www.sudzibas.lv Autonams Slikts serviss

Autonams Skanstes iela 9A - Slikts serviss

Pieteicos uz sava audi pirmās paaudzes gāzes iekārtas remontu. Autonams remontēja no plkst.12:00-17:00, reduktoram samainīja manžetes un pieslēdza divus relejus, vēl nopirku gāzes uzpildes galu, vērtība ap 7 eiro.Nokāsa 130 eiro un audi iet vel sūdīgāk, uzejot otrajā stāvā ieraudzīju veselu baru ar sēdošiem darbiniekiem,liekēžiem skaidrs kāpēc tādi skaitļi sagriezās.

N Nezkasvinsir 07.02.2016

No pieredzes ar gāzes iekārtu servisiem nekur nav gadījies ka apmierina - pārsvarā cenas visur saskrūvē neadekvāti augstas, tāpēc jau sen kā esmu iemācījies visu izjaukt un salikt pats, pērkot detaļas un remontējot pats var ietaupīt līdz 10x. Lai gan ar autonama servisu nav nācies saskarties, bet gāzes iekārtu detaļu cenas līdz šim ir apmierināšas. Tev vajadzēja pajautāt izdruku ar lietām kas mainītas un cik maksāja un darbs cik par ko, tad arī varētu diskutēt ar viņiem. Un 130 par šādu remontu tiešām liekas diezgan