Auto Svinks - Krāpšana

Tieši pirms Ziemassvētkiem tika iegādāts auto.. Īsti nebija daudz laika kaut ko īpaši pētīt, uzticējos pārdevējam un pieliku tik pie kompja, lai galvenās nianses tik paskatītos.. Izleca kļūdas, bet kas apskates iziešanai netraucē.. sasola ka viss, kas lūzīs 3000 km laikā labos, līdz ar to piedāva, šī brīža, ne tik būtiskas kļūdiņas, nelabot un atbraukt jau kādu citu dienu, kad MAN (tiešām uzsver uz Manu brīvo laiku) būs ērtāk. Zvanīju jau tajā pašā vakarā ka roķene neatlaiž (saka pabrauc turpu šurpu-atlaidīs).. Saka, lai droši braucu un mazums vēl kādas kļūdas rodas un tad visu pie viena arī salabos.. Protams salūza- autonomka jau pēc 3 dienām neiet, aizmugurējie parkošanās sensori nestrādā, gaisa filtrs un lukturi datorā met errorus, un citi joki.. zvanot viņiem vai piebraucot uz vietas aizbildinās ka nav vietas boksos lai saremontētu, vai sniegs esot par daudz uzkritis un nevarot iebraukt, tad visiem brīvdienas un atvaļinājumi, tad saka ka liels laiks jau esot pagājis un savus 3000 nu jau pēc 1.5 mēneša jau esi nobraucis... Tas jau nekas ka pirmo reizi kad atbraucu bija knapi 1000 nobraukts.. aizvedot uz nopietnu Volvo servisu izrādās ka spidometrs griezts un mašīna bijusi sista (pirkšanas brīdī šādas lietas tika izslēgtas no pārdevēja puses, jo tur kur mašìna ir pirkta jau n-tos gadus sadarbojas un 100% viss kārtībā). Saremontēšu par savu naudu un šito žurku kantori nevienam neieteikšu.. un smaidīgie pārdevēji apaļīgais un kalsnais-neesmu ļauna, bet dzīve ir gara un tā pārmācīs katru!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.02.2016

А может не делать, а выставить претензию??? Возврат денег! А через суд еще и компенсацию затрат! (не стоит поощрять и оставлять без внимания такие проделки) Еще не поздно - пишите! [slēpt]@inbox.lv)

zubila 14.02.2016

Popa zemli zagovarila, prece jāpārbauda neatejot no kases, MANUPRĀT!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 15.02.2016

А по закону махинации - Уголовно наказуемы!