www.sudzibas.lv Autoskola Gross Ņirgāšanās par cilvēkiem

Gross Autoskola - Ņirgāšanās par cilvēkiem

Autoskola, kura pret klientiem izturas nožēlojami. Pirmkārt: eksāmenu testos datorprogrammās ir kļūdas, kuras netiek izlabotas, kā rezultātā, tiem, kuri vēlas nokārtot eksāmenu ir jāmācās pilnīgi absurdas un nepareizas lietas, tikai, lai dabūtu ieskaiti. To, ka tur ir kļūdas paši autoskolas darbinieki zina, taču, neuzskata par vajadzīgu to mainīt. Un tā katru reizi atliek tika noskaitīt 5Ls par šķietami nenokārtotu eksāmenu. "Lielisks" naudas pelnīšanas veids.
Tāpat arī attieksme no darbinieku puses ir traģiska- kamēr sarodas garas rindas ar kārtot gribētājiem, eksāmena pieņēmējs var atļauties vienkārši neierasties. Un tā tas notiek regulāri.
Uzņēmums savu klientu piesaistei izmanto dažādus gudrus mārketinga gājienus, kā, piemēram, pirmajām pāris reizēm ar braukšanas instruktoru cena ir tikai 5Ls. Taču tie, kuri vēlas izmantot šo lielisko iespēju ir jāstāv garās, garās rindās, jo neviens braukšanas instruktors negrib ņemt braucējus, kuri būtu gatavi maksāt tikai 5Ls. Tad nu lūk, vērts padomāt, vai tiešām gribās bojāt nervus...
No pieredzes zinu, ka citās autoskolās šādas absurdas situācijas nenotiek.

R

Q qwertyu 03.09.2012

Visu laiku notiek viens un tas pats- cilvēku čakarēšana.
Visu laiku tiek doti nepareizi laiki un datumu, kad ir jāierodas uz lekcijām/skolas ieksaiti, ierodoties viena saka:" uzgaidiet divas stundas līdz ieradīsies skolotāja", pēc ilgās gaidīšanas atnāku atpakaļ, viņiem ir pusdienlaiks un pēc kaut kādas lapiņas pie sienas, kur nekas nav minēts par pusdienlaiku man tas jāsaprot, un es tiku rupji izdzīta no telpas, sekretārei bakstot uz durvjīm piestiprināto lapiņu un murminot kaut ko pie sevis.

Un tad tikai uzzināju, ka tajā dienā ieskaiti vispār nevar rakstīt. katra saka savu! bet pirms tam pa telefonu biju runājusi ar sekretāri un noskaidroju, ka varu rakstīt tieši šajā datumā, kurā ierados. Tajā pašādienā uz grossu pēc stundas aizgāja mans brālis un viņam atļāva rakstīt darbu... ... INFORMĀCIJAS MAINĪŠANA UN SAGROZĪŠANA. CILVĒKU TOTĀLA ČAKARĒŠANA!

Visu laiku informācija tiek sagrozīta, tā nav pirmā reize, tas notiek... ik reizi, jau kādas sešas reizes. Tāpat bija ar medicīnas mācību. ierodos, izrādās, ka vispār nenotiek un ir pārcelts, bet nav paziņots, jo negrib tērēt naudu visus informējot par izmaiņām. Viņi negrib tērēt savu laiku un naudu savu klientu informēšanai- blondās sekretāres vārdi. Lika itkā grupas biedriem vienam otru informēt- bet kādā sakarā?? Kā var noinformēt cilvēkus, ja mēs viens otru nepazīstam un nekad nesarunājamies savā starpā...

Skolotāja bija sakarīga un ļoti labi iemācīja teoriju, bet sekretāres un Gross organizācija ir nulles līmenī!!!

Nevienam neiesaku GROSS!!! Bojāsiet tikai savus nervus, iztērēsiet lieki naudu un LAIKU!!!