Atverskapi.lv Olga Interesova - Krāpšana

Izmantoju atverskapi.lv jau diezgan ilgu laiku un pagaidām nebija pārlieku liela iemesla uztraukties, jo visi pārdevēji, ar kuriem sadarbojos, bija godīgi un viss vienmēr bija kārtībā.
Šoreiz uzdūros uz nepatīkamas sadarbības, kuras rezultātā persona izkrāpa man naudu. Un pēc pāris dienām izrādījās, ka es nebiju vienīgā un šī persona darbojas ar krāpnieciskām rīcībām ne tikai atverskapi.lv, bet arī andelemandele.lv un iespējams arī citur.

Persona izmanto lietotājvārdu Olga Interesova, bet sadarbojas ar citiem cilvēkiem/to kontiem, parādoties ar dažādiem konta numuriem un lūdz skaitīt naudu uz cita vārda, aizbildinoties, ka pašai nav karte.

Ar šādiem vārdiem kopsavilkumā figurē šī persona (Olga Interesova):

LV89PARX0014685520001 Violeta Rožnova

LV88UNLA0050022064245 Aigars Lapiņš

LV39HABA0551040627280 Katrina Zanete Kuida

Atverskapi.lv foruma komentāros min iespēju, ka galvenā krāpniece , kura sadarbojas ar citiem.

Papildināts chiks123 31.07.2016

Šai personai pievienojas vēl viens segvārds/sabiedrotais Edgars Drjukovs

C

M Marituxis 24.07.2016

sveiki :) tiesi pirms paris dienam no vinas pasutiju nike apavus un pulksteni (atverskapi) teica ka ir izsutijusi utt, naudu jau aizskaitiju.. be neesmu vel neko sanēmusi.drausmas, ko lai dara...

L Lienīte Rasmane 29.07.2016

aizmirsat pievienot vel vienu cilveku uz kuru sii Zurka ludz skaitiit naudu, vinu sauc EDGARS DRJUKOVS.

L Lienīte Rasmane 20.11.2016

P.S. ten ir viņas nr. +37125153202
Tā ir tā Olga ticamāk, ne Sintija. Whatsappa iet iekšā, bet manas ziņas nelasa..

D Danina 25.08.2016

O, Katrina Zanete Kuida jau pa visiem portāliem klejo.