www.sudzibas.lv Bakker-Holland BAKKER VĒLAS TEVI PĀRSTEIGT AR DĀVANU!

Bakker-Holland - BAKKER VĒLAS TEVI PĀRSTEIGT AR DĀVANU!

NEUZTICIETIES FIRMAI BAKKER-HOLLAND RĪGAS NODAĻAI - A/K 1039LV-1050. PIE PAVASARA PASŪTIJUMA PIENĀKOŠĀ DĀVANA - DĀRGUMU LĀDĪTE NAV SAŅEMTA!!! LĪDZ PAT ŠODIENAI!! KUR IR ŠĪ DĀVANA, BAKKER-HOLLAND ??

PIEVILTAIS KLIENTS

V

A Aīda Lutsa 09.01.2013

Esmu pasūtījusi ļoti daudz un dažādus augus un sēklas. Tikai vienu reizi man atnāca sapelējuši zemeņu stādi. Dāvanas esmu saņēmusi visas, bet biju par dažām vīlusies, piemēram - koka " šūpoles" un ķerra. Uz fotogrāfijas tie bija daudz lielāki ar skaistiem ziediem, bet kad saņēmu - kā mazas bērnu rotaļlietas, ne puķes iestādīt, ne kā dekoru izmanut.

I irena jasjukevica 07.02.2013

Bakker! VARBūt pietiks krāpt cilvēkus!

D Danuta Kļaviņa 17.04.2013

Man smiekli nāk par letcigiem cilvēkiem sija triks galvenā pasutisanas bēdas par puķes kvalitāti pagājušā gada no 10. Begonijam izauga viena tas nozīme, ka es begoniju nopirku apmēram par 11.53. Ls bet man puķes tur pie dzīvības lai paliek uz Bekkera darbiniekiem un menedžmenta apziņu Dievs visu redz.Bet es atkal pa sūtīja begonijas un no 10 gumam ieskatās tika 4 .kvalitativi bet Hortenzinija Dievam pieņemta nezinu, ko darīt, bet nākošā nedēļu jāiet uz ķīmiju lai turpināt dzīvot bet es gribu Puķes un skaistumu ap sevi un savu māju Beigsim krapt cilvēkus Dievs Jūs darbībai nenesis svētību

L Lapsa- Ha- Ha 21.07.2013

Mani arī reāli piečakarēja bakker-holland . Pasūtīju dažādu krāsu lillijas, bet atnāca vienas krāsas un izskatās šausmīgi.Esmu ļoti vīlusies un neko vairs netaisos pasūtīt no tā bakker krāpnieku kantorīša!!!

A Agrita75 02.01.2014

Es arī esmu no pieviltām klientēm, man pat divas preces ko pasūtīju, neatnāca...
Kā arī, vīenas un tās pašas vēstules atnāca vairākkārt.
Un nerunājot nemaz par, solītām dāvanām, un naudas balvām, kur arī esmu vienīgā, kas izlozēta...

V voronova 20.02.2014

я присоединюсь к плохим отзывам присылают рассаду всю высохшую про подарки и главные призы можно просто забыть это все рекламный обман я уже столько сделала заказов на большую сумму, что оплатила все призы заказывала дорогие розы не одна не пришла нормальная все сухие

G galina112 01.04.2014

Es gan esmu ļoti apmierinata ar bakker-holland firmu, viss esot pienācis laicīgi un viss esit izaudzīs.

O OLGA JELINSKA 18.04.2014

Pasuutiitaaja esmu no 2009.g. Arii man ar pasuutiitajiem ziediem nekad neveicas. Paarsvaraa tie vai nu neizaug, vai atsuuta noviitushus. Interesanti ar puki Vudu lilija, kurai it kaa nevajag zemi un arii laistiit nevajag! Kaa tad-lika pagaidiit! Bez shaubaam-sakalta! Daudz ko esmu suutiijusi atpakalj. Interesantas ir taas loterijas! Gandriiz katraa veestulee! Ir pat teikts, ka esmu jau vinnejusi! Bet neko liidz shai dienai neesmu sanjeemusi! Kaapeec maaniities? Tad, lai neraksta neko! Un veel-atbilde jaanosuuta 10 dienu laikaa, citaadi nevar sanjemt! Gribot nevaru to izdariit. Jau dziivojot Riigaa nekad neko lielu neesmu sanjeemusi, jo, iznaak ka neesmu iekljaavusies shais 10 dienaas! Taa nu gan nav, jo esmu suutiijusi atbildi tuuliit, kad veestuli sanjeemu! Tas noziimee, ka, veelaakais tai galaa jaapienaak otraa dienaa. Arii pasta nodalja bija viena ar Baccer pastu! Taatad, veestule nekur nebija jaapaarsuuta! Tagad no Kalnciema nekaadi nevaru iekljauties shais 10 dienaas! It sevishkji, ja priekshaa ir briivdienas, jeb kaa tagad-sveetki 4. dienas. Par to intereseejos vinju informatiivajaa birojaa-operatore tikai kluseeja. Arii pasuuiit piespiezh vismaz 2 .lietas, lai gan par 1.vairaak nevajag, jo summa par kuru obligaati jaapasuuta ir 15.64 eiro un obligaati kaada lieta buus 15.29 eiro, vai12.49, 8.79-tad jau vispaar nav ko runnat! Tas ir ar noluuku, lai vairaak pasuutiitu!

