Aukle Aija Sandlere - Negodīga rīcība

Labdien, cienījamie vecāki! Ja meklējat uzticamu auklīti, vēlamies brīdināt par savu neveiksmīgo pieredzi. Šo personu sauc Aija Sandlere no Ķengaraga T. 20 073 223. Viņai nemitīgi bija kādas personīgas problēmas, “skarbs” dzīves stāsts, kā rezultātā nācām pretī ar darba laiku, pēc darba arī vedām uz mājām, kad vajadzēja naudiņu ātrāk – iedevām, bet pats galvenais – maksājām viņai uz priekšu par laiku, ko viņa vēl nebija nostrādājusi. Viss bija normāli līdz brīdim, kad izteicām viņai bažas par sava bērna aprūpi, kā rezultātā bērns atkal bija slims. Kad bērns izveseļojās, aukle atteicās turpmāk veikt savus pienākumus par samaksāto laiku, pazuda ar visu mūsu iepriekš samaksāto naudiņu un arī valsts finansējumu 340 eiro apmērā. Protams, paši esam vainīgi, jo visa pamatā bija uzticēšanās šim cilvēkam, bet nekādu oficiālu dokumentu. Ja izvēlaties viņu tomēr algot, nemaksājiet nekādu naudiņu uz priekšu, atrunājiet maksu par laiku, kad Jūsu bērniņš slimotu (mēs viņai šīs dienas maksājām pilnā apmērā, darbā arī viņai nebija jāierodas), jo mūsu bērns sāka aizdomīgi bieži slimot. Ņemiet vērā, ka nesaskaņu rezultātā, viņa naudu neatdos, necels telefonu un nepildīs iepriekš norunātos nosacījumus saistībā ar darba attiecību izbeigšanu. Ja nepieciešams, sīkāka informācija [slēpt]@inbox.lv!P.S. Pievienoju arī viņas sludinājumu portālā ss.lv https://www.ss.lv/msg/lv/work/i-search-for-work/nurse/ahjhm.html

G