Autoskola Autoprieks - Krāpšana

Teorijas eksāmenu nav iespējams nolikt! Tie, kas nolika tiem paveicās! Jautājumos kuros es izgāzos nebija ne smakas nodarbības un tie jautājumi bija tik dīvaini uzrakstīti, ka neko nevarēja saprast. Dīvainākais ir tas, ka es bez kļūdām lieku lieku CSDD testu Online 10 reizes pēc kārtas katru dienu un pēkšņi man skolas eksāmenā ir daudz kļūdas wtf!!

ģ

R Ritvars 12.09.2016

teorijas jautajumi nevar atšķirties no tiem kas ir grāmata vai CSDD testos. Kā jūs liekat vai uz datora vai biletem nezinu bet ja uz biletem tad varu pateikt 100% ka jūs vnk nezinat teoriju, jus esat vnk iegaumejis datora precīzo atbildi noteiktai bildītei. pamēģinat paņemt uzdevumu grāmatu izpildīt kadus 200 jautajumus un paņemat pēc nedēļas tos pašus jautajumus datora noliekat. atskiriba bus loti liela. izdariet secinajumus. VNL iemacies teoriju nevis bildītes iekal.

M meiko 05.10.2016

instruktors Māris Štals Audi A3 - neveiksmīga sadarbība, instruktors nav labākais. Nedod pašai vadīt automašīnu. -23 ((((

E ES 20.10.2016

Mīļais, cilvēk! Skolas terojas eksamens nekad nebūs no gramatas, nu atmostieties! Viņs vienmēr būs grūtāks, vienmēr būs āķitis, kas ir jāpamana, tapat kā dzīvē.