www.sudzibas.lv BALTA Balta veselības apdrošināšana

Balta - Balta veselības apdrošināšana

Vienkārši stulbais kantoris.. Balta dara visu iespējamo, kā tikai nemaksāt atlīdzību, nosūtīju viņiem pieteikumu ar ērču encifalīta potes čeku (pie kam jau 3 gadus netaisīju šo poti), bet viņi atsūtīja atteikumu ar pamatojumu, ka papildus ir vajadzīga pošu pases kopija. Es iešu un iedošu viņiem to kopiju, bet viņi taču apgrūtina savu klientu dzīvi!!! pie kam nepamatoti absolūti! un arī ar līgumorganizācijām Baltai ir grūti, gada vidū līgums ar organizāciju var vienkārši pēkšņi izbeigties, un čau, meklē citu poliklīniku, kur Balta darbojas. Bet ja pats samaksā un atnes viņiem pieteikumu uz atlīdzību, tad arī sūta šādus stulbus un nepamatotus atteikumus.

N

R rita 12.08.2010

Nu tad citreiz der arī noteikumus t.i. programmas palasīt, ko tev dod kopā ar veselības karti. tur ir skaidri redzams, ka jābūt līdzi pošu pasei.

D Dace 13.08.2010

Ergo tāds pats mēslu kantoris!!! Neko negrib atmaksāt, ir lauzuši līgumus ar gandrīz visām ārstniecības iestādēm, tad jāsūta čeki un apmaksā viņi pēc sava vidējā cenrāža, kas izskatās, ka veidots 10 gadus atpakaļ... tik zemas cenas vizītēm un izmeklējumiem ir varbūt Preiļu poliklīnikā nevis Rīgā!

V VisumaCentrs 02.12.2014

Dokumentu pieprasījums tagad tiek saprasts kā atteikums? Tad kā beidzās gadījums - izmaksāja vai neizmaksāja atlīdzību?