Y YoYo 23.01.2015

Kas tā par praksi. degaiņu servisā maini zobsiksnu, Autofanā lej eļļu kārbā un abas sūdzības vienlaicīgi.
Kārba un motors noteikti arī vienlaicīgi salūza.
Nav ticības šādām sūdzībām!!!

Y YoYo 23.01.2015

ko nozīmē speciāli sabojāja ritošo daļu: aizzāģēja kādu stūres stieni, uzlika salauztas atsperes???
Tikpat labi varēji uzrakstīt, ka vienkārši kāds iz..rsās uz vadītāja sēdekļa

Inženieris 23.01.2015

Nu protams 1400€, eļļas vietā ielēja ēzeļa mīzeli?

L lba 03.03.2015

Ja nav žēl sava laika un naudas, tad iesaku doties uz Auto Fanu! Vecās detaļas gan atdod, ja pirms remonta pasaka, ka tāda ir vēlme. BET viņi prot noskrāpēt krāsu svaigi krāsotai mašīnai, nolauzt detaļas, tādējādi mēģinot skaidrot, ka jāpasūta vēl tas un tas, jo sākotnējā diagnostika bija nepilnīga. Ir daudz ko sliktu rakstīt par šo servisu un tā vadību, tik negribas bojāt sev vakaru.

L lba 03.03.2015

Olex78 25.03.2015

Kopumā nav nekāda vaina Autofanam. Nemācēšu teikt par visiem meistariem, jo kopīgu valodu esmu atradis ar vienu, vārdā Mairis. Ļoti pedantisks, domājošs un nesteidzīgs meistars, katru auto labo kā savējo un nepaslinkos piemeklēt līdzīgu, bet lētāku detaļu risinājumu no citām automarkām. Bet ja runa par, tā saukto "Lielo" Autofanu, tad jāpiekrīt, tieši par to ir dzirdēts gana daudz negatīvu atsauksmju, jo īpašnieks to bija iecerējis kā vērienīgu rietumeiropas tipa servisu, bet tad ieblieza krīze un projekts izgāzās, visi labie meistari vai nu aizgāja vai pārgāja atpakaļ uz veco, "Mazo" servisu. Viennozīmīgi iesaku "Mazo" Autofanu, tur pat uz Atmodas ielas, pie pašas Dobeles šosejas.