www.sudzibas.lv Autoskola "Vanags" Pusstunda no braukšanas atkrīt

Autoskola "Vanags" - Pusstunda no braukšanas atkrīt

Gribas pastāstīt...
It kā iestājos un viss ok.. vismaz ar teoriju.. starpcitu autoskolā Ogrē. Tad pienāca brīdis, kad jāsākas braukšanām.. saviļņojums un prieks protams liels.. kā nekā visi taču iet autokursos, lai noliktu tiesības..:) Biju pierakstīta pie instruktora M. Vanaga, iedeva man viņa tālruni.. bet ak vai.. zvanot izrādās, ka viņš instruktors no Rīgas.. k-gan autoskolā eju Ogrē.. Tad nu sēdos vilcienu, maksāju biļeti uz Rīgu, pēc tam sēdos tramvajā.. atkal jāmaksā.. Tad satikāmies k-kādā benzīntankā.. Tur protams sēdos blakus nevis pie stūres un viņš mani veda uz Zaķusalu.. kas starpcitu ietilpa laikā... pagāja min 10-15.. par kurām jāmaksā.. Tur braukāju pa taisnu ceļu, kur visas mašīnas ar M burtiem..tas nu būtu normāli.. bet vai man tas būtu jādara ja mācos Ogres autoskolā??.. Pēc tam 15min līdz braukšanas beigām viņš paziņo, lai pārsēžos, un ved mani atpakaļ uz benzīntanku..jo tajā laikā, kad man tikai jābeidzas barukšanai, viņam jau nākamais braucējs.. Galu galā pusstunda no braukšanas atkrīt, kuru viņš mani ved, bet par ko jāmaksā.. Pēc tam atkal tramvajā un tad vilcienā uz Ogri.

Pēc tam jau izdomāju, ka man izdevīgāk braukt uz centru no tās pašas Zaķusalas, un ka nemaz mani nevajag vest atpakaļ, bet tik un tā bija jākāpj ārā 15 min pirms beigām.. Reizes trīs, četras šitā ar viņu nobraucu, bet tad sapratu, ka neesmu iemācījusies pilnīgi neko.. Tikai braucam pa to vienu ceļu šurpu turpu ar pirmo, otro, trešo ātrumu.. tas arī viss.. Nejēdzīgi liekas tas, ka man šitā jābraukā, k-gan eju Ogres autoskolā..

Un labi, ja tikai tas.. Bet kāpēc nevar uzreiz tikties, kur kursants pats var braukt?? Tā ir tīrākā naudas raušana.. Var redzēt, ka instruktors nav ieinteresēts iemācīt ātrāk braukt, bet ilgāk "stiept gumiju", lai tik naudiņa nāk.. Kā cilvēk viņš likās jauks un atvērts, tik vajadzētu bišķi pamainīt attieksmi pret darbu un citiem cilvēkiem...

Bet zināmā mērā jūtos atspēlējusies... jo ar to instruktoru sarunājām, ka viņš parasktīs braukšanas karti, lai varu likt teoriju.. viņš parasktīja un tā bija PĒDĒJĀ reize, kad viņš mani redzēja... Sāku braukt ar citu instruktoru no pavisam citas autoskolas Ogrē.. un ziniet, esmu ļoti laimīga.. sākumā braucām pa Ogri.. tad uz Rīgu.. Un nu jau man ir tiesības.. Uzreiz redzēju, ko nozīmē, kad instruktors cenšas Tevi iemācīt pēc iespējas ātrāk, un nebūt ne sasteigti un virspusēji.. Tu redzi, ka tā nav naudas raušana, bet darbs no sirds!! Milzīgs paldies viņam.. noliku braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi un jūtos gandarīta un lepna par sevi!!
Gribēju pastāstīt savu stāstu, lai arī citi zinātu par manu pieredzi ar autoskolu "Vanags".

Paldies, ka uzklausījāt!!

Ar smaidu- jaunais šoferītis!! :)

A Anete 27.08.2008

Tad kāpēc uzreiz nepaņēmi instruktoru no Ogres? Pati vainīga, neredzu iemeslu sūdzēties.

M meitene 27.08.2008

Nu tur nedeva iespēju izvēlēties, bet pateica, pie kā esam un viss... Un nemaz tādu SĪKUMU nepateica, ka instruktors no Rīgas..

A Autovaditaja 29.08.2008

Ta rugta pieredze Tev bija ar vienu no instruktoriem, bet auoskola ir laba, jo pati tur macijos un visus eksamenus nokartoju ar pirmo reizi..

A Anna 03.09.2008

Jebkurā brīdī instruktoru vari nomainīt. Pievienojos domai, ka pati vainīga. Es arī tur mācos, viss vienmēr bijis ok.

M Marcis 21.10.2008

Nu nezinu!! Man ar bij M. Vanags!! Loti labs un patikams cilveks!! Daudzko iemacijos pie vina!!

S sola 16.01.2009

Ja pati aita tad nevajag citus par auniem saukt...

I Ineta 16.01.2009

Pati vainiiga, ka nenoskaidroji jau visu saakumaa! Man ir tikai labaakaas atsauksmes par sho skolu.Maaciijos es un shobriid maacaas arii mans deels!

I Iesmich 26.03.2009

Nezinu kaa bet instruktorus var mainiit pats kartoju tiesiibas Vanagaa, ogres filialee. neredzu probleemas tur visu var sarunaat ja nespeej tad tur nau jau vanaga probleema bet taveejaa

R rrr 03.09.2009

Nudien, instruktoru taču var mainīt! Tikai pašam jāiet un jārunā - jāprasa, lai dod instruktoru, kas strādā Ogrē.
Protams, no autoskolas puses būtu bijis profesionālāk, ja viņi vispirms būtu painteresējušies par Tavām vēlmēm - vai gribi instruktoru vīrieti vai sievieti, Ogrē, Rīgā vai kur citur. Tev kā klientam ir tiesības izvēlēties!!

E Evita 19.09.2009

...Ziniet ļautiņi, tas viss tikai var notikt Latvijā, pati mācījos, jebkurā vietā ir normāli cilvēki un otrādi...kamēr nenomainīju instruktoru, jēgas nebija, protams tā ir naudas izkrāpšana...

E Edgars 27.10.2009

Nu katrā gadsījumā meitene pati vainīga. Vajadzēja ņemt instruktorū no Ogres. Es pats Tiesības noliku Vanaga autoskolā un man bija ļauts izvēlēties jebkādu instruktoru.

P paldies 04.12.2010

Gaaju Vanagaa pirms 10 gadiem, un pilniibaa piekriitu - izgaaju 5 nodarbiibas brauksanas, un tiku vadaata pa taisniem marsrutiem un Zakusalu, neiemaaciijos pilniigi neko!neieguvu arii tiesiibas, jo bija apriebies zubrit teoriju un braukaat pa soseju ar 4 aatrumiem!

tagad saaku visu no jauna citaa autoskolaa...ceru, ka ar savu pieredzi un nojautu, ka ir jaregule arfi instruktors, lai nelaizh haljavu, tagad noderees! jo toreizs pat nekaadas figurras neiemaaciija pa visaam 1o stundaam *5reiz 2)