www.sudzibas.lv Autoliene Sia Slikta apkalpošana, neatgriež drošības naudu

Autoliene Sia - Slikta apkalpošana, neatgriež drošības naudu

2015g rudenī bija nepieciešams iznomāt automašīnu. Atradu ss.lv labus piedāvājumus no viena uzņēmuma ( https://www.ss.lv/lv/search-result/?t=FlcTEFsQHVE= ). Sazvanījos, viss izklausījās ļoti labi. Braucu pakaļ automašīnai. Pirmā lieta, ko uzzinu, ka nomas maksa ir augstāka, nekā norādīts sludinājumā, jo īrēju tikai uz vienu dienu. Kilometru ierobežojums 200km/dienā (Rīga-Cēsis-Rīga un nekur tālāk nesanāk. Ja pārsniedz, tad maksā jau kā par divām nomas dienām). Visi norēķini notiek tikai skaidrā naudā. Kad tiku pie automašīnas, tālāk par pagalmu netiku, jo tik lielā šrotā nekad mūžā nebiju braucis. Sajūgs strādā tikai divās pozīcijās - izspiests un atlaists, mašīna slāpa visu laiku. Gāju prasīt citu auto. Iedeva VW Polo, ar kuru vismaz varēja pabraukt, taču stikli svīda ciet pat uz maksimālo ventilācijas režīmu, spoguļus varēja noregulēt tikai fiziski ar rokām iegrozot tos pareizā lenķī. Bremzes bija ļoti vājas. Nesaprotu, kā ar tādu var iziet tehnisko. Pēc 30 dienām gribēju dabūt atpakaļ savu drošības naudu. Līgumā izlasu, ka to var dabūt tikai darbadienās no 09:00 - 17:00. tātad jāatprasās vaļā no darba stundu ātrāk. Pirms izbraukšanas, ap 16:00 vēlreiz piezvanu un pārliecinos, ka varēšu dabūt savu drošības naudu līdz 17:00. Piebraucu pie ofisa 16:45 un šefs saka, ka grāmatvede ir jau prom un naudu es nevarēšu dabūt šodien. Vajadzēja iepriekš zvanīt un brīdināt, ko es arī biju izdarījis. Diskusijās iesaistīties viņš vairāk negribēja, un palūdza, lai atstāju telpas un nākamreiz pabrīdinu, cikos ieradīšos. Firma ļoti aizdomīga, slēpjās zem vairākiem vārdiem - Plaza Rent, Autoliene, viens.lv. Neko konkrētu internetā atrast nevar. No uzņēmumu reģistra varu tikai noprast, ka nodokļus valstij arī nemaksā - 2014. gadā veiktas iemaksas 90 EUR apmērā.https://www.firmas.lv/profile/autoliene-sia/010368892 . Savukārt Plaza Rent nav veikuši iemaksas vispār.Tālruņi, ar kuriem šī firma reklamējas ir 29990646 un 26141111. NEIESAKU izmantot viņu pakalpojumus!

C Cedgariņš 03.12.2015

Nezinu vecīt, kas Tev tur ar viņiem gadījies, jo pats ar viņiem sadarbojos nu jau divus gadus un nekādu problēmu līdz šim nav bijis.
Tāpat arī čekus vienmēr iedod par darījumu.

G gods.lv 03.12.2015

Vecīt raksti Vidam, silti iesaku arī pārējos to darīt, vēl var izteikt savu viedokli šeit http://www.ljb.lv/?c=diskusijaslasit&id=2628

G gods.lv 03.12.2015

Cedgariņš TU ESI TAS, KAS TUR STRĀDĀ UN SLAVINA KRĀPNIEKUS

K katekate111 10.03.2016

Добрый день!
Все кто имеют жалобы на эту компанию, свяжитесь пожалуйста со мной по электронной почте [slēpt]@inbox.lv

V VaG 26.07.2016

Добрый день!
Теперь у этой компании другое название SIA "PLAZA RENT", но проблемы все тежи! отвратный сервис , машины неопрятные,залоговые деньги не отдают,хамят!чесно говоря просто хапуги невоспианы!

H HBD 31.08.2016

Mans gadijums ir super lidzigs aprakstitajam. Personigi iesaku neizmantot sis firmas pakalpojumus, bet bus vien japacinas par ta depozita pilnu atgusanu. Ceru, ka kads ari cinas ar sitadiem, lai attiecigajam iestadem rodas jautajumi par komercdarbibas korektumu.

T Trapece 22.11.2016

Precīzi tāda pati situācija. 30 eur neatgrieza vispār!!!!!! Mainījuši nosaukumu uz PIRAMIDA JR.