S Samanta 21.09.2009

Uz autoskolu "CEļš-2 neiesaku iet.līguma termiņs 6.m.atkārtoti ir jāmaksā par liguma pagarināšanu.Atieksme pret tevi vēlāk ir kā pret naudas maku, viss vienalga tikai maksā, instruktori galīgi garām itsevišķi Elmārs, neko nemāca tev viss jau jāzina, bez raudāšanas neiztiksi, grāpstās, klausās rādio, ja saplēsīsi auto pats maksāsi par detaļam, galīgi garām.

M mi 21.09.2009

Iesaku autoskolu Vanags- intensīvie kursi 2 nedēļas un pašiem savas braukšanas apmācības laukums!!!

Z Zane 21.09.2009

Vanagd maanaas, divaas nedeeljaas tikai teorija uz CSDD eksaamenu taapat nelaidiis kaartot, kaarteejaaa kraapsjana, tikai ne Vanags!!!

M mi 21.09.2009

Nu ja, uz eksamenu tik un tā tikai pec 5 nedēļām var iet, un to viņi nemaz neslēpj. Vienkārši man šāds piedāvājums bija ļoti pa prātam.

I I 28.12.2009

Neiesaku mācīties autoskolā VIKTORIA: ļoti krieviska atmosfēra, nemājīgas un aukstas telpas, gados veci pasniedzēji, kuri daudz runā, bet ne vienmēr par tēmu. Līgums ne pārāk saprotams. Skolas izstrādātajā mācību līdzeklī novecojusi informācija. Pats nepatīkamākais ir tas, ka nesakrīt solījumi ar darbiem. Ne jau tas viņu slavētais trenažieris ir galvenais rādītājs. Pietrūkst svaigākā informācija par pēdējiem jaunumiem šajā jomā. Nepatīkama ir skolas vadības uzspiestā fotogrāfēšanās (jutos kā bērnu dārzā.) Viss šajā skolā liecina par vadības stilu ar pelējuma garšu. Lai jums veicas!

š šoferītis 31.12.2009

Es mācījos Grosā un paliku apmierināts. Instruktoru gan pēc draudzenes ieteikuma paņēmu no malas. Braucu pie Normunda Kolāta . Eksi noliku ar pirmo.

R Raimonds21 23.03.2012

Visas autoskolas ir puslīdz vienādas, galvenais skaties kādi ir noteikumi, lai tiktu uz eksāmeniem, lai navnejēgā jābrauc un cik maksā braukšana. Vari arī iečekot www.autoskolasriga.lv/padomi iemācīsies teoriju un braukšanu daudz ātrāk, arī skolu varēsi labāk izvēlēties

R R&D 22.05.2013

Tikai ne ''Ceļš 2''