www.sudzibas.lv Autoskola Gross Vissliktāka autoskola

Gross Autoskola - Vissliktāka autoskola

Es, savukārt, varu pateikt, ka uz šo autoskolu iet vienkārši nedrīkst. Iemeslu ir ļoti daudz, ticiet man. Kā Jums patīk fakts, ka kad jūs nokārtosiet teorijas eksāmenu šajā autoskolā jums ir 3 dienas, lai nokārtotu eksāmenu CSDD (neviena citā autoskolā tā nav). Tad viņi paši it kā iesniedz Jūsu dokumentus teorijas eksāmena kārtošanai CSDD. TIKAI viņi to nedara, viņi tur Jūsu dokumentus pie sevis, un pēc 3 dienām Jums saka, ka ir jākarto teorijas eksāmens vēlreiz, jo ir beidzies derīguma termiņš. Teorijas eksāmena kārtošana maksā 5 Ls (pirmās 3 reizes ir bezmaksas). Teorijas eksāmens šajā autoskolā ir ļooooti grūts, ticiet man. Man ir paveicies, esmu nokārtojusi. Šajā autoskolā ir tikai divi plusi 1. 2 labas teorijas pasniedzējas (Žanna un Irina) un labs instruktors Gennadijs D.

A andrejs 29.04.2008

Es tam visam piekritu, tas ir tāds žurku kantoris, ka es pat savam ienaidniekam nenovēletu iet uz turieni mācities. un vel kārtojot eksāmenu es saskāros ar jautājumiem tādiem kuru pat nav neviena tematisko uzdevumu gramāta.pameģināju likt eksamenu cita autoskolas majas lapa tur noliku arpirmo bez nevienas kļūdas.

G Gzebovskis 30.04.2008

Autoskolu statistiku var aplūkot CSDD mājas lapā

E Evita 30.04.2008

Pati mācijos autoskolā Gross un veiksmīgi esmu pabeigusi. Cik man ir zināms, tad daudzās citās skolās teorijas eksāmens ir vēl grūtāks, ja autoskolā Gross ir 60 jautājumi un 2 pieļaujamās kļudas, tad citur tie var būt 90 vai pat 150 jautājumi un kļudu skaits ir tas pats. Par pasniedzējiem arī varu teikt tikkai to labāko, bet tā jau vienmēr saka, ka dažiem cilvēkiem vari daīt ko gribi, bet labi vienalga nebūs!!!

A Arvils 12.05.2008

Man sakarā ar šo autoskolu visu laiku gadījās kaut kādi sūdi!
Tā kā biju sācis likt tiesības (tērēt naudu) tapēc nolēmu neskatoties uz visiem mēsliem tomēr turpināt, ko gan laiku pa laikam nožēloju. Tiesības Es noliku, tas man paņēma vairāk par gadu. Instruktors bija galīgs lohs! Visu slikto nevarēšu uzskaitīt, jo negatīvās lietas, ko par šo autoskolu varu pateikt ir tiešām ļoti daudz.
Man arī bija precīzi tā pati problēma ar teorijas eksāmenu, kad tomēr teorijas eksāmenu tomēr noliku tad autoskolai vajadzētu studentu pieteikt teorijas eksāmenam CSDD, bet šī jaukā autoskola pēkšņi ir padirsusi visus manus dokumentus - Ideāli! Dabūju gaidīt 2 nedēļas un pa to laiku jau tā "iezubrītā" teorija jau nedaudz piemirstas, bet eksāmenu tomēr nokārtoju ar pirmo reizi!
Šai autoskolai ir arī interesanta sistēma ar braukšanas eksāmenu - varbūt man tikai tā likās, bet bija sajūta, ka eksaminatoriem par katru eksāmenā "iegāzto" studentu pieliek pa latiņam pie prēmijas.
Kad noliku skolas eksāmenu tad mēneša laikā ir jānokārto skolas teorijas eksāmens - šajā autoskolā tas tiešām ir sarežģīti! Kad mēneša pēdējās dienās tomēr man tas izdodas tad man paziņo, ka man ir kaut kādu mistisku iemeslu dēļ jāpārliek braukšanas eksāmens. Es neizturēju un vērsos pie autoskolas vadības utt. Beigās tomēr tiku līdz CSDD eksāmeniem un abus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi. Škrobe par to, ka ar savu eksāmenu sekmību cēlu autoskolas sekmības statistiku.

