B2works - Krāpšana

Tā tad. Sākšu ar to ka atbraucu uz nīderlandi pie puiša, viņš strādā caurs firmu b2works. Tur viņš prasīja vai esot darbavietas, uz ko viņam atbildēja ka - jā, ir, un mani tur ņems darbā. Okey. Viens no koordinatoriem, kurš strādā tajā b2workā aizveda mani uz b2works offisu, kur es parakstīju līgumu, ka mani pieņem uz darbu. Kur ir rakstīts par algu, dzīvošanu un visu pārējo. Teica, ka pagaidām būs jāpagaida 2 nedēļas kamēr firma atradīs man un puisim istabu / dzīvokli diviem. Bija jādzīvo vienā istabā ar manu puisi un vel 2 lietuviešiem. Istabā ir virtuve (Ja tā to var nosaukt) tur ir vienkarši šausmas! Mēs pasūtījām pirmo mēnesi ēdienu uz mājam jo tur neko nevarēja gatavot. Tur viss bija tik nenormāli ka vemt gribējās paskatoties uz to. Lietuvieši dzīvoja riktigākajā bardakā. Pa šito laiku kamēr te atrodos, es redzēju 5 beigtas peles istabā uz grīdas. Man nav vārdi. Jā, šajā mājā ir veļasmašīna, normāla duša, tualete un wifi, bet istabā kurā mēs dzīvojam bija vienkarši pipec! Piedodiet, citā vārdā to nosaukt nevar! Izlietne jau otro mēnesi stāv pilna līdz malām ar kaut kādu eļļu, tāpēc traukus eju mazgāt uz dušu - normāli! ?! Istaba ir tāda ka, tajā ir pusotrs stāvs. Tie 2 lietuvieši dzīvo apakšā, bet es ar savu puisi augšā. Prikols tāds, ka mūsu augšējā stāvā nevar pat normāli staigāt. Es esmu pati 160cm un es staigāju saliekusies, jo pilna augumā tur nevar nostaties. Dzīvojam šitā jau pilnus 2 mēnešus un firmai uz visu pofig! Mēs bieži rakstām firmai vai koordinatoriem par dzīvošanu, bet mūsu vēstules tiek izlasītas un noignorētas! Un par šito istabu kur mēs 4 cilvēki dzīvojam katram jāmaksā 300 eiro! 300 eiro! ! Par tādu bardaku un sūdu! Es brīnos kā te vel žurkas nerāpo. Un saistībā ar darbu. . . Mani pieņēma uzņēmumā ''reparco'' kur ir jāšķiro kartons. Grafika nav. Nekā nav. Pa šitiem 2 mēnešiem mani uz darbu izsauca tikai 3 reizes. Un par tām arī nemaksā un netaisās maksāt. Un vel. . Uz darbu es gāju šādi. . Es guļu mierīgi mājās, man zvana uz telefonu un saka - esmu pie mājas tev ir 2 minūtes iziet ārā un braucam uz darbu! What the fuck ? Un šitā bija katru reizi! Es nesaku ka tas darbs ir sūdīgs un nesūdzos par to, bet gan saku cik sūdīga ir attieksme par to visu. Kad prāsiju firmai par kādu naudu man dzīvot šitos 2 mēnešus un kā lai es samaksāju 600 eiro par dzīvošanu 2 mēneši šeit? Vienkārši ignors un viss. Nekādā gadījumā neejiet strādāt caur b2works. Es neesmu vienīgā, kas sūdzās un kas ir appista ar šito firmu. Man darbā to ir teikuši daudzi kas tur strādā, - ka tāda pati attieksme pret visiem, dzīvošanas apstākļi šausmīgi un uz darbu izsauc bez maz vai 1 reizi mēnesī. Bet ar to dzīvošanu saku, ir kā ir, neko neeloju. . Brīnos ka tie lietuvieši vel nedara istabā uz grīdas, jo grīda tur tāda ka pretīgi pat ielas apavos staigāt. Mums augš - pus - stāvā ir tiraks un labāks, bet šī mūsu vieta ir apmēram 9 kvadrātmetri. Laikam visu pateicu. Neiesaku šito nekādā gadījumā. Jūs uzmetīs gan ar naudu gan ar dzīvošanu.

C

piekritu 100%.. sezu majas jau menesi... nezinu ka tikt majas bez naudas :(

G gariks123456 14.05.2020

Sia Jautaris Apelsins

G gariks123456 14.05.2020

ar šadiem cilvekiem vispar vajag tureties pa gabalu