Auto Instruktors Sergejs - FR 7108 - GOLF 6 - Nekompetents slikts instruktors

Sergejs, krievs kuram neadekvāta uzvedība, bļaušana, stūres vilkšana, bremžu un ātrumu pārslēgšana, nekompetenta apmacišana, nepareizo maršrutu izvēle ne pēc csdd, Neiesaku šo instruktoru tā būs jūsu liela kļūda naudas un laika izmešana!
Ja interese labs instruktors rakstiet e-pasta ieteikšu !

A atsnik 06.02.2016

Labi teikts!

B Bronislav Zlatkovsky 06.02.2016

Pats/i komente savu sudzibu?!

Katram ir tiesības uz viedokli, bet viena brīvība beidzas tur, kur sākas otra cilvēka brīvība. Ko es ar to gribu pateikt, pirmkārt, jau reiz minēju, ka par fiziskām personām publiskā vidē "slikti" izteikties ir diezgan riskanti, jo personai var rasties subjektīvas tiesības prasīt zadējumu atlīdzību un morālo kaitējumu pēc Civillikuma 2352.primpanta.

Otrkārt, arī izcelt sūdzība konkrētu tautību faktiski varētu nozīmēt diskriminēt personu pēc tās etniskās izcelsmes, tāpēc ar konkrētu formulējumu jābūt pietiekami uzmanīgam.

Attiecībā par instruktoriem, tad CSDD uzrauga instruktoru darbu. To nosaka MK noteikumu "Noteikumi par transportlīdzekļu vadītāju apmācību un transportlīdzekļu vadītāju apmācības programmām" 71.punkts, http://likumi.lv/doc.php?id=208534#n2.2&pd=1 . Vairāk var uzzināt, zvant uz CSDD diennakts informācijas tālruni 67025777 vai rakstot e-pastu [slēpt]@csdd.gov.lv.

2 2016merk 06.02.2016

Idiotisms. Liek sūdzību un uzreiz iereklamē savus, vai pat sevi kā instruktoru. BET , tik stulbi pašam to vēl komentēt. Fu , pretīgi.

L LVpilsonis 08.02.2016

Ne visiem ir lemts kļūt par šoferiem...

Forš instruktors Aldis

Man paveicās, ka pieteicos Kadros. Man patika nodarbības,instruktors pacietīgs nekad nepacēla balsi,visu saprotami izskaidroja . Viss bija ļoti labi: braukt iemācījos un tiesības noliku laicīgi, par ko paliks vislabākās atmiņas. Paldies instruktoram Aldim un skolai.

R Ralliste 07.05.2018