Autoskola Fortuna - līgums

Vēlos padalīties savā pieredzē.
Ierodoties uz 1 iepazīšanās nodarbību un noslēgt līgumu, biju maigi sakot šokā. Vispirms vēlējos visu noskaidrot un lūdzu iespēju paņemt līgumu izlasīšanai uz mājām, man korekti atteica...Ja līgums ir korekts kāpēc es to nevaru rūpīgi izlasīt pirms noslēdzu?Lūdzu atļauju piedalīties nodarbībā, pirms esmu noslēgusi līgumu, man atteica, bet es tomēr biju tik nejauka un paliku. Un tad sākās... grupas cilvēki bija pierakstījušies uz dažādiem laikiem, dienām, apmācības valodām un uzzināja par izmaiņām tikai šajā 1 nodarbībā, lieki piebilst, ka viņiem visiem līgumi noslēgti, nauda samaksāta un nav kur sprukt... Bet es gan laidos lapās atpakaļ neskatoties. Un pēc tam sāku lasīt Sūdzības...
Vienīgā lieta, ko vēlos piezīmēt pie ievērojamām, ir tas, ka viņas no sākuma līdz beigām pret mani izturējās korekti, kaut gan manas prasības viņas maigi sakot neapmierināja.

G

C Ceļš-Ceļš 12.11.2010

Megaakcijas- superakcijas, akciju- akcijas ietvaros visaa valsts teritorijaa tikai skolaa Ceļš braukšana visiem maaciities gribeetaajiem ir 2, 00000 lati stundaa !