Bakker-Holland - Bakker-Holland

Apsveicu firmas Bakker-Holland īpašnieku Žaku Bakeru 50 gadu darba jubijejā un novēlu veiksmi biznesā arī nākotnē!Arī es esmu saņēmis paziņojumu ,kurā rakstīts,ka 2012.gada 26.jūnijā ,firma man it kā piesķīrusi galveno balvu 35 000 latu ,par ko saņēmu paziņojumu uz savu vārdu kopā ar jauno katalogu.Vadoties pēc norādijuma veicu pasūtījumu un kopā ar to nosūtījum,kā bija prasīts ,kuponu uz sava vārda ierakstītā sūtījumā š.ģ.4 jūlijā,bet līdz pat š.ģ.10 jūlijam neesmu saņēmis paziņojumu par sūtījuma saņemšanu?Gribas ticēt ,ka firma Bakker -Holland tomēr ir solīda firma,nevis kā par to raksta...
V.Putniņš,Rīgā,2012 gada .10.jūlijā.

N

A ana333 03.08.2012

Sveiki,
Izlasīju par to balvu 35.000, 00 ls. Manā skatījumā tā ir krāpšana...vienkārši prece nav ejoša un lai piesaistītu pircējus daudzi tūkstoši cilvēku saņem šādus it kā dokumentus, ka 100% laimējuši attiecīgu summu naudas balvu.Vakar 02.08.2012 saņēmu nākošo dāvanu 121.818, 08 ls. Un tagad ir jautājums cik vēl tūkstoši saņēmuši tādu pat pārsteigumu...interesanti vai Norvēģijā cien. Bakkera kungs zina ka Latvijā tik mānīti cilvēki...varbūt kāds var pateikt kā sazināties ar Bakkera kungu tieši.

S sidors 05.08.2012

Visas tās lapeles ir jālasa uzmanīgi: Man arī pienāca apsveikums, ka esmu 100% vienas Bakker balvas ieguvējs un vēl varu cerēt uz daļu no neizmantotā balvu fonda - 121818.08LVL. Arī dāvana ar 100 instrumentiem ar saņemta, un papildus puķu sēklas. Pasūtītās un piegādātas skarainās neļķītes izauga tikai puse, pārējie stādi sazaļojuši, bet ziedu nav..

Lūdzu palīdziet! 26.11.2012

Sveiki! Sakuma Ls 35000 pec tam sola jau Ls 7000 .Kurs ir kaadu naudu sanemis ludzu uzrakstiet kads(a)

R renda 11.01.2015

Jau trešo reizi no BAKKER saņēmu dāvanu ceļojumam kopā ar draugu uz Turciju caur atbalsta firmu NIKAL TRAVEL. Tāpēc vēlos zināt, vai kāds šo piedāvājumu ir izmantojis un cik tas ir droši, ka tas, kas ir ceļazīmē attaisnosies arī dzīvē.

C chmizite 08.03.2015

Ceļojums ir brīnišķīgs- braucu no 18.02.-25.02. 15. Visas viesnīcas ir 5*, ēdināšana ekselenta- bagātīgs zviedru galds. Papildus piedāvātās ekskursijas nav to vērtas. Uzmanīgi jāseko līdzi līguma nosacījumiem- mums pēdējā vakarā paziņoja, ka lidojums ar lidmašīnu atpakaļ būs tikai līdz Tallinai ne Rīgai. Ka mums pašiem jātiek līdz mājām ar autobusu- lidmašīnas nebūšot. Sarīkojām protestu ar draudiem-darīt to zināmu visiem- kompānija NIKAL TRAVEL bija spiesta izpildīt līguma nosacījumus un aizvest mūs atpakaļ līdz Rīgai. Līgumā bija minēts, ka 10 dienas iepriekš ir jāpaziņo par līguma izmaiņām-nevis pēdējā dienā paziņot, ka lidmašīna nebūs-tiekat mājās kā gribat!!!

R renda 12.03.2015

Paldies par atsaucību!
Vismaz zināšu, uz ko jābūt gatavai. Kad atgriezīšos, noteikti uzrakstīšu arī savus piedzīvojumus. Pašlaik vienīgi esmu brīdināta, ka nevar savākt pilnu grupu, tāpēc lidojam caur Stokholmu, līdzi ņemot zviedru grupu, bet turpmākās dienās kopā nebūsim.

R renda 18.04.2015

Esmu atgriezusies no sava ceļojuma Turcija -Likija. Visumā ar ceļojumu esmu apmierināta. Arī gidi bija pietiekami zinoši. Paveicās!!! Vienmēr tika dota izsmeļoša informācija par dienas gaitu jau iepriekšējā vakarā. Viesnīcu istabiņās no rīta norunātajā laikā modināja telefons. Latviešu meitene un vietējais turku gids neaizrāvās ar vēstures pārstāstīšanu un gadaskaitļu "bāšanu" galvā. Priecēja tas, ka daudz interesanta uzzināju par turku parašām, sadzīvi. Arī izrādītie objekti bija interesanti. Bijām mošejā, kas nebija plānā un vēl pāris vietās. To, ka turki "esot" uzbāzīgi, tas jau zināms sen, tikai nebija pārbaudīts praksē. Ieguvu pieredzi. Pašam ceļotājam ir jāzin, ko grib - redzēt vai iepirkties. Man nepatika ādas izstrādājumu objekts, tur patiešām bija drūmi, tāda uzbāziba bija man nepieņemama, ātrāk gribējās atrast izeju. Bet to arī daudzi mani grupas biedri uztvēru ar humoru un nevis sašutumu.
Žēl, ka ļoti maz ko parādīja no Antālijas. Ļoti īsa bija ekskursija cauri vecpilsētai un brīvais laiks 40 min. Papildus tomēr nopirku 3 ekskursijas. Sākumā teica, ka tajās dienās paketē iekļautas arī pusdienas. bet beigās bija tikai 2 pusdienas. Tā vairāki cilvēki arī palikām neizpratnē, kā tad īsti bija : vai "tik neapšmauca???" Arī solītais atspirdzinošais dzēriens pirmajā dienā nebija. Bet tas ir nieks, ar tām emocijām, kuras ieguvu. Jo vakariņas un brokastis, kuras jau biju pasūtījusi Rīgā, bija pārmēru bagātīgas ar daudzveidīgu ēdienu izvēli.