Autoprieks Autoskola - Teorijas eksāmens

Pati šodien personīgi pārliecinājos, ka "AUTOPRIEKS" nesagādā pilnīgi nekādu prieku. par instruktoru nevaru sūdzēties, tiešām vīrs uz goda, bet viss pārējais kas tur notiek ir tīrākā krāpšana un naudas izspiešana! teorijas eksāmenu nav iespējams nolikt! Tie kuri ir nolikuši - Paveicās. No visas sirds mācījos un centos, bet nekā, un šodien pārnākot pēc eksāmena sapratu, ka mani ir reāli piečakarējuši! reāli! Tiešām, neiesaku šo autoskolu!

E

R Rubenis 02.08.2011

Kad iekāpu mašīnā pie instruktora, viņš uzreiz skaļi pateica, ka pietiks ar vienu braukšanas reizi un atzīmēja, ka man prakse ir izieta. Bet kāpēc???

T to Elīna 02.08.2011

Es tā īsti nesapratu kas tad īsti ir par vainu šai autoskolai? Tas ka Tu teorijas eksāmenu nevari nolikt?
Es arī mācījos, cītīgi mācījos, bet ar pirmo reizi nenoliku, jo tagad tie teorijas eksāmeni ir nevis tendēti uz noteikumiem, bet eksāmens vairāk līdzinās latviešu valodas eksāmenam (man gan bija cita autoskola). un es pieļauju domu ka ne Tev vienīgajai nepaveicās un eksāmens ar pirmo reizi netika ieskaitīts!
Acīmredzot jāmācās cītīgāk un eksāmenā jābūt uzmanīgākai!

Lai Tev veicas!

G guguu 02.08.2011

Elīna, kāds instruktors Tev ir? Es vēl nevaru izdomāt, pēc kādiem principiem izvēlēties. Teoriju mācos pie Arvīda. Pagaidām ir ok! Kas būs eksī, nezinu!

R Rubenis 02.08.2011

Tā es tev arī pateikšu bļatj! Viņš ir tikai mans instruktors un tikai es ar viņu braukāju!

T to Elīna 02.08.2011

BĒRNUDĀRZS!!! Spēlē pokemonu spēlītes nevis raksti kaut kādas bezjēdzīgas sūdzības! Te jau no paša sākuma nebija skaidrības KAS tad tieši nebija labi šajā autoskolā!!!
Bet tagad pat vēl instruktoru uztaisa par TIKAI savu! :) Hāā, hāāā

Izdari kaut ko lietderīgu, nevis glupības raksti!

G guguu 02.08.2011

Ievācu info par šo meiteni! Tiešām nenolika eksāmenu, jo ar galvu nedraudzējās! :)

R Rubenis 02.08.2011

Ejiet jūs dirsā ar savām domām. Es esmu super!!!

S savējais 03.08.2011

un kāpēc tu teoriju nenokārtoji? Kļūdas savas vispār saprati???

S Sveta 03.08.2011

Я там училась, экзамен по теории сдала с 1 раза, как и в цсдд потом, всё очень нравилось.

V Vineta 04.08.2011

Arī es mācijos šajā autoskolā 5 gadus atpakaļ no NVA nosūtītajos kursos - teoriju ļoti labi iemācījos, taisnība gan pasniedzēja vairs tur nestrādā - atvēra savu autoskolu. Bet attiecībā par instruktoriem, ja joprojām strādā, tad neiesaku Peršinu kā braukšanas instruktoru - to vien dara kā kārto savas darīšanas manas braukšanas laikā un ja viņš kaut kur kavē, tad var pārkāpt visus noteikumus...

P Parēkt 04.08.2011

Sviests, pilnīgs sviests...nekā laba, sviests !

T ToParēkt 04.08.2011

Sieviete pie stūres-pērtiķis ar rokasgranātu!

D Dzērve 07.08.2011

Bēdu ieleja ..., bet sieviete pie stūres - super ! Laiki mainās, neveiksminieki lēnām bankrotē !!! Kam jāaiziet ..tam jāsaprot ...diemžēl ...

D Dzintra R. 22.08.2011

Es reklāmas triku dēļ nonācu itkā - tā saucamajā "dāmu " autoskolā GLORIJA . Tas ir pilnīgs murgs, KĀŠ NENORMĀLI - tikai tagad saprotu salīdzinot ar draudzeni, kura mācās citā skolā, ka mani aptīra par 100 % !!! Ir viss tieši tāpat kā šeit raksta pa Autoprieku, nu neejiet uz 'šādām skolām, mūsu grupā vispār neviens nevar nokārtot braukšanu, un ja kādam arī izdodas - tad CSDD izgāžas vismaz 3..4 reizes ! šet nu strādā patiešām, kā kautkur lasīju - bijušās baletdejotājas ..nožēlojami !!! Kurš viņām do licenci '?

J juris 22.11.2011

teoriju jau iemaca normali, tikai cik katram paveicas vai ne, un cik katrs ir macijies.jo tie jautajumi jau pasi par sevi ir domati lai cakaretu, nevis lai isti parbauditu zinasanas.

macijos autoprieka teoriju skolas un CSDD ar pirmo noliku, taka ja macas tad nav ne vainas;)

par brauksanu... aizgaju pie instruktora Uldi no Autoprieka, braucu paris reizes, domaju normali maca.ted pameginaju pie cita instruktora un sapratu ka Uldis neko isti pa tam paris reizem man nav iemacijis.neko laaga nestastija, ka bus eksamena un taa.. un veel ik pa laikam bija visadas darisanas vinam, bet nu atradu labu instruktoru un iemacijos labi.
un kad gribeju ierakstit autoprieka majas lapa sliktu komentaru par instruktoru, sapratu ka administracija tos komentarus sakuma izpeta un tad izdoma kurus likt, kurus nee:D bet tas jau tik bizness. TĀ JAU AUTOSKOLA ''AUTOPRIEKS'' LABA! IESAKU.

I ido 26.03.2012

Gribu pateikties autoskola Autoprieks administracijai.Ipasi paldies Ninai Viktora meitai, par vinas sirsnibu, laipnibu, sieviskigo atbalstu.B kategorijas tiesibas man jau sen, saja skola kartoju profisionalas, C, D-95kods.Man ka sievietei morali nebija viegli.Grupa vieni viriesi.Kopuma esmu loti, loti apmierinata. Tiesibas kabata.Velu visiem veiksmi saja autoskola.

K KarmaPolice 23.10.2015

diemžēl, ir jāmācas, bez teorijas zināšanām - nav ko darīt uz ceļa. Nevar tādas dūdas, kas par visu sūdzās, laist uz ceļiem...

H hughes 23.10.2015

Laikam jau ne pietiekami mācijies

I Ira 16.02.2016

Нормальная школа, я сдала школьный экзамен вчера с первого раза. Надо дома подучить то,что не до конца поняли,прорешать задачник,посдавать экзамены онлайн на сайте ЦСДД или на сайте автошколы. Если не дебилы,что-то в голове да останется.Ничего сверхъестественного там нет. Все вопросы были из задачника того же. Немного картинки на экзамене видоизменены,но суть вся та же. Так что не нойте, иначе ничего вообще не достигнете!