Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 24 minūtēm)
PVD Madona
(Pirms 55 minūtēm)
BBS Autocentrs
(Pirms 1 stundas 14 minūtēm)
MAXIMA
(Pirms 2 stundām 36 minūtēm)
Kristus Pasaulei
(Pirms 2 stundām 38 minūtēm)
McDonalds
(Pirms 2 stundām 48 minūtēm)
Info Serviss
(Pirms 3 stundām 11 minūtēm)
Aveņi
(Pirms 3 stundām 47 minūtēm)
Europark
(Pirms 4 stundām 19 minūtēm)
KB līzings
(Pirms 4 stundām 27 minūtēm)
Izīrētājs

Sliktākais reitings

CSDD (-2)
BIGBANK (-1)
MAYA (-1)

Populārākās sūdzības

CSDD (7)
Aveņi (4)
Evisit (3)
Nīp (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Bakker-Holland

Lasīt visas sūdzības par Bakker-Holland

Bakker-Holland

Publicēja:
 vIKA Dec 7, 2009
BAKKER VĒLAS TEVI PĀRSTEIGT AR DĀVANU!
Informācija par kompāniju:
Bakker-Holland
Rīga
www.bakker-holland.lv
NEUZTICIETIES FIRMAI BAKKER-HOLLAND RĪGAS NODAĻAI - A/K 1039LV-1050. PIE PAVASARA PASŪTIJUMA PIENĀKOŠĀ DĀVANA - DĀRGUMU LĀDĪTE NAV SAŅEMTA!!! LĪDZ PAT ŠODIENAI!! KUR IR ŠĪ DĀVANA, BAKKER-HOLLAND ??

PIEVILTAIS KLIENTS

BAKKER VĒLAS TEVI PĀRSTEIGT AR DĀVANU!


Lasīt komentārus Veikali / Tirdzniecība

Komentāri

Cienījamie Bakker klienti - bijušie un esošie!
Esmu jau daudzus gadus šīs firmas kliente. Var pasūtīt sīpolpuķes (protams, ne visi sīpoli būs kvalitatīvi), var pasūtīt stādus (no pieciem viens vai pat divi, reizēm visi, noteikti neaugs, jo ir vārgi no paša sākuma). Nav jēgas pasūtīt sīko augu stādus, ko var iesēt un izaudzēt - tie parasti atnāk sakaltuši vai citādi bojāti - jārēķinās ar pastam nepieciešamo laiku.
No augļu kokiem, kuri sapotēti pa divi - ideja vairāk kā jauka- man aug viena plūme (no trim pāros sapotētiem augiem), t.i., puse no auga. Kopt un audzēt māku, man visu mūžu ir dārzs. Vaina stādmateriālā.
Ja vien var, jāatturas no īpašajām hibrīdu tulpēm, kā papagaiļu un tml. - tās ir tikai vienam gadam, nenotūrigas īpašības. Otrajā gadā aug vienīgi nebaudāmi kropļi. Ja tas patīk, tad var paūtīt katru gadu.
Jau vairākus gadus man aug un brīnišķīgi zied izturīgas, mazprasīgas rozes Stromboli. Te nu ir kvalitāte, stādi atnāca stipri, skaisti, veselīgi. Vēl aug dāvanā atsūtīti 10 stādi (ogulāji, avenes u.c., no kuriem 5 ir zemenes - aug viss. Labi aug saņemtie zemeņu stādi, jau vairākus gadus - kvalitatīvas šķirnes, bet kā jau viss, nav mūžīgi - sajaucas, ar gadiem var zaudēt īpašības.

Dāvanas ir īapaš'gadījums - uz tām nevajag sacerēties: šajā pasaulē par velti ir tikai siers peļu lamatās. Šajā firmā tas pats. Kas par velti, tas nav lietojams. Te pa daudziem gadiem man paveicies tikai ar pāris sīkumiem, ko var uzskatīt par kaut cik lietojamiem - sīka kakla rota, kāda šķēre, pavirši apvīlēts un irstošs galdauts (tādus lietot - zem sava goda!)...

Loterija ir vēl īpašāks gadījums. Te ticēt var vienīgi tam, ka Tu esi saņēmis kādus papīrus, ar ko paspēlēties. Manuprāt, ir jau pat noziedzīgs noteikums - pirmajiem 10... ai kas par dāvanu būs!!! Pamēģiniet noreaģēt pirmajā desmitniekā visas Eiropas un, iespējams, ne tikai Eiropas, teritorijā, vēl ar atšķirīgu ziņas pienākšanas laiku... Loterijas ir visiem, bet noteikumiem jābūt tādiem, kas vieš uzticēšanos firmai, nevis ar šiem pirmajiem 10 jau tūlīt pat ir skaidrs, ka blefs. Te nu jāsaka, ka Bakker vēl ir puslīdz godīgs - viss papīros pateikts, vajag tikai lašit izcili sīkos rakstus. Tos - īpaši vērīgi! Tur viss pateikts, ka Tev, cienītais klient, lai cik Tu būtu mums dārgs, nav uz ko cerēt!!!

