www.sudzibas.lv Autoskola Gross Gross instruktors

Gross Autoskola - Gross instruktors

Gross autoskolas instruktors Sergejs ar tojotu corollu, DC 9828.Uzmanieties no šīu instruktora!Viņš tikai kliedz un ienīst sievietes!Nekad nevienai neiesaku šo pretīgo cilvēku!

J jānis 17.06.2008

Vēl uzmanaties no Tatjanas Fiļipovas, kas braukā ar audi A3.Viņa kāš naudu un neapmāca braukšanu.Pie viņas nobraucu pie 30 nodarbībām un kad nelaida uz solīto eksāmenu aizgāju pie cita instruktora.Izrādijas ka ši mani nemaz nemāca.Nu un kā tad lai noliek to eksi, ja tevi neapmāca?Protams ka čekus par braukšanu ar nedeva.
Esmu jau pasudzējies autoskolā un CSDD.šadiem instruktūriem licenze ir vienkārši jānoņem.

K Kate 14.07.2008

Vot man baigi paveicas ar instruktoru, apmaca lieliski visu paskadro, nekliedz ka izlasiju ir citiem, un pats visu laiku zaureee ka jo aatrak nolieku, jo labak gan man gan vinam, iesaku Vladimer w-golf4