www.sudzibas.lv Atlants.lv nepilda solīto

Atlants.lv - nepilda solīto

Sākumā viņi maksā par jūsu referātiem/diplomdarbiem u.c, bet kad summa sakrājās diezgan liela un es gribēju to izņemt atbilde ātri atradās - ''atteikums. viens no jūsu darbiem ir uzskatīts par plagiātu!'' Kur šī info bija agrāk? Kā pierādīs ka tieši viens darbs no maniem 25iem ir plagiāts...!?Protams ka jums nebūs taisnība, atteikums un punkts! Neiesaku, vai arī ņemiet arā naudu par katru darbu...

J

C Cayle 21.07.2011

Stands back from the keyobard in amazement! Thanks!

T Toms Griinlejs 28.02.2012

Man arii nezimaksaaja atliidziibu nopelniito. Krāpnieki

M mukamuk 16.04.2013

Man ar autoratlīdzību nebija nekādas problēmas. Kad kontā bija uzkrājusies lielāka summiņa (15Ls), izsūtīju atlants.lv iesniegumu par autoratlīdzību un mēneša beigās jau biju to saņēmusi.

C CELOTAJA 02.01.2014

Nu, tā, tagad info visiem, kas domā sadarboties ar atlants.lv.
Tikai tagad, kad saskāros ar atlants acīmredzamu klaju negodīgumu, vēlos citus no tā pasargāt.
Jā, kaut kā neiedomājos pusgadu atpakaļ. kad ieliku savu darbu atlantā, vajadzēja uzreiz iegoglēt vārdus ATLANTS ATSAUKSMES.
Mī un žē! Izlec ārā vien negatīvas atsauksmes, visi kā viens raksta par krāpniecību no atlants puses!!!