Auto Serviss - krāpšana

02.2017 NOPIRKU JAUNU AKUMULATORU VEIKALĀ,PIRMAJĀ GADĀ VISS OK,SOGAD RUDENĪ SĀKOTIES AUKSTUMAM,MAŠĪNU NEVAR PIELAIST PIE ZEMĀKAS TEMPERATURAS ĀRĀ,NU KO-SAZVANAM VEIKALU,KUR TIKA PIRKTS AKUMULATORS,KAMĒR GARANTIJAS ČEKS VĒL IR SPĒKĀ UN VEDU AKUMULATORU UZ VEIKALU-PĀRBAUDEI!VEIKALA PĀRDEVĒJS TO APSKATOT,SECINA,KA TĀ NAV TĀ PATI PRECE,KO MĒS NOPIRKĀM?!KĀ TĀ-AKUMULATORS KĀ NOPIRKTS,IELIKTS MAŠĪNĀ,TĀ NAV ARĪ AIZTIKTS,VIŅŠ STĀV ZEM PĀRSEGA UN ATVEROT MAŠĪNU VIŅU NEMAZ REDZĒT NEVAR,VIENĪGAIS MANS VARIANTS-TAS IR SAMAINĪTS UN MAN IR TIKAI VIENS IZSKAIDROJUMS-TAS TIKA SAMAINĪTS AUTO SERVISĀ,VIENĀ NO DIVIEM,KURĀ MAN MAŠĪNA IR GADA LAIKĀ PABIJUSI VAIRĀK PAR VIENU DIENU!VEIKALA PĀRDEVĒJS MUMS STĀSTA,KA TAS NAV PIRMAIS GADĪJUMS,KAD PIE VIŅIEM VĒRŠAS AR ŠĀDU PROBLĒMU CILVĒKS!KĀDAI SIEVIETEI TIKA SAMAINĪTAS RIEPAS UN ARĪ AKUMULATORS,CILVĒKI,KAS NOTIEK,NE TIKAI VALDĪBA MŪS VAR ČAKARĒT,ARI MĒS VIENS PRET OTRU IZTURAMIES TĀDĀ PAT VEIDĀ!

J

J judika 12.01.2019

Aizkraukle!

J judika 13.01.2019

Jā,lādēju tagad šo samainito akumulatoru katru nedēļu,neko man servisā nemetinaja un vajadzība lādēt galigi jaunu akumulatoru vasaras laika-servisā?Kamdēļ?

J judika 13.01.2019

Jālādē jo sākas auksts laiks,vai tad pie zemākiem grādiem tam nav vajadzīgāka lielāka jauda?vasarā mašīnu pat ar mironi var pielaist:-)

J judika 13.01.2019

Jus laikam no akumulatoriem saprasanas ir vel mazak ka man ! Paskaidroju speciali Jums! Akumulatora batareja ir pilniba uzladeta 12,65 V , bet starta stravas stiprums vairs nav 720 A , bet gan vairs tikai 380 A ( parbaudits ar merierici) ! Pie sadiem apstakliem ziemas laika automasinu kura tiek darbinata ar dizeldegvielu nav iespejams iedarbinat ! Paldies