www.sudzibas.lv Auto-Land.lv, Latgales Auto, Maskavas 451,10 Birojs Slikts serviss, meli, naudas izspiešana

Auto-Land.lv, Latgales Auto, Maskavas 451,10 Birojs - Slikts serviss, meli, naudas izspiešana

Daudzbērnu ģimene noskatītājas mašīnu ss.com... Mašīna tirgojas Rīga, Maskavas iela 451, auto-land.lv...10 birojs. Mašīnas cena 5000. Bija rakstīts ka mašīna ir ideāla tehniski un vizuāli... Vizuāli bija tiešam labi... Bet ar to mašīnu knapi tikam līdz pirmajam servisam, ko atradām ar mazo bērnu uz rokam ziemas aukstuma. Mašīna prasa milzīgus ieguldījumus, bet uz to brīdi naudiņa bija iztēreta mašīnas pirkšanai. Rezultāta daudzbērnu ģimene palikas gan bez naudas, gan bez mašīnas... Paldies auto-land.lv... Vīrieši kuri tur strāda pieslēdza mašīnu pie datora un dators parādīja 3 mazas kludinas... Servisa dators parādija 8 kludas, kuru labošanai prasas milzīga nauda...
Nu nedrīkst tā rikoties ar cilvēkiem, ar bērniem galu gala, kuriem tagad uz darzunu ziemas aukstumos kajinan jāiet...
Es tikai ticu un ceru uz to bumerangu, ka viss tas sliktais, ko viņi dara cilvēkiem, atgriezīsies pie viniem.

Работяга 21.01.2019

serviss var but ari ar kreisam rokam, es jusu vieta servisa ta neuzticetu!

H hehe 21.01.2019

Ja jums ir 5000 eur uz rokas tad varat atļauties mašīnu līdz 3000. Nesaprotu tos cilvēkus, kuri sataisa kaut kādas muļķības un tad piesedzas ar saviem bērniem.

really? 21.01.2019

Galvenais,ka ar visu gimeniiti "ziemas aukstumaa" ta masina jadodas pirkt :D
Diemzel ar 5000 ko kads iedeva masinas iegadei veselais saprats komplekta nenaaca!

K Klientamnavtaisnība 22.01.2019

Ņifiga sebe. 5000 euro daudzbērnu ģimenei o_O

1 123 123 22.01.2019

Ja galvas nav, tad citi nespēs palīdzēt

P Punisher 22.01.2019

НЕЛЬЗЯ покупать авто без диагностики. Лучше потерять 60 EUR за диагностику, чем 5к, нервы и время.
Но это не снимает вины с горе-продавцов на плацах, которые готовы поклясться чем угодно, чтобы продать авто.
Надо добавить в законодательство пункт, по которому, продавец обязан предоставить результаты диагностики или дать гарантию пару недель.

E Elīna Andrijevska 07.03.2021

Ar auto-land.lv palīdzību iegādājos 2011.gad Opeli, atvestu tikko no Vācijas. Esmu ļoti apmierināta ar servisu un attieksmi. Auto-land pārstāvji izpildīja visus solījumus, kuri tika doti gan ss.lv sludinājumā, gan izrunāti atsevišķi telefonsarunā (cenā patiesi tika iekļauta gan tehniskās apskates, gan reģistrācijas cena, gan nodoklis + tiku vēl pie ziemas riepām). Laipni un draudīgi atbildēja uz visiem jautājumiem, sniedza ieteikumus un padomus. Mašīnas iegādes dienā izgājām tehnisko apskati. Mašīnai netika konstatēts neviens trūkums vai bojājums - tiešām lieliskā stāvoklī! Turklāt līdzi uzaicināju savu automehāniķi, kas pirms mašīnas pirkšanas apstiprināja, ka tā tiešām ir ļoti labā stāvoklī. Paldies par sadarbību! Lai droša braukšana! :)

ē ērglis99 07.03.2021

Ejiet ar kājām, ja žēl naudu ieguldīt servisos pirms auto pirkšanas. Pastaigāties ir veselīgāk neka braukt ar auto. :)