www.sudzibas.lv Autoskola Gross meli un blēdīšanās

Gross Autoskola - meli un blēdīšanās

Šis mazais, strupais cilvēciņš jūs sākumā uzrunās ļoti familiāri un, ja esat sieviete, vairākkārt arī piedāvās "pabučoties" un informēs, ka ir šķirtenis . Intensīvi nodarbojas ar pašreklāmu un kritizē visas savas kolēģes instruktores sievietes. Par jebkuru aizrādījumu- ka ir nokavējis pusstundu vai izgāž negācijas uz jums- automātiski atriebsies visu nodarbības laiku un tiranizēs.. Varēsiet regulāri vizināt viņu uz Statoilu pēc kārtējā hotdoga un ostīt viņu cigarešu dūmus mašīnā.
Viņš sagandē jebkuru prieku par braukšanu un PATS GALVENAIS- melo acīs skatīdamies!! Pie Dzintara Burtnieka varat nobraukt 30 reižu un viņš melo, ka nav tiesīgs atzīmēt nevienu pašu reizi, kamēr nav zīmoga par teoriju vai arī tāpēc, ka vēlaties viņu nomainīt uz citu instruktoru
! Bet patiesībā autoskolas līgums paredz, ka tiek atzīmēts ikvienas nodarbības datums! Burtnieks tādējādi ieslidina savā kabatā vairāk naudas un neko nesamaksā autoskolai. Neuzķeraties!
Rezumē- žultains cilvēks ar mazu IQ, bet ar milzu apetīti uz jūsu naudu. Dzintars Burtnieks lielās ar savu pieredzi un reitingu 100%, bet tas ir tāpēc, ka no 40 cilvēkiem gadā, kas pie viņa brauc, uz eksāmenu ir palaidis tikai (!!) 4 cilv. -skat. "Instruktori" http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/statistika/autovaditaju_apmaciba/
Sargājiet savus maciņus un nervus no Burtnieka un lai veicas veiksmīgi nokārtot eksāmenu.

D Dāvis Cr 02.04.2014

Lauriņ, tu maldies, ka skolas attiecības ar instruktoru nav sakārtotas - tur sen viss ir sadalīts. Tajā skaitā tavas 30 braukšanas reizes atbilst grosa bezmaksas teorijas kuponiņam. Naudiņa taču ir jāatgūst.

J Jānis Ābols 20.11.2019

Tiešām pretīgs vīrietis. Kamēr es braucu ļoti daudz pīpēja, izrīkojās ap mani kā tādu sūdu un ļoti neatsaucīgi kavēja/atcēla nodarbības.