Kolēģi, ja interesē, pasūtiet, bet uz brīnumiem neceriet neviens un nekādiem solījumiem arī. Arī šajā firmā tādu nav. Jāsaka, ka firma vēl ir pieņemama - neprasa krāt īpašas marka par katru pirkumu vai summu, ko pēc tam, kad daudz sakrāsim, varēs samainīt pret milzīgu naudu. To šī firma nedara, un tāpēc es ok pa laikam kaut ko pasūtu, neorientējoties uz loterijām un dāvanām. Irēna
Komentēja: Nov 1, 2014
Zogla

Pasuutiitaaja esmu no 2009.g. Arii man ar pasuutiitajiem ziediem nekad neveicas. Paarsvaraa tie vai nu neizaug, vai atsuuta noviitushus. Interesanti ar puki Vudu lilija, kurai it kaa nevajag zemi un arii laistiit nevajag! Kaa tad-lika pagaidiit! Bez shaubaam-sakalta! Daudz ko esmu suutiijusi atpakalj. Interesantas ir taas loterijas! Gandriiz katraa veestulee! Ir pat teikts, ka esmu jau vinnejusi! Bet neko liidz shai dienai neesmu sanjeemusi! Kaapeec maaniities? Tad, lai neraksta neko! Un veel-atbilde jaanosuuta 10 dienu laikaa, citaadi nevar sanjemt! Gribot nevaru to izdariit. Jau dziivojot Riigaa nekad neko lielu neesmu sanjeemusi, jo, iznaak ka neesmu iekljaavusies shais 10 dienaas! Taa nu gan nav, jo esmu suutiijusi atbildi tuuliit, kad veestuli sanjeemu! Tas noziimee, ka, veelaakais tai galaa jaapienaak otraa dienaa. Arii pasta nodalja bija viena ar Baccer pastu! Taatad, veestule nekur nebija jaapaarsuuta! Tagad no Kalnciema nekaadi nevaru iekljauties shais 10 dienaas! It sevishkji, ja priekshaa ir briivdienas, jeb kaa tagad-sveetki 4. dienas. Par to intereseejos vinju informatiivajaa birojaa-operatore tikai kluseeja. Arii pasuuiit piespiezh vismaz 2 .lietas, lai gan par 1.vairaak nevajag, jo summa par kuru obligaati jaapasuuta ir 15.64 eiro un obligaati kaada lieta buus 15.29 eiro, vai12.49, 8.79-tad jau vispaar nav ko runnat! Tas ir ar noluuku, lai vairaak pasuutiitu!
Komentēja: Apr 18, 2014
OLGA JELINSKA

Es gan esmu ļoti apmierinata ar bakker-holland firmu, viss esot pienācis laicīgi un viss esit izaudzīs.
Komentēja: Apr 1, 2014
galina112

я присоединюсь к плохим отзывам присылают рассаду всю высохшую про подарки и главные призы можно просто забыть это все рекламный обман я уже столько сделала заказов на большую сумму, что оплатила все призы заказывала дорогие розы не одна не пришла нормальная все сухие
Komentēja: Feb 20, 2014
voronova

Es arī esmu no pieviltām klientēm, man pat divas preces ko pasūtīju, neatnāca...
Kā arī, vīenas un tās pašas vēstules atnāca vairākkārt.
Un nerunājot nemaz par, solītām dāvanām, un naudas balvām, kur arī esmu vienīgā, kas izlozēta...
Komentēja: Jan 2, 2014
Agrita75

Mani arī reāli piečakarēja bakker-holland . Pasūtīju dažādu krāsu lillijas, bet atnāca vienas krāsas un izskatās šausmīgi.Esmu ļoti vīlusies un neko vairs netaisos pasūtīt no tā bakker krāpnieku kantorīša!!!
Komentēja: Jul 21, 2013
Lapsa- Ha- Ha

