Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 5 stundām 15 minūtēm)
My Fitness
(Pirms 6 stundām 14 minūtēm)
bernudarzs Karlesons
(Pirms 6 stundām 21 minūtēm)
ss.lv
(Pirms 8 stundām 11 minūtēm)
Čili Pica
(Pirms 8 stundām 24 minūtēm)
Dr. Butkevicas Zobarstniecibas prakse
(Pirms 8 stundām 28 minūtēm)
SIA Mobilukss
(Pirms 12 stundām 15 minūtēm)
Inta Lasmane
(Pirms 13 stundām 12 minūtēm)
SIA "INTER KZ"
(Pirms 13 stundām 26 minūtēm)
prieks ture
(Pirms 13 stundām 38 minūtēm)
SIA "SIDC GROUP"

Sliktākais reitings

KNAB (-2)

Populārākās sūdzības

Turies tālāk

ELVI (1)

Sūdzība par Bakker-Holland

Lasīt visas sūdzības par Bakker-Holland

Bakker-Holland

Publicēja:
 vIKA Dec 7, 2009
BAKKER VĒLAS TEVI PĀRSTEIGT AR DĀVANU!
Informācija par kompāniju:
Bakker-Holland
Rīga
www.bakker-holland.lv
NEUZTICIETIES FIRMAI BAKKER-HOLLAND RĪGAS NODAĻAI - A/K 1039LV-1050. PIE PAVASARA PASŪTIJUMA PIENĀKOŠĀ DĀVANA - DĀRGUMU LĀDĪTE NAV SAŅEMTA!!! LĪDZ PAT ŠODIENAI!! KUR IR ŠĪ DĀVANA, BAKKER-HOLLAND ??

PIEVILTAIS KLIENTS

BAKKER VĒLAS TEVI PĀRSTEIGT AR DĀVANU!


Lasīt komentārus Veikali / Tirdzniecība

Komentāri

PARASTI JAU TĀS DĀVANAS IR IEROBEŽOTĀ SKAITĀ.
Komentēja: Dec 7, 2009
beibe

Man savukārt, atnāca "dāvana"- kaut kāds ķīniešu nenosakāmu funkciju daikts, kurš darbojas tikai savienojumā ar datoru- principā nelietojams - kaut gan sākotnēji dāvanā bija solīts digitālais fotoaparāts:)), bet pasūtītā krūmu roze atnnāca ar 1.2 gada nokavēšanos un sakaltusi!! Bez tam jau 2 gadus man tiek sūtīti rēķini par pilnīgu krāmu un nokaltušu rozi, lai gan tiku zvanījusi un rakstījusi iesniegumu, bet atbildes loģiski nebija...un piedevām uz Ziemassvētkiem saņēmu draudu vēstuli no Intrum Justitia...
Paši uzbāžas ar savu nederīgio preci un vēl piedzen naudu - labs bizness!!!
Tā kā - spriediet paši...par šo firmu un tās "kvalitatīvajiem" pakalpojumiem.

Vēl pieviltākā un sašutusī kliente (bijusī).
Komentēja: Dec 22, 2009 Santa nosūtīt e-pastu

Labdien!Es arī esmu viena no pieviltajām klientēm.Līdz pat šodienai es neesmu sanēmusi solīto dāvanu-pulksteni.Arī augus, ko pasūtu, es vairākas reizes esmu sanēmusi sakaltušus un stādīšanai nederīgus.
Pretenzijas necēlu-kautrējos un man saģādā grūtības aizit uz pastu, jo esmu pensionāre.Reklāma ir loti pievelkoša, bet reklamējamo preču kvaitāte nav tai atbilstoša.Esmu stingri nolēmusi vairāk nekādus pasūtiījumus firmā BAKKER neveikt.Es neagitēju un nenoskanoju nevienu pret firmu BAKKER, uzskatu -tā ir brīvrātīga katra cilvēka izvēle.
Pieviltā/ nu jau bijusī/kliente
Komentēja: Aug 14, 2010 Sofija nosūtīt e-pastu

Pavasari sanemu nokaltusus vitenrozes stadus kuri pa 3 men.nav digusi neviena lapina.Ta ka esmu izterejusies ar naudu un vel siena laika paliku parada nevelos sutit sipolpukes.Tapat dusmojos par solitam drausmigam naudas summam 7000 ls kas nekad nenotiks. kapec maniet cilvekus jo Jusu kontingents ir vairuma pensionari kurus var pakert uz mulki .
Komentēja: Jul 11, 2011 Rita nosūtīt e-pastu

