat ja man arsts saka ka uz otro poti janak pec 2 nedelam, tad ari atnacu tiesi arsta noraditaja diena un veicu otro poti - bet tad Balta atteicas to apmaksat, jo 2 poti esot vajadzejis potet pec ilgaka laika un pec 2 nedelam iepoteta esot iznemuma karta un tadas Balta neapmaksa. Bet es tacu tikai klausiju arsta noradijumus un ja man potesanas limits nav parsniegts un ercu encefalitu apmaksa - tad kada atskiriba, vai es to daru ziema vai vasara un ar 2 ned vai 2 men intervalu?

O

P Pika 15.09.2010

Man bija Balta A6 polise un nekādu problēmu. Atmaksāja pat homeopātu un sportu. Potējos arī pret ērču enceafalītu divas reizes -viss ok!!!

G g5c 15.09.2010

Eu, nu.. :/ Balta ir laba :P

V Valentīna 26.09.2010

www.apartneri.lv - šie ir mani brokeri. Viņi man izstāsta visu ko maksā apdrošināšana un ko nemaksā un palīdz arī, kad gadās ķibele.

M Maija 26.09.2010

ja brokeri sāk spamot, tad tas neko labu par šo brokeru sabiedrību neliecina.

A Anda 02.11.2010

Mums arī bija Baltas veselības apdrošināšana - pilnīgi piekrītu, ka bija problēmas ar apmaksu un informāciju. Tagad mūsu firmai ir Seesam Latvija veselības apdrošināšana un esmu ļoti apmierināts gan ar pakalpojumu saņemšanu, gan piezvanot - ļoti laipni un korekti. Bija sanācis arī diezgan daudz paārstēties un tādējādi kaut kur nojuka un pārtērēju savu limitu, bet paldies ļoti atsaucīgajai darbiniecei Ilvai, kura nāca pretī un piedāvāja rēķinu sadalīt pēc manām iespējām, kā arī vēl deva daudzus padomus- varu teikt, ļoti zinoša, pretīmnākoša darbiniece. Ļoti ceru, ka arī turpmāk mums būs veselības apdrošināšana un noteikti Seesamā.

V V$U 25.11.2016

Baltas veselības poliseA6 ir pat problēmas veikt parastās asins analīzes Gulbja labaratorijā ar ģimenes ārsta nosūtījumu.Kā paskaidroja ARSā ar citām apdrošināšanas kompāniju polisēm problēmu neesot...Balta uzstāj,ka 1x gadā ģimenes ārsts var nosūtīt uz analīzēm par valsts naudu. Bet konkrētajā gadījumā analīzes vajadzēja veikt jau 2-3reizi un izrādījās,ka arī polise nesedz...Viņi laikam domā,ka cilvēkiem nav ko darīt un tāpēc dodas nodot analīzes,lai tērētu viņu naudu:)

K Kris Zei 21.04.2017

Baltas veselības polise A4 neapmaksā asins analīzes, kurām ir terapeita nosūtījums. Noteikumos ir rakstīts, ka analīzes, kuras tiek veiktas ārpus Baltas līgumorganizācijām tiek apmaksātas 100% apmērā pēc Gulbja laboratorijas vai NMS cenām. Tā nav taisnība. Balta uzskata, ka klientu var nosūtīt tikai uz izmeklējumiem, kas saistīti tikai ar kādu konkrētu viena veida saslimšanu. Gadījumā ja terapeits nosūta uz izmeklējumiem, kas saistīti ar vēl kādām veselības problēmām, viņi uzskata, ka tā ir vispārējā veselības pārbaude, kuru viņi neapmaksājot. Varētu domāt, ka cilvēkiem nav ko darīt, kā iet uz bezjēdzīgām analīzēm un apmeklēt virkni ar dakteriem.

A Arnis1900 07.01.2018
Krāpšana

neatgriēž naudu par pus gadu neizmantotu octa polisi, gaidu jau divas nedēļas, iesniegumu paņēma, bet cik naudas un kad to gaidīt, neko nav pateikuši, atbilde-"mēs nezinam, gaidat, nauda atnāks, vajag ilgāk pagaidīt!"