Man smiekli nāk par letcigiem cilvēkiem sija triks galvenā pasutisanas bēdas par puķes kvalitāti pagājušā gada no 10. Begonijam izauga viena tas nozīme, ka es begoniju nopirku apmēram par 11.53. Ls bet man puķes tur pie dzīvības lai paliek uz Bekkera darbiniekiem un menedžmenta apziņu Dievs visu redz.Bet es atkal pa sūtīja begonijas un no 10 gumam ieskatās tika 4 .kvalitativi bet Hortenzinija Dievam pieņemta nezinu, ko darīt, bet nākošā nedēļu jāiet uz ķīmiju lai turpināt dzīvot bet es gribu Puķes un skaistumu ap sevi un savu māju Beigsim krapt cilvēkus Dievs Jūs darbībai nenesis svētību


Komentēja: Apr 17, 2013
Danuta Kļaviņa

Bakker! VARBūt pietiks krāpt cilvēkus!
Komentēja: Feb 7, 2013
irena jasjukevica

Esmu pasūtījusi ļoti daudz un dažādus augus un sēklas. Tikai vienu reizi man atnāca sapelējuši zemeņu stādi. Dāvanas esmu saņēmusi visas, bet biju par dažām vīlusies, piemēram - koka " šūpoles" un ķerra. Uz fotogrāfijas tie bija daudz lielāki ar skaistiem ziediem, bet kad saņēmu - kā mazas bērnu rotaļlietas, ne puķes iestādīt, ne kā dekoru izmanut.
Komentēja: Jan 9, 2013
Aīda Lutsa

Arī es esmu to skaitā, kuri nav saņēmuši solītās dāvanas. Tiesa gan es tos pasūtijumus veicu tādēļ, ka man patika un vajadzēja to, ko pasūtiju, neapšaubāmi ir patīkami kaut ko noderīgu saņemt kā dāvanu, un es biju diezgan pārliecināta ka saņemšu solīto, jo mana kaimiņiene jau sen tur pasūta sēklas un stādus un nekad nav sūdzējusies ka kaut kas nav ticis no tā kas solīts.Visa tā ātrāko pasūtītāju lieta arī ir ļoti dīvaina: kā var likt vienā maisā pasūtītāju no Holandes un tos kuri dzīvo pārējā Eiropā. Mans pasūtijums uz Holandi ceļo 2'-3 nedēļas, kādas gan man ir reālās iespējas jel ko jel kad vinnēt?Varbūt vietējie starpnieki mūs apčiepj? Un kura gan ir īstā adrese kur sūtīt sūdzības. Man ne uz vienu līdz šim nav atbildēts. Angļu valoda nav spīdoša, bet holandiski nezinu ne vārda, kāds ir risinājums? Braukāt pa visu Latviju, lai gadatirgos ko smuku nomedītu, nav iespējas. Laikam turpmāk atkal audzēšu kliņģerītes un problēmu nebūs.
Komentēja: Dec 26, 2012
daba

Arī man atnāca nokaltis stādiņš un 02.10.2012, aizsūtīju atpakaļ.Uz kvīts ir rakstīts, ka naudu atgriezīs mēneša laikā no brīža, kad viņi saņemšot savā noliktavā.Šodien ir 14.novembris, bet nauda nav atgriezta un uz jautājumu kāpēc vēl nav, man atbildēja, ka vēl noliktavā nav reģistrēts mans sūtījums un, ka paku taču sūtot uz Holandi..., bet pagājušas taču jau 45 dienas!!!Piekrītu, ka Bakker nodarbojas ar krāpniecību.Tā vien izskatās, ka naudu atpakaļ nesaņemšu.Čeks par lielo balvu un laimēto rokaspulksteni bija arī man un zinu vēl dažus savus kaimiņus, kuriem arī ir tādi solīti...
Komentēja: Nov 14, 2012
fridis

Uzskatu ka arī es esmu piekrāpto vidū.Arī man solīja elektrisko bārbekjū grilu+čeku, elektriko, multifunktionālo augstspiediena smidzinātāju par brīvu+ čeku, 100%droši kakatru mēn.4gadus Bakker pārskaitīs uz manu bankas kontu 700ls, 3garantijas balvas kur atkal esmu35000, 00ls laimētāja, viss vienmēr ir100%droši un garentēts.Vienīgi ko esmu dāvanā saņēmusi-ķēdīti ar kuloniņu kurš nemaksā50ls, kā viņi apgalvo. Lai pārliecinātos par mānīšanos vīrs arī pasūtīja kur viņam kā jaunajam klientam tika solīts ar darba rīkiem piepildīts koferis.Vēstuli ar pasūtījumu viņs nosūtīja tajā pašā dienā.Iesaku visas sūdzības rakstīt uz Holandi pašam saimniekam, lai zina kas notiek šeit Latvijā.Ilona Šteinberga.
Komentēja: Nov 8, 2012
Ilona Šteinberga