R rita 20.05.2008

negribas piekrist visam te izlasītajam, jo Grosā mācoties tiesības dabūju 5 mēnešu laikā. Ar instruktoru man paveicās, tiešām ļoti sakarīgs un perfekti visādus knifus samācija. Visi instruktori nevar būt perfekti, ja nepatīk instruktors - var nomainīt, kur problēma? arī teoriju pasniedza ļoti labs pasniedzējs. Skolas braukšanas eksaminatori arī ir tikai cilvēki un ja viņiem jau no 8 rītā tas vien jādara, kā jāpieņem eksāmeni, domāju gan, ka uz vakaru jau viss ir piegriezies. Par vienu debīlu darbinieku nevar spriest par visu kolektīvu. Arī es, pateicoties Grosa mācību stilam, visus eksāmenus gan skolas, gan CSDD nokārtoju ar pirmo reizi. Un starp citu, ja cilvēks ir mācijies, tad eksāmeni NAV grūti...

A Anna 20.05.2008

Da, Irina samaja tolkovaja zen6ina v etoj avto6kole, ona super. A vot vtoraja Irina A. ...lut6e ne budu pisatj ni4ego. I samij lut6ij instruktor kone4no ze Gennadij. U menja prava uze 4 mesjaca, no 4tobi ih polu4itj mne pri6losj pomenjatj u4itelnicu po teorii i 3 instruktorov, potomu 4to s drugimi bilo prosto nevinosimo, uzas koro4e.

A Agnese 02.07.2008

Nevaru piekrist, ka šī ir vissliktākā autoskola (jo citas neesmu apmekējusi :), bet..Gross ir izdomājis labu shēmu kā iekasēt no klientiem naudu kur vien iespējams. Tā jau droši vien ir arī citās autoskolās, taču- tik un tā nepatīkami, jo nejūtu nekādu personisku attieksmi. Cerams, ka tiesības tuvākajā laikā izdosies nokārtot un varēšu pateikt arī kādu labu vārdu par šo autoskolu.

. ... 21.09.2008

Nu kas tās pa muļķībām, ka 3 dienu laikā jānokārto CSDD? Tā nu gan nav... Tagad jaunie Gross teorijas eksāmeni ir tādi pagrūti... man to izdevās nokārtot ar 6 reizi tikai... man jau vienā brīdī likās, ka izmisums iestāsies... jo nesapratu kā tā var būt, ja caurām dienām mācos un nesanāk nolikt... toties CSDD noliku ar pirmo reizi un vispār nesatraucoties... :) tagad vēl braukšana paliek... :)

K Kristīne 11.02.2009

nevis trīs dienu laikā ir jānokārto CSDD teorijas eksāmens, bet jāatdod dokumenti CSDD. ar varu neviens papīrus nost neņem, negribi, lai viņi ved dokumentus, ved pats vai pati. slikts instruktors-nomaini! viss ir vienkārši. nevajag nevienu vainot, ja pašam negribās ne pirkstiņu pakustināt, lai kaut ko mainītu. pati mācos grossā, atlicis vairs tikai CSDD braukšanas eksāmens. nav jau tik traki, jo visi zin, ka sliktam dejotājam arī apakšbikses traucē

E Ella 20.04.2009

nu, nu... nav dūmu bez uguns.
acīmredzot, ja liela daļa sūdzās tas nenozīmē, ka viss tur ir labi. Unja dažiem nav labi, varbūt arī tev nebūs!
Protams ir arī tāāādi gadījumi, kad izmācīt ir vnk neiespējami un tad skolu tiešām nevar vainot.

