autoskola "Vanags'

Esmu nelaimīgs, ka sasējos ar šo autoskolu. Nemitīgi tiek prasītas kaut kādas papildus samaksas par nezinu ko, čekus pretī nesaņemu, kad zvanu uz kantori un jautāju kāpēc tā, tad pēc vairākreizējas savienošanas man atbild uzpūtīga dāma ar apmēram tādu tekstu, ka "ko jūs te varat ņemties ar to naudu, liela muiža". instruktors arī ne šāds ne tāds.

V Voldemars 16.08.2006

Muļķības tu te stāsti! Neviens neko papildus līgumā noteiktajam maksāt šajā autoskolā neprasa! Pats tur mācījos un ne reizi vien grupā runājām par ko vēl jāmaksā- viss tikai tas, kas noteikts līgumā! Ja kādam bija kādas neskaidrības,- administrācija ir ļoti pretimnākoša un visu pastāsta un paskaidro. Un čeki arī tiek doti par katru maksājumu! Un ja tu esi tāds āzis, ka maksā nezin kam par nezin ko, tad neaplej ar mēsliem labu skolu.Izskatās pēc konkurentu negodīgas apmelošanas!

J Juris 26.10.2006

Auto skola "Vanags" ir sūds! kaut arī māca normāli, bet instruktors, kas pieņem skolas eksāmenu braukšanā, ir loxs. Vinš skatās, kāds esi un ja viņam kaut kas nepatiks, tad skolas eksāmenu pie viņa nenoliksiet nekad, bet naudu tas mērkaķis ņem mpar katru mēģinājumu nokārtot eksāmenu.es kārtoju pie viņa divas reizes, otrajā reizē sapratu, ka viņš vienkārši piesienas, nospļāvos un nokārtoju eksāmenu citā skola un CSDD arī nokārtoju bez problēmām. Ja ir iespēja, neejiet pie viņiem, lai arī viņi slavē sevi, bet nekas tur nav!

K Karlos 03.11.2006

vanagaa nav taada braukshanas skolas eksha !!!

S sola 21.01.2009

jums pasiem smiekli nenak???dirst visu laiku tur kur jus pasi esat vainigi un pasi pietiekosi lieli idioti...?!skola ir laba zinu no pieredzes un tiesam nekadas maksas nav nez no kurienes, ja nejedz lasit vai pieiet normali un pjautat tad ta ir tava problema. jo pasi savus stulbumu meginat attaisnot.

M morisa 21.01.2009

Probleema gan ir nevis autoskolaa bet instruktoros.Man bija taads instruktors, kas tikai kaasa naudu un pat nepaskaidroja ko un kaa daru nepareizi.Nobraucu ar vinju 60 reizes.Nomainiiju instruktoru un viss beidzaas lieliski, dabuuju tiesiibas aatri.

K kode 21.05.2009

Visiem iesaku Vanaga pasniedzēju Lagzdiņu, pēc tā veida kā māca Lagzdiņs pat stulbenim pielektu. Super pasniedzejs, bet no instruktoriem Ceplītis.

D dedpro 25.09.2009

tas gan nava ta4 nekadas skolas brauksanas eksamena un tas ir loti labi vismaz nav tik lielas izmaksas...

M marija 08.12.2011

Kas tā par tizlu teorijas eksāmenu programmu ir Vanagā? Un vēl 50 jautājumu ar 2 kļūdām. Sviests kaut kāds...

B Bleak 13.05.2020

Man pa lielam palikusi tikai braukšana, domāju kuru instruktoru ņemt. Neatceros kā sauca pasniedzēju diemžēl, bet pasniedzēja bija forša, lekcijās tika izrunāts viss kas interesēja vai bija neskaidrs, ir grūtāk ar skolas teorijas eksāmenu, bet nolikt taču var, ja zināšanas pietiek, tad tiesī arī var dabūt, ja zināšanu nav, tad jau nav arī ko pie stūres darīt