www.sudzibas.lv BALTA Izvairīšanās apmaksāt izdevumus

Balta - Izvairīšanās apmaksāt izdevumus

Iesaku ļoti padomāt pirms drošināt automašīnu Baltā. Man ir Kasko apdrošināšana. Notika ceļu satiksmes negadījums. Tika izsaukta ceļu policija. Balta negrib maksāt. Eksperts apskatīja mašīnu un nemaz nemēģināja iedziļināties problēmā. Atsūtīja atteikumu. Uzrakstīju pretenziju 2 mēnešus atpakaļ. Nekādas atbildes.

E

ž žirafe 03.10.2008

ekspertam nav jāiedziļinās problēmā, tas ir jādara policijai. Gan jau kāda rupja neuzmanība vai vēl sazin kas. A citādāk Balta maksā tīri labi.

MacBeton 11.10.2008

Man gan liekas ka Elga pati ir bik duma. Droši vien uzpērusies uz kādas apmales vai guļošā policista kamēr nagus lakoja pie stūres vai stulbi blenza uz motora pārsegu :-D

K Kristaps 05.11.2008

neticu, viss tur ar izmaksām ir kā vajag

L Laurish 07.02.2009

Balta ir galīgi čau.
Man aprīlī kāds pie Alfas apskrāpēja mašīnu.
Noberza un iespieda spārnu, noskrāpēja priekšējo bamperi.
Tāma bija samazināta par 50% Telefoniski man paskaidroja kāpēc - pirmo reizi zvanīju man teica
"mašīnai uz spārna esot vecs bojājums" Tas nekas ka BALTA Kasko šajai mašīnai bija jau 3 gadus, un visi iepriekšejie bija bez pašriska. Nebūtu iemesla vecu bojājumu atrādīt, kad pašrisks 70Ls

otreiz zvajnīju -man cits paskadroja, ka uz spārna esot neliela rūsa. Un man rūsa esot bijis jānovērš pirms griezos Baltā, jo tagad viņiem esot jākrāsno spārns, kas esot bijis man jādara. Es atbildēju, ka novērsišu rūsu, noskrāsošu spārnu, bet par viņu līdzekļiem spārns tāpat būs jāatliec un jākrāso vēlreiz.
Atbildes nebija.

Trešo reizi zvanīju jau atlīdzības daļas vadītājam - teksts bija atkal cits :(
Sāku rakstīt pretenzijas, jo polises noteikumi neparedz atlīdzības samazinājumu manā gadījumā.

Pēc 2 mēnešiem saņēmu atbildi. Neapmierināja. Rakstīju atkal, ka samazinājums ir nepamatots un neatbilst polises noteikumiem. Un ka segsim paši rūsas novēršana izdevumus, pielikumā pievienoju tā paša servisa tāmi un par rūsas novēšanu būtu bijis 20Ls jāmaksā.

Atbildes nebija 2 mēneši.
Pieteicāmies uz vizīti - apskatīja mašīnu atīdzības vadītājs un pateica - vispār ieniegumu no Jums neesmu saņēmis, bet Jūsu gadījumā viss ir kār'tibā.
Pārskaitīja man naudu uz kontu, jo vairs servisā remontēt negribēju.
Un summa atkal bija mazāka -esot norēķināts PVN. Un atkla uz kāda pamata un kādā bezsakarā.
BET sapratu, ka nav kur sūdzēties, nav kas šajos strīdos palīdz.
Vēros PTAC, FKTK - bet atbilde viena - civilitiesks strīds un ejiet uz tiesu. Lieki piebilst, ka Balta spēs noalgot savus labākos juristus, lai man iepūst un neko nepanāktu.
Un tagad kad beidzās polise, man zvana un piedāvā jaunu :D

A Andris 16.02.2009

Sarunājam, un ejam visi kopā uzreiz uz Baltu. Ja mēs tur ieradīsimies vairāki, tad diez vai šie tā vienkārši gribēs nemaksāt. Prāta gan šiem tā pamaz, nesaprot, ka zaudē potenciālos klientus. Un tad iesniegsim kopīgu prasību tiesā, lai visus uzreiz izskata. Bet pirms tam jāsarunā tusiņš ar žurnālistiem. Tie jau tā vienkārši šos nepalaidīs garām. Kasko līgumā ir punkts 9.2.1, kur skaidri un gaiši rakstīts, ka auto pēc zaudējumu atlīdzības jābūt sākotnējā izskatā. Un tās trīs lappuses ar pārējo tekstu ir priekš kaķiem.

