www.sudzibas.lv Venta autoskola Instruktore Ivonna Agejeva

Autoskola Venta - Instruktore Ivonna Agejeva

Autoskolas Venta instruktore Ivona Agejeva nav pilnigi kompetenta satiksmes drošības jautājumos.Pilnigi nespējīga sniegt paskaidrojumus latviešu valoda. Regulāri kavē nodarbības, nākas viņu gaidīt. Nerekomendēju šo autoskolu.

I

I irma.kalna 21.04.2016

Pilnigi piekritu

J [email protected] 16.08.2016

artprats

J [email protected] 16.08.2016

Ivonna Agejeva postojanno opazdivaet na zanjatija,objasnjaet ploxo,mashina polnoe go...no

P Petr.Ivanko 18.10.2016

Niakaja istruktorsa eta 40 letnjaja tetka ivona agejeva.Cemu ona mozet naucitj,esli sama nicego ne ponimaet.

E [email protected] 13.11.2016

Ezdila ja s etoj instruktoshej Ivonnoj Agejevoj paru raz na Audi 3 -FM 128.V mashne grjazno,vse vremja razgovarivaet po telefonu i objasnjaet ne doxodchivo.

G [email protected] 03.12.2016

полностью согласен -ужасная инструкторша