www.sudzibas.lv Autoelektriķis Cēsu ielā - Sergejs Aleksejevs nekaunīgs un nemākulīgs autoelektriķis

Autoelektriķis Cēsu ielā - Sergejs Aleksejevs - nekaunīgs un nemākulīgs autoelektriķis

Sveicināti!

Vēlos pabrīdināt citus cilvēkus ar nolūku, lai tie saaudzē savu laiku, naudu un iespējams veselību. Cēsu ielā 29 (Rīga) atrodas vairaki boksi, taču braucot iekšā teritorijā pa kreisi pirmajā boksā mitinās autoelektriķis Sergejs Aleksejevs, par kuru pirmais iespaids neparko sliktu neliecina. Visās detaļās neieslīgšu, taču ideja pa lielam ir tāda, ka, cik sapratu, tad tml gadījumi tur notiek samērā bieži, Jūs atstajiet savu mašīnu uz itkā nelielu remontu (protams gadās visādi un beigās gan problema, izrietoši arī izdevumi, var sanākt krietni lielaki par plānotajiem), "meistars" Jums pat nepazvanot un nepabrīdinot, ka ir nopircis ļoti dārgu detaļu taisas to likt virsū bez saskaņošanas un prasīt naudu. Ja Jums rodas pretenzijas, tad atbilde ir, ka, lai ņem mašīnu un braucot prom. Stulbākais jau tas, ka ar tādu pusizjauktu mašīnu nekur tālu normāli aizbraukt es jau vairs nevarēju. Katrā ziņā tas nav trakākais, trakākais tas, ka tai viņa nopirktajai daļai, kuru Jums vajag kā ēst, jo mašīna ir izjaukta un tālāk netiekat, viņš uzliek 300-400% uzcenojumu. Katrs pelna kā māk, taču šādi smuki tas nav. Reāli kļuvu par situācijas upuri. Cik sapratu no turpat satiktiem cilvēkiem, tad lielāku iebildumu gadījumā, ir reāla iespēja dabūt pa galvu!
Beigās pametu to vietu un nekad negribu tur atgriezties. Piedevām, pie meistara, kam to sabojāto daļu devu pēc tam remontēt, atklājās, ka tā pa lielam ir rupji norauta un saliekta! Tā lūk!

N

A art 25.09.2011

Ja tev nepietiek "pautu" normāli parunāt ar meistaru tad vaino pats sevi, upuris tu nevis kļuvi, bet upuris jau piedzimi.

R Renars 25.10.2011

Iepriekšējam kometētājam! Izskatas ka tads galvā dauzīts ģaģa Vaņa no malkas šķūnīša kur vairāk par mopēdu salabot nejēdz. Kārtējais gudrelis kam no autolietām tik pat liela sajēga kā kāmim no kodolfizikas!