www.sudzibas.lv Attirance Salons slēgts

Attirance - Salons slēgts

Trešdien 20. 07. 2016 bija norunāta spa procedūra salonā attirance, bet ierodoties uz salonu uz durvīm zīmīte "veikals nestrādā tehnisku iemeslu dēļ" pa logu var redzēt ka daļa produkcijas no veikala plauktiem jau izņemta. Iepriekš pierakstoties bija atstāts tālrunis, bet diemžēl piezvanīt nevar. Piesakot procedūru vēl noprasīja maksāsiet uz vietas vai ar dāvanu karti. Manā gadījumā dāvanau karte,
ir jātērē laiks un nauda (bērnam auklīte) , bet te vienkārši pasmejas. Pēc ilgas zvanīšanas, numuru tomērt pacēla un piedāvāja vismaz izņemt produkcijā, ko ar steigu arī izdarīju. Labi ka vismaz kaut kas.
Līdzar to pirmā un pēdējā reize šai salonā - veikalā.

K

N Nedienas 28.07.2016

Ar mani tas pats stāsts. Salons Tērbatas ielā vairs neatrodas - cik saprotu, tad īpašnieks atkal ir izvēlies. Vīlos salonā jau otro reizi, jo pirmajā reizē bija pierakstījuši mani uz citu laiku, bet tad vismaz atsūtīja īsziņu un mēs visu nokārtojām. Šoreiz attapos pie aizslēgtām durvīm un apsargs man laipni paskaidroja "ka salons uz Tērbatas ielas vairs nestrādā". Vīlusies biju ļoti - kāpēc man tas netika paziņots? Sastapu salona darbinieci nesam kastes, viņa man atvainojās, teica, ka tas nav viņas lēmums utt, bet vai tad mani tas interesē? Uz jautājumu kāpēc netika paziņots atbildēt nespēja, bet teica, ka "nevienam klientam neesam paziņojuši". Skaisti! Paldies, bet šajā salonā pakalpojumus vairs nevēlos saņemt.

K kliente_i 28.07.2016

man Dievojās, ka visiem ir zvanīts, bet kā izrādās nekā. Bet no otras puses kāpēc tērēt laiku un informēt klientu, ja salons slēdzas ciet. Kaut gan man teica ka uz šonedēļu varot pārrakstīties in salons būs vaļā. Skaistas pasaciņas.