www.sudzibas.lv Autoplats Bauska Melošana / krāpšana

Autoplats Bauska - Melošana / krāpšana

Sveiki,

Mana sāpīgais stāsts sakas pirms 2 mēnešiem. Mes ar viru nolēmām pirkt jaunu mašīnu, jo mūsu uzticamais draugs saka luzt. Par cik ģimene liela izvēlējamies vw sharan. Ilgi meklējam daudz skatijamies, braukājam izvēlējamies, beigas ieraudzējam ss.lv smuku sharanu. Piezvanijam pajautājam atbildēja vīrietis pateica mašina laba stāvokli visas ekstras, bijam priecīgi, jo ta meklēšana jau nomocīja. Sarunājam darba brīvdienas pirms tam vel piezvanijam vai tiešam mašina laba jo no Rigas nav nemaz tik tuvu, atbilde bija ja. Izbraucam atbraucam uz autoplaca, piegajam pie masinas paskatijamies nu cik nu sapratam, braucam nemt naudu nost, speciali panemam kreditu masinai uz 6 menesiem, vienu menesalgu atdosim lai nomaksatu masinu! Mums pec 20 min zvanija un teica ka sharanu savaks ja mes nenemsim, steidzam atpakal. Nolemam ja jau tehniska izieta marta, pirkam masinu 13 julija tad ja ari bus kas jamaina tad nomainisim. Noformejam dokumentus nu bijam priecigi virietis kas tur stradaja bauskas placi ar uzvardu burmistrovs pateica ka nenozelosim masina laba! Nakamaja diena braucam pie pazinas kurs visu muzu brauka uz sharaniem vins pabrinijas, ka ta masina vareja iziet tehnisko, vienigas kas nav masina jamaina ir aizmugurejie sedekli. Viss turejas uz punkiem si masina bija lipinata tiri uz pardosanu, masina briesmiga stavokli tas vel maigi teikts. Zvaniju uzreiz tam virietim kura atbilde bija pasi vainigi! Protams zinam ka naudu neatgriezis, mums tagad japerk donors lai parliktu detalasj, jo tadas naudas man nav. Iedzinam masina servisu ka saka saukt summas man mati gaisa, masinas otra vertiba, nekas neatliek ka taisit, jo bez masinas palikt nevaram un jaunai naudas nav?! Nezinu kur lai eju ko lai daru, bet es gribu lai visi cilveki zin ka tas placis apsmauc cilvekus, melo acis skatidamies! Pie tam vel musu csdd pardod tehniskas apskates, auto placiem taisa tehniskas pa naudu! Vispar esmu soka ka sita var notikt! Kapec autoplaciem nav nekada kontrole?Kur man griezties ar to visu nav ne jausma ceriba tikai uz jums, vismaz lai citi cilveki neukeras uz so negodigo pardeju un to autoplaci bauska!

P Philips11 13.09.2016

Pirms pirkšanas noteikti vajadzēja apmeklēt kādu neatkarīgu autoservisu, lai pārbauda, kādā stāvoklī ir auto. Tas, ka auto bija nesen izieta tehniskā apskate paļauties mūsdienās vairs nevar. Kā jau pēc tava rakstītā var noprast, viss bija tā sataisīts, lai skati var iziet, bet auto nefunkcionētu ilgtermiņā. Mūsdienās iegādāties labu padsmitgadīgu auto ir grūti. Pat tie, kas nāk no ārzemēm jau ir ar savām ķibelēm, kuras par sevi jau liek manīt pirmajos mēnešos, ne velti viņa ir bijusi pārdošanā.

