www.sudzibas.lv Autoskola Autoprieks krāpšanas gadijums

Autoprieks Autoskola - krāpšanas gadijums

Labdien,

šajā autoskolā ar koponu palīdzību pieteicāmies pagaišā gadā uz teorijas apmācībām. Viss gāja labi, aizgājām pieteikties un saņemām līgumus. Līgumā bija norādīts, ka jāmaksā pirmstam (pirms pēdējā eksāmena nolikšanas) par braukšanas nodarbībām uz priekšu. Prasijām, vai varam maksāt tad arī pirms mēs noliekam eksāmenu teorijas.

Atbildēja, ka bez problēmam drīkstam maksāt brīdī, kad uzsāksim braukšanas apmācības un līdz tam nekādu problēmu nav.
Pabeidzām pirmās palīdzības kursus, samaksājām par to (samariešu apvienība) un kartiņas tika atstātas autoskolā lai pēctam vieglāk būtu atrisināt dokumentu noformulēšanu.

Tā laiks gāja un mēs atnācām uz pēdējo teorijas eksāmenu kuru ar pirmo nenolikām. Arī pēc eksāmena skolotājs teica, ka nākamreiz pārliekot eksāmenu būs jāmaksā braukšanas maksa uz priekšu. Mēs piekritām un vienojāmies, ka turpināt mācības varēs tikai pēc samaksas.

Pēc laika sapratām, ka nav iespējas un laika tagad pabeigt visu šo autoskolas lietu un sazinājāmies ar autoskolu. Par teoriju un pirmo palīdzību visu bijām samaksājuši - par braukšānu nē jo to arī neesam izmantojuši.
Paskaidroju situāciju un palūdzu sagatavot abu cilvēku pirmās palīdzības kartiņas izsniegt. Man atbildeja, ka mums jasamaksa tā nauda par braukšānu. Skaidrojot, ka mēs pārtraucam autoskolu un uz braukšanu neiesim un pārējais ir samaksāt man atbildēja nepieklājīgi, ka viņiem tas ir vienalga un mūsu kartiņas tagad ir Autoprieks īpašums līdz brīdim, kad samaksāsim naudu par braukšanām kuras mēs neizmantojām.

Skaidroju, ka nav pamata pēc līguma šādai rīcībai un viņi nolika klausuli. Arī atkārtoti zvani nelīdzēja un kartiņas nedabūjām.

Sazinājos ar samariešu apvienību kuri man teica, ka šis nav pirmais gadijums no Autoprieks un viņi šādā veidā iekasē naudu. Par atkārtotu samaksu viņi mums izsniegs (maza samaksa) kartiņas kopijas jo samariešu apvienībā tās ir saglabātas datubāze. Teica lai vel sazvanu CSDD un nododu informāciju.
Sazinājos ar CSDD un man atbildēja, ka jā, šis patiešām ir biež gadijums no Autoprieks un ka mums ir taisnība! Bet, ja mēs uz kašķi vilksim tad viņi ar tiesas palīdzību varot tāpat izcīnīt to, ka mēs esot nesamaksājuši jo Līgumā tomēr tas bija rakstits (minēšu to, ka liguma nav minets ka laušanas gadijuma butu janokarto financialas saistibas par neizmantotam lietam).

Bet ok, varbut arī mūsu vaina ka nesamaksājām - tomēr atņemt kartiņas ir pretlikumīgi un šo autoskolu neieteikšu vairs nevienam!

L lacuks 10.09.2014

Tas ir veids kā autoskola aizsargājās no izmantotājiem. Atnāk cilvēks na haļavu par kuponu iziet teoriju un notinās uz citu autoskolu mācīties tālāk. Tas Autopriekam loģiski rada zaudējumus. Lai cilvēks vienkārši nenotinās, viņi ir uzlikuši noteikumu, ka ir obligāti jāsamaksā par 3 braukšanas nodarbībām kā garantu, ka tu turpināsi pie viņiem mācīties. Varbūt arī tāpēc paturēja par ķīlniekiem jūsu medicīnas apliecības. Piekrītu, ka tas nav pareizi un, ka galvenā birojā (Merķeļa iela ) krievu tautības sieviete ir rupja un nemāk normāli komunicēt ar klientiem.