M maate 03.03.2009

Par BALTU nevaru piekrist. Varbūt situācijas mēdz būt dažādas. Tāpat kā dažādi ir BALTAS kantori un darbinieki.
Arī man bija KASKO BALTĀ. Man bija periods, kad mašīnu apskādēju vienā laidā un regulāri. Un katru reizi uz BALTU devos ar kaunā nolaistām acīm. Eksperts vienmēr viens un tas pats, jautri komentēja manas ķibeles, sak, sieviete pie BMW stūres... Vienmēr skādi aprēķināja pa pilnu programmu, naudu gan neņēmu, remontēju servisā uz BALTAS rēķina (remonts notika ātri un kvalitatīvi). Pēc pēdējās avārijas eksperts atzina - remontēt neatmaksājas, savāca manu auto. Nobirdināju pāris asaras uz atvadām un gaidīju naudu... Pēc nedēļas tā ieripoja manā kontā. Yeee... tik izdevīgi nebūtu pārdevusi!

Mamma 03.03.2009

Mes maksajam Baltai nenormalas summas jau 4 gadus un ar katru gadu tas summinjas palielinas. Ko lai dara, kurs var ieteikt leetaaku apdrosinasanu?

V Vanders 05.03.2009

Problēmas parasti rodas tad, ja klients vēlas saņemt naudu nevis salabotu mašīnu. Un tas nav tikai Baltā. Vienkāršāk ir atdot viņiem, lai paši saremontē. Tad visdrīzāk nebūs nekādu pretenziju.

S Smile 03.04.2009

Jūs te stāstat cik Balta ir slikta!!! parādiet citu kompāniju kura negribēs atrast iemeslu lai neizmaksāt naudu??? Jūs gribat gan lētas prēmijas maksāt, gan atlīdzību lielu saņemt???
Kā aŗī tas ir muļķības ka BALTAI nepaliek prēmijas mazākas, ja regulāri apdrošini un bez atlīdzībām, tad gan tās prēmijas paliek mazākas. Es pati to pārbaudīju.
Līdz šim esmu pārliecinājusies ka tikai viena kompānija izmaksā bez problēmām, tas ir SEESAM! BET tur ir dārgākas prēmijas jāmaksā!
Jau jau jūs apdrošinājāt BALTĀ, tad arī nečīkstat, ejiet pie citiem apdrošin'tājiem savu auto drošināt!

L Laine 16.06.2009

Baltas attieksme ir pilniigi bezpersoniska. Es gan domaaju kad svariigs ir katrs klients. Man gribeeja nozagt mashiinu, kad tas neizdevaas, tad to nodedzinaaja. Man taa bija darbam. Kad es zvanu baltai, lai uzzinaatu kaa lietas virzaas, jo pagaajushi jau 2 meeneshi, man neviens neko nepaskaidro, labaakajaa gadiijumaa otraa klausules galaa klusee. Bet es zinu kaa riikoties, nieks ar visaam tiesaam, es pilniigi nejuutos vainiiga, un ja man atliidziibu neizmaksaas, ir jau arii televiizija, un nav labaakas reklaamas kaa ANTIREKLAAMA.