Neuzķeraties uz 35 000Ls. loteriju ka katru mēnesi saņemsiet 700Ls. Tas ir tikai reklāmas triks lai piesaistīt cilvēkus apmuļķošanai.
Komentēja: Nov 7, 2011
Jānis Tračums

Bet es saņēmu dāvanu!!
Komentēja: Nov 7, 2011
Mur-Mjau

Es gan nevaru teikt neko sliktu jo visas pukes kuras pasutiju man ir sadigusas un burvigi zied, solitas davanas man ari ir vienmer ieliktas lidzi pasutijumam .Tagad man ir pienakusi vestule ka es vinneju naudu, un to parskaitis janvari, ja mani pievils obligati uzrakstisu .
Komentēja: Dec 27, 2011
ginta2107

oj, es ar parasti pusi no davanaam nesanjeemu .Un veel man patiik ka lotorejaa es esmu vieniigaa kas vinnee 440000, 20000, un 1000, bet ne reizes nevienu no balvaam neemu redzeejusi.Staadi ir loti zemas kvalitaates, vaargi un biezhi vien neieaug.Absoluuta cilveeku maaniishana.
Komentēja: Jan 23, 2012
oolonga

melu bars, sasuta vestules ka esi vinnejis galvenais tiesi tu, bet patiesiba tie ir tikai meli.Tagad jauns triks ar 7000ls salikusi vestules pat kartites ar pin kodu un atkal raksta tos pasus murgus, bet vestules izsuta pat cilvekiem kuri jau mirusi!
Komentēja: Feb 24, 2012
ginta2107

Man arī bija pieredze ar šo firmu.Sūtiju melones.Sūtījums atnāca pēc 2 mēn(Solīts bija pēc 2 ned.)Melones atnāca sakaltušas.Aizsūtīju atpakaļ, naudu vēl joprojām nav atgriezuši.Pie pasutījuma bija solīta dāvana - navigātors.Protams navigātoru nesaņēmu.Vietā atnāca kaut kāda ķēdīte :) Kad es pazvaniju .un pajautāju kur tad ir mana solīta dāvana, man teica ka navigātori beidzās un tāpēc vietā atsūtīja ķēdīti .Sviests!
Komentēja: May 31, 2012
Malda

Njā, tas viss turpinās... Mana mamma vakar saņēma vairākas lapeles, no kurā gribi negrbi var izsecināt, ka viņa jau ir laimējusi lielāko no iespējamajiem naudas laimestiem. Vecu cilvēku tā ātri var līdz infarktam novest...
Komentēja: Jul 3, 2012
Sieksta

Приветствую ф-у Ваккер-холанд и всех клиентов! 5 июля я обнаружила в своём почтовом ящике чек на 35000 латов! Верю что это не шутка верю что получу этот приз не взирая на ограниченность в сроке получения Приз утверждён от 26 июня, срок получения в течении 2-ух недель.Надеюсь на Божью милость так-как нуждаюсь в срочной серьёзной операции. эти бы деньги пошли на БЛАГО общества! КАк бы хотелось Успеть сделать-совершить задуманное . .. Чек обнаружила в почтовом ящике 5 июля! значит Радоваться будем вместе я Верю!!Светлана-Вентспилс!
Komentēja: Jul 5, 2012
svetlanafjodorova

uz mana varda ari bija ceks tad jajauta cik tas galvenas balvas bus, un ira
Komentēja: Jul 31, 2012
vaciets

šīs galvenās balvas ir desmitiem tūkstošos...un nevienam tās nebūs...tas viss ir cilvēku mānīšanai, lai pirktu bakker preci, kura bieži ir sliktas kvalitātes un atsūtīta nelaikā...zemeņu stādi novembra beigās...interesanti lai es tos lieku...
Komentēja: Aug 3, 2012
ana333

Super! Man arī pienāca paziņojums, ka esmu ir 100% balvas ieguvējs, jo dators izvēlējās manu Nr. Bez tam varu dabūt arī otru neizmantoto balvu fonda dāvanu. Redzēsim:) Vakar saņēmu un uzreiz aizsūtīju atbildi dzeltenajā aploksnē :))
Varbūt kādam paveiksies:)!

