www.sudzibas.lv Fortūna Autoskolas Fortūna apmācība pēc NVA Kuponiem

Autoskolas FORTŪNA - Autoskolas Fortūna apmācība pēc NVA Kuponiem

Pilnīgi nemāca pēc kuponu noteiktās programmas - tikai ES naudas gan grib saņemt! Mutiski piesolīs visu, bet zem programmas termiņa beigām sāk teikt, ka līgumā tas nav paredzēts. Personīgi man bija pilnībā apmaksāts kupons no NVA. Autoskolas mājas lapā: http://www.fortuna.lv/kopa - ir šāds teksts: D+[95]+PMP+Med. kom+CSDD eksāmens+ DĀVANA (CD disks ar apmācības programmu un eksāmenu)- mehāniskie transportlīdzekļi pasažieru pārvadāšanai, kuru sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, pārsniedz astoņas vietas, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kilogramus; Ilgums- 1,5-2 nedēļas. Tātad, pirmais - man mācības ieilga uz pieciem mēnešiem! Med. kom. man nevajadzēja, jo tā man bija. Pirmo palīdzību izgāju pats par saviem līdzekļiem, bet naudu autoskola dabūja. Eksāmenu kārtošanu Csdd jāmaksā par saviem līdzekļiem - tā autoskola paziņoja apmācības otrā mēnesī. Teorētiskā apmācībā bieži mainījās laiki, un pie braukšanas gandrīz vai netiku! Pirms 95 koda apmācības divas darba dienas iepriekš tikai paziņoja, ka arī tas ir par saviem līdzekļiem. Lai gan pirms uzsākt mācības mutiski solīja visu komplektu - pirmā mēnesī vēl joprojām tā solīja. Bet ar katru nākamo mēnesī sāka atsviest - redz līgumā nav atrunāts. Kur nu vēl par dāvanu - man liekas, ka visiem skaidrs, ka arī tādas nebija!
Vissliktākais iespaids ir par šo A. Vorobjova vadīto autoskolu! Pats īpašnieks arī neuzklausa.
Ja ir iespējams, tad visu sīki atrunājat līgumā, ja nē - meklējat citu autoskolu!!!