Gross Autoskola

Nesavetuju idti u4ica v avto6kolu "Gross", uzasnoje obras4enije s klientami, ja i moj drug tolko i sozelejim 4to tuda zapisalis, sna4ala gavarili pro takuju summu a v itoge stolko denjag vilazili, umu ne postezima.Naverno pojdjom u4ica v druguju 6kolu, ja neho4u sdes ostavaca, i vam nesovetuju v "Gross" zapisovaca, 4tobi potom ne sozelet.

A anonimo 24.01.2006

Nu nu nu! Es ari macijos grosaa un ir tu r viens tads instruktors- Aivis Dreimanis. Daudz man stastija par vinju, ka shis redziet bljauj, apsaukaa un veel nezin ko dara. bet tas ir mulkibas. ja tu paradai ka tiesham velies iemacities normali braukt un nedod pamatu lai tev bljautu virsuu tad ari sagaidisi normalu attieksmi pret sevi. lai gan nevajag aizmirst ka ari instruktori ir cilveeki, un jebkuru cilveku var nokaitinat.

I inga 02.04.2006

Es macijos Grossa..nu vienkarshi ideaali.visiem iesaku..nu protams,ka braukshanas instruktori dazadi..mans (Andrejs)diemzel vairs nestrada.:(((Es teoriju macijos uz Chaka ...visu nokartoju ar pirmo reizi un nekadu problemu.

G gaga 30.06.2007

Teorijai nav ne vainas jebkurā autoskolā, taču instruktors Sergejs (ar golfu)ir pārāk nervozs un paceļ balsi pret kursantiem.Es viņa dēļ pusgadu baidījos sēsties pie stūres, taču instruktoru nomainīju citu, protams.

R Raim 29.07.2011

Stapr citu, mācījos Zolitudē Grosā šogad - ļoti patika, nokārtoju no pirmās reizes, teorijas pasniedzēja Irina vienkārši perfekta... viss bez problēmām. Tā kā tas atkārīgs no tā, pie kādiem cilvēkiem mācies.

A Alex77077 06.08.2021
инструктор Jevgeņijs Lepiksons

Более неподходящего человек для работы инструктором по вождению найти сложно. Не ценит чужое время, хамит, абсолютно неадекватен.