www.sudzibas.lv Autobuss uz Vakarbuļļiem Ko domā Rīgas satiksmīte?

Autobuss uz Vakarbuļļiem - Ko domā Rīgas satiksmīte?

Šodien pa dienu dodos uz savu pieturu Vakarbuļļos un esmu šokā! Reisu skaits ir samazināts divas reizes un tā jau retie 37 reisi dienā, tagad būs darba dienās un brīvdienās vēl mazāks reisu skaits uz un no Vakarbuļļiem. Saraksts no Imantas ir tas pats, tikai vairāki reisi tiek norīkoti līdz Bolderājai. Man tiešām nav ko teikt par šo izdarību, kārtējo iedzīvotāju izolēšanu vietā, kur šis 36.autobusa maršruts ir vienīgais visos Vakarbuļļos!
Negribu redzēt nākamās izmaiņas, ka vispār paziņos par autobusa slēgšanu ;( Fu, fu, fu, ceram uz labāko, bet jaunās izmaiņas protams nepatīkami pārsteidz!

G gera 23.10.2011

Jaunums!!!

L laima 23.10.2011

Nu pareizi ka tā!!! Kas par problēmām??? Ziemā uz tiem Vakarbuļļiem neviens nebrauc un jebkurā gadījumā lielākajai daļai tur ir baigās pilis sabūvētas un ir savs auto. Kur problēma? Protams ka daudz naudas aiziet lai samaksātu par šī maršruta degvielu jo visbiežāk 36.autobuss brauc pilns tikai līdz Bolderājai, bet tālāk uz Vakarbuļļiem viņš brauc tukšs un tātad pa velti viņš tur brauc...
Jo ir ļoti liels attālums no Bolderājas līdz Vakarbuļļiem un padomā vai ir izdevīgi maksāt domei naudu par autobusu kurš braukā tukšs? ;)

L Līga 24.10.2011

Es tomēr nepiekrītu Laimai. Pašai bieži sanāk braukt uz Vakarbuļļiem, tāpēc pilnībā saprotu sūdzības iemeslu. Tā kā RS majaslapā vēl nav ieliktas izmaiņas, vēl nemāku teikt, cik ļoti tas ietekmēs buļļu iedzīvotajus. Bet, ja šie reisi ir samazināti tieši vakaros (IT SEVIŠĶI vakaros, kad 36.autiņš tā jau kursē tikai 1x1h)vai no rītiem, tad tik tiešām nebūs forši. Galu galā Vakarbuļļi tomēr nav neapdzīvoti, kaut kā līdz mājām ir jātiek. Jā, Bolderājā izkāpj lielākā daļā pasažieru, bet NE VISI!!

G Gita 26.10.2011

Izmaiņas būšot tikai ziemas sezonā, pa cik pieprasījums uz šo maršrutu pēc Bolderājas DP ir ļoti mazs. Tik tiešām, rudens, ziemas un agrajā pavasara laikā autobuss brauc uz Buļļiem tukšs. Gan turp, gan atpakaļ un tas tiešām ir neizdevīgi un jocīgi, ka garie autobusu sastāvi uz Buļļiem kursē pilnīgi tukši, reizēm varbūt ir kāda dzīva dvēsele, bet saprotams, ka laikā kad cilvēkiem nav vēlmes uz Buļļiem braukt, darīt nav ko, tad jau nevienam nav vajadzīgs tas autobuss un arī braukā tukšs.
Bet problēma ir tāda, ka visam Buļļu rajonam 36.autobusa maršruts ir vienīgais autobusa maršruts un nekas cits tur vairāk nekursē, tāpēc ar šo autobusu, ja nav savs auto, ir vienīgā iespēja nokļūt uz Buļļiem, īpaši uz Vakarbuļļiem kur no pieturas Pludmale līdz Galapunktam ir ļoti liels attālums. Tā jau tur visā Buļļu apkaimē ir tumsa, nav apgaismojuma, nekas tamlīdzīgs un autobuss tur ir iedzīvotājiem glābiņš, jo kam gan citam tur vajag to autobusu, īpaši tajās vakara stundās??? Manuprāt tikai Buļļu iedzīvotājiem. Vēl jau viņš kursēs tagad retāk, no Vakarbuļļiem līdz šim kursēja ar 37 reisiem dienā, bet tagad ar 23 reisiem dienā. Tā lūk. Slikti protams, kustības saraksts ir graujošs.