www.sudzibas.lv Autoskola Gross Braukšanas karte maksā 45, 00 Ls

Gross Autoskola - Braukšanas karte maksā 45, 00 Ls

Nu jau drīz būs gads kā iestājos autoskolā Gross. Noliku gan skolas teoriju, gan iesāku vairākas braukšanas. Izgāju gan pirmo palīdzību, gan medicīnisko visu kā vajag, bet nebiju iegādājusies braukšanas karti, kas tajā laikā maksāja 9, 32 Ls. Nobrauktās stundas instruktors atzīmēja savā čeku grāmatiņā un kopiju iedeva arī man. Teica kad būšot karte visu atzīmēs kā nākās. Tā nu sanāca, ka vajadzēja aizbraukt pie radinieces uz ārzemēm. Tagad atbraucot atpakaļ ar steigu gāju pabeigt. Aizgāju iegādāties braukšanas karti, bet man par viņu tagad jāmaksā 45, 00 Ls
Prasiju ja man līgums ir noslēgts tad kad tā karte maksāja 9, 32 tad jāmaksā arī tāda pati summa, bet nē man teica 45, 00 Ls. Uzskatu, ka tas nav pareizi. Lūdzu iesakiet ko man darīt?

Ar cieņi Ieva!

I

1 123 22.10.2008

Viss ir pareizi, kā viņi var ar atpakaļejošu datumu braukšanas karti izdot. Un es nedomāju, ka kāds instruktors, pēc gada, apmācīs pa to pašu cenu, kā pirms.

W www 27.10.2008

šitādas lietas nekad nedrīkst atstāt nenokārtotas, lai pašiem nav problēmu. ir jāiet un jāprasa, kas vēl tev trūkst. Tagad jau ir par vēlu, jo cenas ir cēlušās un neviens tev par vecajiem tarifiem nevadīs braukšanu.

Z Zara 28.10.2008

Zaklucajetsa dogovor i ceni ukazanije v nem dejstvujet do konca dogovora! karta eta stoit max 5-10ls bolse ne mozet bitj! zalujstes

Ja autoskola dod ligumu, kura darbibas laika ir noradita konkreta summa, par kuru tiek sniegts pakalpojums, tad bez liguma apakspunkta, kura autoskola patur tiesibas mainit macibu/dokumentu maksas paaugstinasanu bez ieprieksejas saskanosanas ar kursantu, Jums ir tiesibas apstridet ligumu, tadejadi sanemot moralo kompensaciju.
Paris punkti kad pieprasit turpinat ligumsaistibas par ieprieksmineto summu ir-
1- Ja Jus neesat saskanojusi savu prombutnes laiku.
2-Ja ligums nav izlasits lidz galam, jo lielakoties tiesi uz to vini ''izbrauc'', un ir palaisti garam tiesi tie liguma apakspunkti.
Veiksmi macibas! lai veicas

Ieva!

Es esmu braukšanas instruktore + teorijas pasniedzēja un strādāju Grosā jau vairākus gadus, līdz ar ko varu pateikt, ka Tu nedaudz kļūdies (pieļauju, ka sekretāres neizskaidroja līdz galam). Tā kartiņa VIENMĒR ir maksājusi tik, cik 3 braukšanas nodarbības (tās, ko vēlāk saņem no instruktora par velti!). Un gadu atpakaļ nodarbība maksāja 12Ls (kartiņa attiecīgi 36Ls... - varu sameklēt Tev no saviem pagājušā gada kursantiem kādus 20 gab, kas apliecinās). Tie 9Ls ir kaut kas pavisam cits. Tā kā nedusmojies, lūdzu, - jebkurā uzņēmumā gadās darbinieki, kas nav spējuši atbilstoši paskaidrot vai izskaidrot ko klientam - un tā izskatās, ka ir noticis arī Tavā gadījumā:((( Ļoti ceru, ka nepameti braukšanu un vēlu veiksmi!

M mamma 23.12.2008

k sozhaleniju so vremenem shkola stanovitsa vsjo huzhe, u instruktorov appetit rastet, a ekzamen po teorii sdatj vse slozhnee... voprosi nelogichnie i otorvani ot teh zanjatij po teorii i uchebnih materjalov. prishlosj idti v druguju avtoshkolu, potomuchto v etoj uzhe ostavleno okolo 900Ls i skoljko eshe mozhno u nih platitj za vechnie peresdachi...

E edgarsb 13.09.2009

es gadu atpakalj maksaaju 20ls par brauksanas karti, pat ceku izsita