Autoskola Fortuna - Krāpšana!

Nekad, nekad neejiet mācīties uz Fortūnu! Tur ir tikai naudas vilkšana, nekompetence un krāpšana. No daudziem cilvēkiem ir dzirdētas sliktas atsauksmes, it īpaši par instruktoriem, viens no tiem - "instruktors" Mihails Komarovskis! No sirds iesaku - neejiet pie viņa un vispār uz Fortūnu. Tie, kas mācās - mainiet instruktorus, autoskolu, neļaujiet sevi krāpt, citādi paliksiet bez naudas un tiesībām, pat ja perfekti vadat mašīnu.

I ilze 09.04.2008

Arī pievienojos tiem cilvēkiem, kas nekad nevienam neieteiktu iet uz Fortūnu, pietiek jau ar to, ka ir zināms, ka viņi jau vienreiz ir iesūdzēti un dēļ tā nomainīja nosaukumu.. Tāpēc, ka krāpās!!

Ja eksāmenu teorijā noliec (no 90jaut.) ar 0 kļūdām, tāpat būs kkas kas nebūs labi un tev ir jānāk atkal un atkal jāmaksā.

Ko lai saka, uzdzīvojas uz cilvēku naudas!

NEKAD, NEKAD nevajag uz turieni iet!

I Ieva 17.04.2008

Macos Fortuna, pagaidam neko sliktu pateikt nevaru.Eksamens nolikts ar vienu kludu, neesmu jutusi naudas krapsanu.Instruktors loti labs, atsaucigs, saprotošs ar labu humora izjutu. Ja pasi nemacaties nevajag vainot skolu un instruktorus.

K kristy 17.04.2008

taa jau ir pasi nekad nebuut vainiigi, vajag labaak maaciities, lai visu nokaartotu.

K Kalts 04.01.2010

Šī autoskola nekur neder, un pēdējie divi ''aģenti'' smieklīgi, ari es nokārtoju visu perfekti! Interesanti kapēc, tad mani kaut kas neapmierina????
Cilvēki kas tur strādā ir zem jebkādas kritikas, ne sapratnes par darāmo darbu, ne sajēgas vispār par darbu ar cilvēkiem!
Mācības tur kā zobu sāpes, ja pats neej un nestrīdies vispār nekas nenotiek, nauda liela, servisa nekāda.
Manuprāt šī nav cienīga lai sauktos autoskola, tāds pažobeles kantoris vien ir!
Tagad vēl piesūkušies bezdarbniekiem...KUR skatās valsts!

E Edvīns 04.01.2010

Jaa, valsts nodarbinātības dienestu viņi ir kārtīgi iebarojuši... dzīvojam taču LV !

I Ilze 17.08.2011

Nevienam Neiesaku iet macities Fortuna!!! Tur tagat teorijas eksamens 150 jautajumi 3 kludas. Bet vienalga cik labi esi izubrijis to gramatu tas nau reali nolikt jo jautajumi ir vel no citam gramatam.