A autoskolasstudente 15.05.2009

Nu šajā sakarā varu piekrist, tam, ka exāmens ar tiem 60 jautājumiem ir vnk pizdjec un es esmu apklērīga, braukšanu pie instruktora iemācījos ātri un instruktors, kā arī teorijas pasniedzējs baigi labi, bet tas teorijas exāmens ir murgs, jo tur tiešām 40 jautājumi ir tādi, kuri tevi mēģina iegāst un nav atrodami ne gross mājaslapā, ne arī kkur grāmatās...kad vērsos pie sekretāres ar sūdzībām par šo exāmenu, jo vēl ar 6 reizi (riktīgi sazubrījusies) nenokārtoju mērs bija pilns un teicu, ka, tas nav normāli, jo csdd tādi jautājumi vnk neeksistē, tad kāpēc man tas būtu jāzin. Viņa uz to atbildēja: "princips paliek tas pats, tas viss jāzin un, ka nav ko nāklt, ja neko nezin!" VNK piz***c! Sviests kkāds un pretī viņi vispār nenāk!!!
Pietam daudzi jautājumi ir sen izņemti no CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMIEM, jo 'vairāk neatbilst patiesībai, bet viņi vienalga viņus liek iekšā. Diezvai tā ir normāla statistika, ka nevar nokārtot ātrāk kā par 4-7 reizēm...vēljoprojām neesu nokārtojusi, lai gan mašīna jau pagalmā gaida, vnk izmisums!

E evija 13.10.2009

Nezinu kā citās pilsētās, bet Ventspilī nav pēc skolas teorijas eksāmena uzreiz 3 dienu laikā jāiesniedz dokumenti CSDD, šķiet tas ir jāizdara mēneša laikā.
Un skolas teorijas eksāmenā tiešām ir ļoti daudz jautājumu, kas nav iekļauti zilajā grāmatā, tādēļ eksāmens Grossaa ir grutaks neka CSDD, bet tas ari nav nekas parak traks un neiespejams, jo visi jautajumi, kas var jums tikt autoskolas eksamena ir aplukojami Gross majas lapa, ta ka uz teorijas eksamenu autoskolai iesaku macities no Gross majas lapas, bet pirms eksamena CSDD no zilas gramatas.
instruktori ir dažādi, ja nepatik ir iespēja mainīt.
Lai jums un mums visiem veicas!

L laimonis 17.01.2010

Vēlos kārtot eksāmenu satiksmes notekumos kategorijā"B"

R Raimonds21 23.03.2012

Gross ir ļoti liela skola un pieredze var būt dažāda, ieej ww.autoskolasriga.lv/padomi kļūdas neatkārtosi.

S slepens 18.06.2013

labdien.gribeju painteresēties kur griezties ar sekojoshu jautajumu.biju pieteicies gross autoskolaa uz c kat.vini ielika mani grupaa bez manas zinjas kura nemaz neeksistee bet ir tikai uz papiira.paneema visas naudas no maniim.ir čeki, ligumi braukšanas apmacibas karte, visi zīmogi un paraksti.biju uz visām apmācibām .ne reizi nekavejot.tieši tad kad man lika iet.beigās nokārtoju skolas teorijas eksāmenuun tad par lielu brīnumu man autoskola saka jūs esat izmests no csdd reģistra par neapmekleejumiem.naudu neatdosim un nekaadi nekompenseesim.ejat atkal skolaa un macieties.vinji apiet likumus, taisa kreisaas grupas liek cilvekus vinjaas un uzraujaas uz csdd un es tagad esmu pa velti gaajis 2 meeneshi skolaa.un pa velti licis skolas eksamenu un 2 brauksanas pat ir bijushas.un visi liecinieki ir ka esmu apmekleejis pilnigi visas nodarbiibas.gross mahinee un ietaupa uz instruktoriem uz papiira viss ir dziivee nekaa nav.

S slepens 18.06.2013