Arī man kā dāvana pienācās elektriskais bārbkjū grils, elektrisks, multifunktionāls augstspiediena smidzinātājs, tad ir šāds teksts"..man ir gods paziņot, ka atzīmējotmanu50darba gadu jubileju.uzņēmuma valde nolēma Tev piešķirt Jubilejas banku čeku, kuru ir iespējams izmaksāt naudā!"vēl irpiedāvājumi par lielo izlozi35000, 00.Tas pats piedāvājums ir manam vīram(pasūtījām joka pēc-lai pārliecinātos par cilvēku krāpšnu(viņam tika solīts koferis ar darba rīkiem).Vienīgi ko esmu saaaaņēmusi-kulonu ar ķēdīti kurš itkā maksā50ls, lai gan tā nav taisnība!Iesaku visas sūdzības rakstīt uz Hollandipašam šefam.Ilona ŠTEINBERGA.
Komentēja: Nov 8, 2012
Ilona Šteinberga

Arī es un manas kaimiņienes saņēmām "iepriecinošo ziņu", bet vai kāda tam tic? Visām jau tie cipari ir identiski, un viss pārējais arī.Taisni smieklīgi, cik cilvēki ir lētticīgi. Vēl neesmu satikusi nevienu laimējušo, vienīgi kādu finiera "ķerru" un šādus tādus darinājumus no bērnu rotaļlietu klāsta. Nu varbūt vēl Svarovska kristālu. Bet kas zin, varbūt kādreiz paveicas. Tikai stādus un sēklas gan es iesaku pirkt vietējos, jo tie kas audzēti savā zemē, sava zemē arī augs. Vēlu visiem saprātu un veiksmi!!!
Komentēja: Aug 4, 2012
etimras

Super! Man arī pienāca paziņojums, ka esmu ir 100% balvas ieguvējs, jo dators izvēlējās manu Nr. Bez tam varu dabūt arī otru neizmantoto balvu fonda dāvanu. Redzēsim:) Vakar saņēmu un uzreiz aizsūtīju atbildi dzeltenajā aploksnē :))
Varbūt kādam paveiksies:)!

Soris
Komentēja: Aug 4, 2012
soris

šīs galvenās balvas ir desmitiem tūkstošos...un nevienam tās nebūs...tas viss ir cilvēku mānīšanai, lai pirktu bakker preci, kura bieži ir sliktas kvalitātes un atsūtīta nelaikā...zemeņu stādi novembra beigās...interesanti lai es tos lieku...
Komentēja: Aug 3, 2012
ana333

uz mana varda ari bija ceks tad jajauta cik tas galvenas balvas bus, un ira
Komentēja: Jul 31, 2012
vaciets

Приветствую ф-у Ваккер-холанд и всех клиентов! 5 июля я обнаружила в своём почтовом ящике чек на 35000 латов! Верю что это не шутка верю что получу этот приз не взирая на ограниченность в сроке получения Приз утверждён от 26 июня, срок получения в течении 2-ух недель.Надеюсь на Божью милость так-как нуждаюсь в срочной серьёзной операции. эти бы деньги пошли на БЛАГО общества! КАк бы хотелось Успеть сделать-совершить задуманное . .. Чек обнаружила в почтовом ящике 5 июля! значит Радоваться будем вместе я Верю!!Светлана-Вентспилс!
Komentēja: Jul 5, 2012
svetlanafjodorova

Njā, tas viss turpinās... Mana mamma vakar saņēma vairākas lapeles, no kurā gribi negrbi var izsecināt, ka viņa jau ir laimējusi lielāko no iespējamajiem naudas laimestiem. Vecu cilvēku tā ātri var līdz infarktam novest...
Komentēja: Jul 3, 2012
Sieksta

Man arī bija pieredze ar šo firmu.Sūtiju melones.Sūtījums atnāca pēc 2 mēn(Solīts bija pēc 2 ned.)Melones atnāca sakaltušas.Aizsūtīju atpakaļ, naudu vēl joprojām nav atgriezuši.Pie pasutījuma bija solīta dāvana - navigātors.Protams navigātoru nesaņēmu.Vietā atnāca kaut kāda ķēdīte :) Kad es pazvaniju .un pajautāju kur tad ir mana solīta dāvana, man teica ka navigātori beidzās un tāpēc vietā atsūtīja ķēdīti .Sviests!
Komentēja: May 31, 2012
Malda

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Rīgā maksās 93 latu pabalstu visiem, kuru bērni sāks gaitas privātā bērnudārzā
  Rīgā maksās 93 latu pabalstu visiem, kuru bērni sāks gaitas privātā bērnudārzā
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties