www.sudzibas.lv Autoskola "Ceļš" teorijas kursa kvalitāte

Autoskola "Ceļš" - teorijas kursa kvalitāte

Tā nav sūdzība, bet lūgums novertēt teorijas kursa kvalitāti. Runa ir par pasniedzēju, kuras vārdu diemžēl, nezina - izskatīga blonda sieviete ar dimantiņu degunā, aptuveni 30 gadi. Nevaru saprast, vai pasniedzēja tiešām laba. Liekas, ka skaidro nepilnīgi, maz piemēru. Jūsu viedokļi? Kādas vēl ir atsauksmes par šo autoskolu?

S Sabine 15.09.2011

Man it vards Sabine !!!
2.Jus neko nezinat, tapec Es stastu, un jums vajadzetu klausities un macities Nevis rakstit visadas glupibas!!!

A Audra 15.09.2011

Kāpēc glupības? Šī diskusija ir domāta viedokļu apmaiņai, tā nav sūdzība.

T ToSabīne 15.09.2011

Kāpēc tev nāsīs ievērts riņķis?

A Audra 20.09.2011

Kārtējā balerīna ???

A Anna 25.09.2011

Viņu sauc Inese Vilmane. Man ļoti patika kā viņa pasniedz. Vienmēr kompetenti atbildēja uz jautājumiem un dažu labu puišu argumentus ar pie vietas ātri un pamatoti nolika. Ja jautāju, tad vienmēr atbildēja.
Vienīgais, kas man šobrīd tur nepatīk ir tas, ka var būt tkai 1 kļūda teorijas eksī, bet domāju, ka man bišķiņ vairāk uz mācīšanos jāiespringst.

S Sintija 26.09.2011

Tikko pabeidzu teorijas kursu pie viņas... Esmu apmierināta ar viņas apmācību.. Un par pašu autoskolu nesūdzos...

K Kazāka 27.09.2011

Sabīne, Inese ...kas tur ir sieviešu klosteris ? Pareizi gan teikts...pat uz puišu jautājumiem prata atbildēt ...jā, tad jau laikam ir augstas klases speciāliste... pašai smiekli nenāk ? Ha ha ha ... "pabeidzu teorijas kursu pie viņas...Esmu apmierināta ar viņas apmācību.." Nu foršiņi, ka apmācīji viņu ...perfect !!! KLAUNI !

I Inga 04.10.2011

Nesen pabeidzu teorijas kursu šajā autoskolā. Ļoti jauka pasniedzēja, visu izstāsta un paskaidro. Teoriju autoskolā nokārtoju arī ar pirmo reizi!

K Krabis 06.11.2011

Es pat nesaprotu kāds iemesls ir te rakstīt visādas muļķības un sliktas lietas par šo autoskolu, ja tā reāli nav?
Pasniedzēja vienkārši super, vispār sūdzību nav. Interesanti pastāsta, atbild uz visiem jautājumiem. Nekādu problēmu.
Tūlīt pabeigšu kursu pie šīs pasniedzējas (Ineses) un sūdzību vispār nav.

K Kristine 16.12.2011

Tur viss ir lieliski...