www.sudzibas.lv Averoja Somija ‘Tallina - Helsinki - Flamingo Spa’ Grupas vadītāja Vineta Lankovska sagādāja vilšanos

Averoja Somija ‘Tallina - Helsinki - Flamingo Spa’ - Grupas vadītāja Vineta Lankovska sagādāja vilšanos

Kopa ar kolēgi devāmies brauciena uz Somiju ‘Tallina - Helsinki - Flamingo Spa’, autobusa šoferītis bija loti jauks un prasmīgs braucējs, bet grupas vadītāja Vineta Lankovska sagādāja vilšanos jau izbraucot no Rīgas (uztraucas, nervozēja, neskatoties uz vairāk kartēju pasažieru lūgumu izradīja neapmierinātību, kad kāds no pasažieriem lūdza apstaties, lai nokārtotu vajadzības un teica, ka izlaidis ‘mežā’).

Dienu Helsinkos pavadījām autobusa vai ari braucot uz apskates objektiem, kuri bija slēgti (Olimpiskais stadions-tornis, Temppeliaukio jeb “klints” baznīca u.c) bet objekti, kuri bija atvērti neapskatījām: zoodārzu Korkeasaari, jūras dzīves muzeju-akvāriju “See Life”. Mūsu galamērkis bija Flamingo Spa, plānotais laiks SPA tika samazināts par 2 stundām.

Ar cienu,
Tina

K

V VOlga 09.05.2012

Абсолютно не согласна. Очень замечательно организованная поездка и очень доброжелательная, квалифицированная руководительница группы. Если она 2 раза и потеряла самообладание, то на это были причины - частые остановки в туалет, опоздания отдельных экскурсантов и задержка маршрута. Весь маршрут был организован по времени и из-за аварии в Хельсинки (по вине постороннего водителя) произошла задержка практически на час, из-за чего не успели в церковь в скале и осталось меньше времени на SPA. В начале экскурсии было сказано, что по выбору можно пойти в аквариум, SPA, зоопарк или погулять по городу. Мы с мужем сходили в зоопарк и погуляли по городу. Автобус из SPA приехал точно к моменту сбора и отъезду в порт.

O Orix 11.05.2012

Piekrītu Tīnai! Grupas vadītājai vajadzēja savaldīties, jo vairākas reizes pati atvainojās par savu nesavaldību. Viņa diemžēl, kā pedagogs ir pieradusi diktēt noteikumus skolā, bet mēs neesam skolā un pie rokas vedami bērni. Attiecīgi attieksme no viņas puses brīžiem bija kaitinoša! Šoferis gan labs... ceru, ka viss nokārtosies labi ar to avāriju, kura notika Helsinkos!

Jānis!

O Orix 11.05.2012

Jānis!

X x 13.08.2013

Pilnīgi piekrītu, ka gide ir ļoti nelaipna un nesavaldīga. Tāds cilvēks neder strādāt par gidu.