Autoserviss Salaspils ielā 6b - Slikts serviss,krapsana

Esmu loti neapmierinata ar so servisu.Aizvedam masinu lai nomainitu radiatoru.Samaksajam 165 eiro,ceku neiedeva.Nobraucam ap 7km masina slapst nost un neiet.Tadu problemu mums nebija.Vedam atpakal.Itka noversa problemu,zvana mums-masina gatava.Panemam masinu,nobrauca ap 3km.4x noslapa..vedam uz citu servisu uz diagnostiku..atkal 60eiro..tur nosutija mus uz citu servisu ,kura strada ar elektroniku..visu salaboja..viss super..vel 175 eiro..Sanak ka serviss Salaspils iela mums nozaga naudu un vel saplesa masinu-lienot elektronika..neko no ta nesaprotot..uz zvaniem neatbild..ignore

N

S Sudsibaaaaaaaa 22.12.2018

Kāpēc vispār jālien divas reizes tajā pašā slazdā? Tak pirms pajautāsanas varēji pajautāt pa cenām utt