S savage 09.12.2014

Jap, tā tas notiek! Autoprieks ir KRĀPNIEKI!!!
To lacuks: Nevajag taisīt tādas akcijas, ka pa mīnusiem jāiet! Mana draudzene šobrīd tur mācās, bet ne jau par kaut kādiem kuponiem. Viņa par iestāšanos un "b" kategorijas teorijas kursu samaksāja 70 eiro. Kad uzzināju, ka autoskola ir iekasējuši naudu par nenotikušām braukšanām biju nepatīkami pārsteigts. Autoprieks iekasēja 80 eiro "par pirmo un pēdējām 3 braukšanām"! Kā noskaidrojām, tad pēdējās trīs braukšanas ir pēc tam, kad tiek veiksmīgi nokārtots CSDD izmēģinājuma eksāmens! Ar to viss nebeidzās, vēlāk uzzināju, ka apmācības karte (vēl pēc tam atklājās, ka arī PMP apliecība) tiek izsniegta tikai pēc teorijas eksāmena nokārtošanas. KO???? Es biju vienkārši šokā! Pfff., arī tas nav viss: Braukšanas instruktors atsakās pildīt apmācības karti. Pēc aicinājuma to aizpildīt viņš atbildēja, ka aizpildīs pēc pēdējās braukšanas.

S Sveta1980 15.06.2015

Es arī savu ceļu pie tiesībām izvēlējos caur autoprieku, bet tā nebija no manām labākajām izvēlēm. Protams, samaksāju avansu par nodarbībām, tos 8Oeur, aizgāju pie instruktora uz pirmo nodarbību, un viņš man pirmajā nodarbībā sāk stāstīt par to, ka skola pelna uz tām nodarbībām, bet viņš no tā neko nesaņem un līdz ar to lai es labāk aizmirstot par šim nodarbībām un katru reizi nāku un maksāju. Es viņam teicu, kāpēc tad viņš sadarbojas ar šo skolu, ja ir tik neizdevīgi, viņam, protams, uz šo jautājumu atbildes nebija...
Beigās nospļāvos uz tiem 8Oeur, uz nolēmu pāriet uz citu skolu, draudzene agrāk bija mācījusies autoskola krustojumi.lv pie ļoti sakarīga instruktora, tā arī pārgāju pie viņa mācīties!
Beigas bija labas, nokārtoju braukšanu ar pirmo reizi, nebija nekādas apčakarēšanas, tā kā ja kāds domā uz kādu skolu iet, iesaku http://krustojumi.lv/

S Sveta1980 15.06.2015

R ri4y 16.06.2015

Pirms trim gadiem arī izvēlējos autoprieku, skatos nekas nav mainījies. Situācija bija šāda, tā kā man kursi bija jau izieti, autoskolā bija akcija teorija pa 15 Ls+jāsamaksā par pirmo un pēdējām trim akadēmiskajām braukšanas stundām jeb vēl 45 Ls, kopā 60 Ls. Pēc tam izrādījās, kad viss nonāca līdz braukšanai, ka instruktors ņem uzreiz par 2 braukšanas stundām, jeb pēc idejas par 1 h un 30 minūtēm, tātad pirmajā reizē bija jānes vēl papildus 15 Ls, pirmā braukšanas nodarbība pagāja stāvlaukumā neļaujot piesēsties pie stūres un stāstot par to kādi cilvēki ir uz ielām, kāda viņam alga utt. sanāk par izrunāšanas samaksāju viņam 15 Ls. Otrajā reizē, kā arī visās nākamajās reizēs braukšana neilga 1:30 par ko tika maksāts bet vidēji 1:05-1:15, jo piebraucot pie stāvlaukuma viņu parasti gaidīja jau cits apmācāmais. Pēc iztērētajiem 450 Ls braukšanai vien un neizbraucot no pārdaugavas, jo katrā reizē instruktors teica, jau pēc 10 braukšanas reizēm, nu nākamajā reizē izbrauksim centru, purvciemu, pļavniekus un tad pēc pāris reizēm liksim autoskolā eksāmenu. Es domāju vai tiešām esmu daunis un nemāku braukt, tāpēc pieteicos uz CSDD pārbaudes eksāmenu, kuru noliku ar vienu nenozīmīgu kļūdu. Aiznesot CSDD apliecinājumu instruktoram, lai bez centra mani laiž pie eksāmena. Šis saka redzi tev ir viena nenozīmīga kļūda, tu neesi gatavs vēl 3-4 nodarbības un tad brauksim eksāmenā. Ok to reizi nobraucu, nākamajā reizē pirms iešanas uz braukšanu pie instruktora samaksāju vēlreiz 24.50 Ls par CSDD paraug eksāmenu un noliku to bez kļūdām, aiznesu šo instruktoram, kurš atkal sāka apgalvot ka neesmu vēl gatavs un ko es staigāju uz tiem eksāmeniem, labāk to naudu viņam būtu samaksājis, lai vairāk pabrauktu ar viņu. Pēc tās reizes manas kājas tajā autoskolā nebija un nevienam neiesaku viņu, tikai zin kā kāst naudu no cilvēkiem