O Osis Ozols 13.09.2016

Nu pirmkārt pircējai vajadzēja padomāt par to steigu pie pirkšanas ! Nu nezīvojam Padomju laikos, kad vienīgā mašina veikalā un gribētāji simtiem rindā stāv ! Tagad ir otrādi-ir mašinu pārpalikums. Kas Jums liedza aizdzīt uz servisu un pa 10eiro uztaisīt diagnostiku ? (tāpēc jau arī Jūs tikāt steidzināti ,ka tūliņ kāds cits paņems). Lietota mašina jāpērk desmit reiz apdomājot un konsultējoties ar ziņošiem NEATKARĪGIEM speciālistiem (nevis ar plača saimnieku) un nevajag želot tos 50-150 eiro par konsultācijām. Tākā autoplača pārdevējs nav nekāds enģelis, bet arī pircējam ir jādomā ar galvu.

K Kristina Kristina 13.09.2016

Nelava jau nekur dzit to masinu

O Osis Ozols 27.09.2016

Nu ,ja neļāva braukt uz servisu, vai tad vēl kādi jautājumi varēja būt ?
Jums biki domāšana strādā ?

P Philips11 13.09.2016

Tad tā ir negodprātīga komersanta rīcība.

T tomzik 13.09.2016

Nu tas jau vēl jo vairāk nozīmē to, ka kaut kas nav labi!

T tomzik 13.09.2016

Es domāju atbildi tam - ka "neļāva nekur dzīt". Es arī nesen pirku auto - ilgi skatījos... visus kur tika slēpti auto numuri, ar kuriem neļāva izbraukt normāli utt - visiem uzredzēšanos!

J Jerod 16.09.2016

Sveiki!
Es arī šajā placī nopirku auto kuram pa lielam gada laikā ir paartaisīts viss...
Farsunkas, kloķu vārpsta, starteris, sjūgs, ātrumkārba..

Silti iesaku..
Nekad nebrauciet pie šī tirgotāja..

D Dainis Bensons 10.02.2017

18 gadus vecu lūzni ar 320 tukst nobraukumu kas 3 reizes jau attits! Par ko šeit vispār ir runa

S Sarmīte Geiduka 15.04.2018

Žēl, ka neieskatījos vakar šinī lapā. Vakar nopirkām AUDI. Rezerves daļām tādu netirgo. Pārdevējs skūtu pauri, treniņbiksēs, pat izbraukt apli nepiedāvāja, dokumentus noformēja 5 minūtēs. Nebij pat švammīti pažēlojis palikt zem motora, lai neredzētu, ka tek šķidrums. Motors starp citu AUDikā 1,9, bet teh. pasē 2,5. Interesanti būtu uzzināt, kur viņi tehniskās dzen?
Vajadzētu visiem salasīties un aizbraukt kopā ar BEZ TABU viņus apciemot, lai citi redz un neiekrīt.

E Esmeralda Dudele 17.06.2019

Pievienojos negatīvajām atsauksmēm. Sestdien nopirkām mašīnu,pie apskates visu kārtīgi apskatījāmies, bet aizbraucot no Bauskas, pie Rīgas sāka svilpot kaut kas ik pa brīdim, turpinājām braukt uz mājām Limbažu nov., sanāca vēl pāris km pabraukt uz turbīne vienkārši izģērbās. Kā viņi šo defektu spēja apslāpēt nav saprašana, jo placī arī pagāzējām lai zinātu, ka nav nekāds dūmeklis un tādā garā. Protams, jārēķinās, ka mašīnā kaut kas būs jāiegulda, bet nu ne tik traki, ka pirmajā dienā pajūk turbīne. Nemaz nerunājot par to, ka apgalvoja, ka nodokļi ir nomaksāti, bet dodoties uz Csdd noskaidrojās, ka par to ir melots. Protams, pāris sīkumi ko paši kārtīgi neapskatījāmies, piem, vienā pusē priekšējā un pakaļējā riepa vienādas, bet otrā katra savādāka, nemaz nerunājot, ka viena uzlikta otrādā virzienā,tāpat kā šofera durvis neslēdzas ciet. Bet nu tie sīkumi bija mūsu neuzmanība. Par to turbīni gan sāpe.