Berģi - Zems līmenis

Ja vēlies dabūt tiesības, tad šī autoskola nav priekš Tevis.
Sākšu ar to ka teorijas apmācību vadīja pavecs kungs , kurš stundās paredzēto laiku izmantoja , lai atcerētos savus jaunības laikus un stāstīt par savu ģimeni un dažādām likstām, protams , nav tā ka nekko nemācīja, bet tie stāsti bija diezgan liela atkāpe no tēmas.
Skolas teorijas eksāmens nav reāli noliekams cilvēkam kurš nekad iepriekš dzīvē nav bijis kādā citā autoskolā. Mēs grupā bijām tuvu 20 un lielākā daļa esam spiesti maksāt par eksāmena pārlikšanu. Zināšanas ir jautājumi un tās bildes pie jautājumiem ir vienkārši dīvainas. Arī autoskolas attieksmes ,,godīgā politika,, ir diez gan aizdomīga. Uzskatu ka kursos pie tik lielas grupas katram vienmērīgi laiku veltīt nav iespējams, kas arī pierādās zemajos rezultātos.
Ar cieņu misters xxx

A abc123 10.05.2016

Pilnībā piekrītu par to, ka šajā autoskolā ir gandrīz nereāli nokārtot teoriju, n-tās reizes liku, katru reizi vienā biļetē bija 0 kļūdas, otrā 3 kļūdas un tā katru reizi, nenokārtots, kā teica Arvis9999 - "nākamo reizi varbūt paveiksies"

S Solvita 18.07.2016

Loti interesanti :) Es toties citigi macoties lidz, likaas ka nenoliksu teoriju. Noliku to gruuto ar pirmo reizi. Bet toties CSDD bija super viegli. Bergi loti labi sagatavo. Un nebiju ieprieks nekur gajusi.
Macities vajag un konstruktivi jautajumi jauzdod ;) Manuprat loti laba autoskola.

B buubuu 13.10.2016

Piekrītu Solvitai! Es gan gāju citā autoskolā (citā pilsētā), bet situācija līdzīga - pasniedzējam dikti patika stāstīt par bruņinieku laikiem, koka baznīcām, Amerikas ceļiem, Japānas ražojumu kvalitāti, kurpju cenu un tā tālāk un tā joprojām. Bet par tēmām regulāri bija kontroldarbi, un tie kas mācījās tie tāpat nolika. Ja kontriķi bija uzrakstīti veiksmīgi, tad jau problēmu ar eksāmenu arī parasti nebija. Uz 30 jaut. pieļaujama 1 kļūda. Viņš pasniedza arī braukšanu, brīžiem likās, ka ir pārāk stingrs un piekasīgs. Toties bija ļoti atsaucīgs un pretimnākošs, varēji stāstīt visu kas uz sirds, iedeva padomu un vienmēr nomierināja. Vienai sievietei bija problēmas ar sāpošu zobu, viņš pat sazvanīja ārstu un visu nokārtoja. Viņš teica, ka, pirmkārt, cilvēkam ir jābūt vispārējai saprašanai par ko ir runa un par to, ko vinš dara (nevar nepiekrist). Ja kaut kas nav skaidrs, tad tūlīt ir jajautā, jo dēļ viena sīkuma var daudz ko salaist šķērsām. Lai vai kā likās, ka arī mani Csdd "varētu iegāzt" - realitāte bija pavisam cita - ja apzinies, ko dari, tad neviens tev nepiesienas un neko necenšas izgāzt. Kad gāju uz Csdd, noliku visu ar pirmo reizi. Beigās vēl inspektors paslavēja un pateica, ka tas, lūk, ir tas līmenis uz ko Csdd tiecas! Super, paldies manam instruktoram! Skolai ir jābūt stingrākai par Csdd, jo citādi nolikt valsts ekšus būtu diezgan nereāli. Jāsaka pat tā - jo grūtāku skolu izej, jo vieglāk ir Csdd. Ar cītīgu mācīšanos tu palīdzi pats sev. Galu galā tas jau ir vajazīgs tieši tev, nevis kādam citam.

C CibaNr.2 14.10.2016

Pirms 5 gadiem mācījos tieši Berģu autoskolā. Teorijas pasniedzējs Armands Žuburs, ja nekļūdos par uzvārdu.Braukšanas instruktors Arkadijs Kurgans. Teoriju pasniedza ideāli, visu uzskatāmi izskaidroja, priecājās, ja bijām sagatavojuši jautājumus, uz kuriem atbildēja, izmantojot plakātus, ceļazīmes, un pat rotaļu mašīnītes (par drošu auto novietošanu slīpumā). Tos, kas negribēja klausīties grupas lekcijās, traucējot un pļāpājot, ( tjipa- paši visu zin, tik papīrs vajadzīgs), prata nostādīt pie vietas.
Braukšanas instruktors bija mierīgs, nekliedza un nepiesējās. Mani, bez nekādas iepriekšējas pieredzes autovadīšanā, jau 2. nodarbības noslēgumā "atdzina" no Ziepniekkalna līdz Zinātņu akadēmijas stāvvietai. Uzticējās, iedrošināja. Autoskolā iestājos aprīlī, tiesības ieguvu septembrī.

A artis909 07.02.2018

Man gan ar Arkadiju Kurganu bēdīga pieredze , kāsa no manis naudu uz nebēdu 80% braukšanas laika vadāja uz laukumu braukt "figūras"! Citreiz 5-6 braukšanas reizes pēc kārtas braucām tikai uz laukumu ,domāju ka kādu 1500-2000 eur es viņa kabatā atstāju,braukšanas karti aizpildīja tikai kad vajadzēja jau iet uz braukšanas eksāmeniem histēriska bļaušana arī dažas reizes no viņa puses bija par nenozīmīgām kļūdām...ka bija pavisam slikts teikt nevarētu bet draugiem es viņu noteikti neieteiktu

A artis909 07.02.2018

Teoriju noliku ar 1 reizi bez nevienas kļūdas bet diez vai to var attiecnāt uz pasniedzēja prasmi mācīt bet gan tāpēc ka biju nopircis grāmatu ar eksāmenu jautājumiem un katru vakaru 30-40 minūtes mājās veltīju laiku biļetēm ar atbildēm! Tāpēc kad bija jāliek teorija zināju jau visas atbildes no galvas Berģu teorijas pasniedzējs gandrīz vārds vārdā atkārtoja tekstu no CSDD grāmatiņas un rādija skenētus slaidus no grāmatiņas uz tāfeles, reizem ar grūtībam noturējos lai nesāktu skaļi žāvāties