Soris
Komentēja: Aug 4, 2012
soris

Arī es un manas kaimiņienes saņēmām "iepriecinošo ziņu", bet vai kāda tam tic? Visām jau tie cipari ir identiski, un viss pārējais arī.Taisni smieklīgi, cik cilvēki ir lētticīgi. Vēl neesmu satikusi nevienu laimējušo, vienīgi kādu finiera "ķerru" un šādus tādus darinājumus no bērnu rotaļlietu klāsta. Nu varbūt vēl Svarovska kristālu. Bet kas zin, varbūt kādreiz paveicas. Tikai stādus un sēklas gan es iesaku pirkt vietējos, jo tie kas audzēti savā zemē, sava zemē arī augs. Vēlu visiem saprātu un veiksmi!!!
Komentēja: Aug 4, 2012
etimras

Arī man kā dāvana pienācās elektriskais bārbkjū grils, elektrisks, multifunktionāls augstspiediena smidzinātājs, tad ir šāds teksts"..man ir gods paziņot, ka atzīmējotmanu50darba gadu jubileju.uzņēmuma valde nolēma Tev piešķirt Jubilejas banku čeku, kuru ir iespējams izmaksāt naudā!"vēl irpiedāvājumi par lielo izlozi35000, 00.Tas pats piedāvājums ir manam vīram(pasūtījām joka pēc-lai pārliecinātos par cilvēku krāpšnu(viņam tika solīts koferis ar darba rīkiem).Vienīgi ko esmu saaaaņēmusi-kulonu ar ķēdīti kurš itkā maksā50ls, lai gan tā nav taisnība!Iesaku visas sūdzības rakstīt uz Hollandipašam šefam.Ilona ŠTEINBERGA.
Komentēja: Nov 8, 2012
Ilona Šteinberga

Uzskatu ka arī es esmu piekrāpto vidū.Arī man solīja elektrisko bārbekjū grilu+čeku, elektriko, multifunktionālo augstspiediena smidzinātāju par brīvu+ čeku, 100%droši kakatru mēn.4gadus Bakker pārskaitīs uz manu bankas kontu 700ls, 3garantijas balvas kur atkal esmu35000, 00ls laimētāja, viss vienmēr ir100%droši un garentēts.Vienīgi ko esmu dāvanā saņēmusi-ķēdīti ar kuloniņu kurš nemaksā50ls, kā viņi apgalvo. Lai pārliecinātos par mānīšanos vīrs arī pasūtīja kur viņam kā jaunajam klientam tika solīts ar darba rīkiem piepildīts koferis.Vēstuli ar pasūtījumu viņs nosūtīja tajā pašā dienā.Iesaku visas sūdzības rakstīt uz Holandi pašam saimniekam, lai zina kas notiek šeit Latvijā.Ilona Šteinberga.
Komentēja: Nov 8, 2012
Ilona Šteinberga

Arī man atnāca nokaltis stādiņš un 02.10.2012, aizsūtīju atpakaļ.Uz kvīts ir rakstīts, ka naudu atgriezīs mēneša laikā no brīža, kad viņi saņemšot savā noliktavā.Šodien ir 14.novembris, bet nauda nav atgriezta un uz jautājumu kāpēc vēl nav, man atbildēja, ka vēl noliktavā nav reģistrēts mans sūtījums un, ka paku taču sūtot uz Holandi..., bet pagājušas taču jau 45 dienas!!!Piekrītu, ka Bakker nodarbojas ar krāpniecību.Tā vien izskatās, ka naudu atpakaļ nesaņemšu.Čeks par lielo balvu un laimēto rokaspulksteni bija arī man un zinu vēl dažus savus kaimiņus, kuriem arī ir tādi solīti...
Komentēja: Nov 14, 2012
fridis

Arī es esmu to skaitā, kuri nav saņēmuši solītās dāvanas. Tiesa gan es tos pasūtijumus veicu tādēļ, ka man patika un vajadzēja to, ko pasūtiju, neapšaubāmi ir patīkami kaut ko noderīgu saņemt kā dāvanu, un es biju diezgan pārliecināta ka saņemšu solīto, jo mana kaimiņiene jau sen tur pasūta sēklas un stādus un nekad nav sūdzējusies ka kaut kas nav ticis no tā kas solīts.Visa tā ātrāko pasūtītāju lieta arī ir ļoti dīvaina: kā var likt vienā maisā pasūtītāju no Holandes un tos kuri dzīvo pārējā Eiropā. Mans pasūtijums uz Holandi ceļo 2'-3 nedēļas, kādas gan man ir reālās iespējas jel ko jel kad vinnēt?Varbūt vietējie starpnieki mūs apčiepj? Un kura gan ir īstā adrese kur sūtīt sūdzības. Man ne uz vienu līdz šim nav atbildēts. Angļu valoda nav spīdoša, bet holandiski nezinu ne vārda, kāds ir risinājums? Braukāt pa visu Latviju, lai gadatirgos ko smuku nomedītu, nav iespējas. Laikam turpmāk atkal audzēšu kliņģerītes un problēmu nebūs.
Komentēja: Dec 26, 2012
daba

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Saeimai uzticas 20% vēlētāju
  Saeimai uzticas 20% vēlētāju
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties