www.sudzibas.lv Aukle Helēna V. Attieksme pret berniem

Aukle Helēna V. - Attieksme pret berniem

Labdien,Manu bērnu, un izrādās arī pa pusei paziņu bērnu, īsu brīdi pieskatīja no skata burvīga kundzīte no Iecavas vàrdā Helēna V. Pašā sākumā domāju, ka mums ir parādījušās viedokļu nesakritības. Jau apsvēru domu uzstādīt video novērošanas ierīces, lai pārliecinātos par aukles labo slavu (bija rekomendācijas, ka jauka aukle). Helēnai V. bija tendence katru nedēļu prasīt lielāku algu, regulāri uzbāzties kaimiņiem, ar manu bērnu kā izrādās vilkties ciemos pie visiem, kas izrādīja kaut mazāko interesi par viņu. Beidzot tam visam atradu izskaidrojumu- šī vājprātīgā sieviete ir auklējusi attālu man pazīstamu cilvēku bērnu. Video ir redzams:- kā viņa turpat kameras priekšā piemīž bļodu un savus mīzelus iejauc bērna ēdienā;- šo ēdienu ar varu, bērnam fiksējot rokas pie barošanas krēsla, iebaro mazajam;- bērns mēģina pretoties šim ēdienam, protams, nosmērējas, tiek grūztīts pa grīdu, apsaukāts.- izmanto iespēju no ģimenes krājumiem papildināt savējos - kafijas, pulvera atbēršana, tualetes papīra zagšana.- bērns tiek pacelts aiz pirkstu galiem un tāds nēsāts pa istabu - viņam sāp un viņš histēriski raud.- to visu viņa dara pilnībā izģērbusies. Mugurā nav pat veļas.Šis viss izklausās pēc murga, bet diemžēl tā ir taisnība. Arī manā gadījumā viss liecina par līdzīgu vardarbību pret manu bērnu, viņas komunikācijas veids ar svešiem cilvēkiem, šņores mēģināšana piesiet bērna kapuces, lai bērns ietu viņai " pie kājas".Šī sieviete ir slima.Lūdzu neatstājiet viņai savus bērnus.

C

ilmaars 04.04.2015

Kur var apskatīt video, jo pretējā gadījumā, par visiem cilvēkiem var sadzejot nezin ko.

C CauneIn. 04.04.2015

Redziet, ja viss būtu sadzejots, tā būtu apmelošana, vai tad ne tà? Par apmelošanu var arī sodīt. Izdariet secinājumus pats. Nedomāju, ka šādu video publicēšana ir pieļaujama no bērnu tiesību aizsardzības viedokļa.

Šo visu publicējot šeit, nevēlējos raisīt diskusiju par paša video noskatīšanos. Kad es viņu aicināju pievienoties manai ģimenei, kaut izrādās cietušas ir vairākas ģimenes, informācijas nekur nebija, ka šai personai nedrīkst uzticēt bērnus. Visi visu gribējuši aizmirst un tikt tam pāri. Tomēr uzskatu, ka sabiedrībai, kas par viņu meklēs informāciju, ir jāzina šī lieta.

L Lelle Bez Matiem 04.04.2015

Es īsti nesaprotu, kāpēc nevēršaties policijā? Ja tā ir taisnība, un kādam pat mājās glabājas video ar ierakstu, kā sveša sieviete terorizē viņu bērnu - tad manuprāt ir... maigi izsakoties dīvaini un bezatbildīgi uz to nereaģēt un ļaut lai viņa turpina staigāt apkārt un mocīt bērnus?

L lēdija77 05.04.2015

Piekrītu lellei bez matiem, kapēc neejiet uz policiju? Nu neticu šitam safabricējumam, neticu, da ja pie mana bērna kāds ne tā piedurtos...beidziet runāt muļķības, un ja vēl video ir...varbūt Jūs pati esiet slima? Kur mums garantija, ka pati neesiet slima???

UZ POLICIJU JAAIET!!!
ES GAN TICU, JO TGD NO NORVEGIJAS SLIMO PIETIEK, KAS IEBRAUC LATVIJAA UN MEKLEE BERNUS UPURUS, SAKOT NO DAZU DIENU VECIEM ZIIDAINIEM jo 2gadiigie vairs nav topaa.

PASKATIETIES KAS NOTIEK NORVEEGIJAA. un IR VISTIRAAKAA REALITY

LATVIJAA NAKOTNEE GAIDAAMS TAS PATS JA NEPARAKSTISITIES BERNU LIKUMAA PAR IZMAINAAM!!!
NEGULIET VECAAKI, CITADAK, ATJEGSIETIES, KAD GEJI UN PEDOFILI BUS VESELIBAS MINISTRA UN CITOS AR BERNU JAUTajumiem SAISTIITOS valstu AMATOS.
taa kaa tas ir sobriid norveegijaa, kur 90% valdiibaa IR PEDARASTU GIMENES, , GEJU UN LEZBJU GIMENES, UN AUDZUBEERNI TIEK NEMTI UN AUDZETI PAR TIKPAT SLIMIEM.

A Afonina228007 28.08.2023

Nedod Dievs pie mums šo visu! Nedod Dievs!

P PEDARASTIJAI_NEE 05.04.2015

norveegijaa JAUANAAKIS PEDOFILIJAS PAVEIDS IR IZMANTOT ZIDAINUS GRUPVEIDAA(PIEDALAS TANTES, ONKULI, 2GADIGIE, 4GADIGIE, UN GALVENIE VARONI: TIKKO DZIMUSI ZIIDAINI. SIIKAAK:

P PEDARASTIJAI_NEE 05.04.2015

norveegijaa pedofili=vecaaki spiez savaam adopteetajaam atvaseem lidz 6 gadiem izmeginaat ne tikai masturbaaciju, bet arii sexu ar visiem dzivniekiem.
incesta stundas jau akcepteetas

P PEDARASTIJAI_NEE 05.04.2015

latvijai draud tas pats ja vecaaki neies ielaas un neprotsestees, ka ari paraksstus jaavaac. googleejiet un vaaciet parakstus pret pedarastiju valstii

P PEDARASTIJAI_NEE 05.04.2015

sis ko raksta autore, izkalusaas pec jaunakas modes bernu pedofilijas lietaas.
jo FIZISKU PEEDU PRAKTISKI NEPALIEK. bet paliek PSIHOLOGISKAAS!!!

C CauneIn. 05.04.2015

un kamdēļ domājat, ka neesmu vērsusies tiesību sargājošās iestādēs? Kamēr kaut kas reāli sāks notikt, paies laiks. Un viña tikmēr meklēs citu auklējamo.
Lēdija77, droši vien esmu tikpat jukusi kā Jūs. Vai Jums vajag rakstisku garantiju?

S saukelel 08.04.2015

Ювенальная юстиция 1 сентября 2014 Познавательное ТВ, Ирина Бергсет

tas pats ir LATVIJAA. pirms 20 gadiem jau viss tika pasutiits, tagad bus sekas.

G gatis890 08.04.2015

Всё верно. Откройте люди глаза. latviju разрушают через долбаную юстицию. Из наших детей делают соддомитов

S saulitesauleeee 22.04.2015

P prety901 23.04.2015

Es so sievieti bez zelastibas nozmiegtu pati ar savam rokam un lenam skatitos vinas naavee ja vina ta ar maniem berniem izdaritu..arii citu bernu vardaa vinu novakt varetu, nesaprotu ka vecaki to ta vienkarsi atstat [slēpt]@

V videooooo 23.04.2015

VIDEO

R Rachel 23.04.2015

Vecāki, kuri ierakatīja šo sūdzību-kāda jēga no sūdzības, ja nav pat uzvārds šim becilvēkam! Ļaujiet taču tautai zināt, lai visi zina, kas viņa ir, kā viņu sauc un kur viņa dzīvo! Jo būsim reāli, tiesu sistēma viņai piespriedīs labi ja 3 gadus, bet sliktākajā gadījumā atzīs par neadekvātu un nesodīs vispār!!! Bet kādam taču šo nabaga bērnu vārdā ir jāiedragā arī viņas psihe-"pabarot" viņu ar to pašu ar ko viņa baroja bērnus! Publiskojiet vārdu un uzvārdu!