Z Zogla 01.11.2014

Cienījamie Bakker klienti - bijušie un esošie!
Esmu jau daudzus gadus šīs firmas kliente. Var pasūtīt sīpolpuķes (protams, ne visi sīpoli būs kvalitatīvi), var pasūtīt stādus (no pieciem viens vai pat divi, reizēm visi, noteikti neaugs, jo ir vārgi no paša sākuma). Nav jēgas pasūtīt sīko augu stādus, ko var iesēt un izaudzēt - tie parasti atnāk sakaltuši vai citādi bojāti - jārēķinās ar pastam nepieciešamo laiku.
No augļu kokiem, kuri sapotēti pa divi - ideja vairāk kā jauka- man aug viena plūme (no trim pāros sapotētiem augiem), t.i., puse no auga. Kopt un audzēt māku, man visu mūžu ir dārzs. Vaina stādmateriālā.
Ja vien var, jāatturas no īpašajām hibrīdu tulpēm, kā papagaiļu un tml. - tās ir tikai vienam gadam, nenotūrigas īpašības. Otrajā gadā aug vienīgi nebaudāmi kropļi. Ja tas patīk, tad var paūtīt katru gadu.
Jau vairākus gadus man aug un brīnišķīgi zied izturīgas, mazprasīgas rozes Stromboli. Te nu ir kvalitāte, stādi atnāca stipri, skaisti, veselīgi. Vēl aug dāvanā atsūtīti 10 stādi (ogulāji, avenes u.c., no kuriem 5 ir zemenes - aug viss. Labi aug saņemtie zemeņu stādi, jau vairākus gadus - kvalitatīvas šķirnes, bet kā jau viss, nav mūžīgi - sajaucas, ar gadiem var zaudēt īpašības.

Dāvanas ir īapaš'gadījums - uz tām nevajag sacerēties: šajā pasaulē par velti ir tikai siers peļu lamatās. Šajā firmā tas pats. Kas par velti, tas nav lietojams. Te pa daudziem gadiem man paveicies tikai ar pāris sīkumiem, ko var uzskatīt par kaut cik lietojamiem - sīka kakla rota, kāda šķēre, pavirši apvīlēts un irstošs galdauts (tādus lietot - zem sava goda!)...

Loterija ir vēl īpašāks gadījums. Te ticēt var vienīgi tam, ka Tu esi saņēmis kādus papīrus, ar ko paspēlēties. Manuprāt, ir jau pat noziedzīgs noteikums - pirmajiem 10... ai kas par dāvanu būs!!! Pamēģiniet noreaģēt pirmajā desmitniekā visas Eiropas un, iespējams, ne tikai Eiropas, teritorijā, vēl ar atšķirīgu ziņas pienākšanas laiku... Loterijas ir visiem, bet noteikumiem jābūt tādiem, kas vieš uzticēšanos firmai, nevis ar šiem pirmajiem 10 jau tūlīt pat ir skaidrs, ka blefs. Te nu jāsaka, ka Bakker vēl ir puslīdz godīgs - viss papīros pateikts, vajag tikai lašit izcili sīkos rakstus. Tos - īpaši vērīgi! Tur viss pateikts, ka Tev, cienītais klient, lai cik Tu būtu mums dārgs, nav uz ko cerēt!!!

Kolēģi, ja interesē, pasūtiet, bet uz brīnumiem neceriet neviens un nekādiem solījumiem arī. Arī šajā firmā tādu nav. Jāsaka, ka firma vēl ir pieņemama - neprasa krāt īpašas marka par katru pirkumu vai summu, ko pēc tam, kad daudz sakrāsim, varēs samainīt pret milzīgu naudu. To šī firma nedara, un tāpēc es ok pa laikam kaut ko pasūtu, neorientējoties uz loterijām un dāvanām. Irēna

I Ilgonis Buss 15.02.2016

Es izstāstīšu . mums šeit firma tirgo tikai to ko citur neņem jeb pārpalikumus .Biju Holandē un tur ir citas cenas un cita kvalitāte .