A ARNiiiC 15.09.2009

PILNĪGS ZAGĻU KANTORIS... man par nozagtiem spoguļiem, kuriem vērtība ir 70ls katram, kopā samaksāja 18.48ls... un pēc nedēļas uzrakstīja vēstuli, lai atdod naudu... tiem kas nostājas Baltas pusē: gan jau jūs kaut kad arī apčakarēs (cerams) =)))

J jānis 30.11.2009

divus mēnešus atpakaļ braucot pa tikko greiderētu ceļu pretim braucoš busiks man uzsvieda uz priekšējā spārna un bampera akmeni salaužot bamperi un iebuktējot spārnu.pazvanu uzbaltu, visu izstāstu, aizvedu nofotogrāfēt-gaidu atbildi.par pārsteigumu atsūtavēstuli kaes esmu melojis, bukte tā nav radusies.es aizsūtīju iesniegumu lai pārskata, jo ja es 4 gadu laikāviņiem esmu samaksājis pāri par1500 latiem, gribās arī no viņiem pretimnākšanu.tagat atsūtīja ilgi gaidīto vēstuli, bet atkal ar atteikumu.es sazvanījumanas lietas izmeklētāju lai paskaidro kāpēc nemaksās.viņš pasaka ka buktes nevarēja rasties no akmens, bet gan no ceļa stabiņa vai kā tamlīdzīga un kāpēc nēsmu saucis policiju.kura policija man būtu braukusi skatīties kā man uzkritis akmens?gribas kādam sūdzēties, bet tur vajag atkal naudu un izredžu maz, uz to jau laikam balta iziet.

U Uldis 25.01.2010

Ar Baltu viss ir greizi. Vairāk tur apdrošināšanu neveikšu. Vismaz gadi10 apdrošināju nekustāmo īpašumu.Pagājušā gada novembrī nodega pirtiņa. Un ko? Dzivo vesels-atbilde negatīva.

V virzule 18.11.2010

4 gadus esmu sadarbībā ar balta kasko.auto 2002 gada un kasko maksājumi ar nav no tiem lētākajiem.visā šai periodā ar auto nav bijušas nekādas ķibeles, kamēr kādā rītā konstatēju-nav spoguļu.Zvans "draugam Balta", policijai...un tad iesākās interesantākais:ierosināja lietu N nolaizīts...aizsūtīja uz sevisu Tapers...un teica, ka tur uztaisīs vien mazs foto un uzliks spoguļus.Aizbraucu pirmdienā...un izrādās, spoguļus varēs uzlikt, labākajā gadījumā, pēc 1, 5 nedēļas.Kā man šo laiku braukt?riskēt ar savu un citu drošību?Atbraucu mājās, ieskatījos SS reklāmā un pēc 1, 5 stundas auto bija ar spoguļiem.pēc servisa ieteikuma griezos pašā baltā un norunājāsm, ka spoguļu vērtību balta pārskaitīs uz kontu, bet spoguļus ielikšu pati.Vērtētājs uzreiz"iepriecināja", naudiņu uzskaitīs kā par b/u spoguļiem.Interesanti gan, kasko maksājam, kā par samērā jaunu, bet detaļas jau ir kā vecam auto.vai tiešām netiek ņemta vērā "vēsture"?
Laikam arī man ir jāizdara secinājums, ka visi apkārt ir krāpnieki.
Šeit klientam nav taisnības...te viņš ir neaizsargāts-vnk loterija

O o 18.11.2010

vai tad ss.lv var nopirkt jaunus spoguļus 2002. gada auto? gan jau ka no tā paša gada vien bija, ja oriģinālie... vai pilnīgi jauni ķīniešu? tad iesniedziet čekus Baltai...

vai izcelsmes vieta zināma? tiešām zināma? esat pārliecināti, ka nav no kāda cita auto kaimiņu ielā...

protams, ka 2002. gada auto ir tikpat kā jauns, bet detaļas tam būs drausmīgi vecas, b/u

V virzule 26.11.2010

Atbilde O

Gribat apgalvot, ka Domenikss un TUF piedāvā klientiem spoguļus B/U????viens bija oriģinālais-svaigi ielikts...45.-Ls/gb

O o 26.11.2010

nu atvainojiet, kur bija rakstīts, ka tika likts Domenikss vai TUF?? skaidri un gaiši rakstīts, ka atrasts SS reklāmā. kā jebkurš lasītājs var izsapņot kaut ko tādu?
tātad kopējās izmaksas par 2 jauniem oriģināliem bija 2x45=90 lati.
cik samaksāja Balta kā par lietotiem? citādi izskatās pēc klaigāšanas, ka visi slikti...tad pasakiet konkrēti cik slikti.