www.sudzibas.lv "Astro group" Sia Darbs Lielbirtānijā.

"Astro group" Sia - Darbs Lielbirtānijā.

Atsaucoties uz darba piedāvājumu Lielbritānijā -viesnīcu sfērā.
Darbs tiek piedāvāts gan istabenēm, gan saimniecības daļas vadītājiem.
Piedāvājums izskan uzreiz.Izbraukšana jau nākamo nedēlu.
Lai gan darba līgums un kur nu vēl darba intervija tiek piedāvāta, esot jau Lielbritānijā.
Cik liela garantija, ka tiekat pieņemts darbā?Vai, ka šāds darba piedāvajums vispār pastāv?
Līgumā, ko parakstat Latvijā, jūs faktiski maksājat par šo burvīgo iespēju doties uz Lielbritāniju...kur braukt un kā saka -mēģināt.
Valdes priekšēdētājs - Vladimirs Morozovs -, kas rīkojas pamatojoties uz Sia " Astro group" statūtiem, par pakapojumu prasa 150 Ls.
Taču šī naudas summa, ne arī tas, ka Sia ir oficiāla un pat NVA lapā ir atrodams šis darba piedāvajums- nedod nekādu garantiju, ka tiksiet pieņemts darbā.Ka tādas vakances pastāv.
Līgumā minēts darba devējs Lielbritānijā " MAES", kuram nav norādīta ne adrese, ne e-pasts, ne kada cita svarīga info.
(arī google tāds darba devējs nav atrodams)
Kā arī konkrēta viesnīca, kurā ir brīvās vakances, netika izpausta.

Esiet modri un nepiekrītiet zelta kalniem, ko sola šis Astro Group, jo :
-darba devējs vienmēr intervēs kandidātu pirms mudinās pirkt biļeti un doties ceļā .
-ja darbs ir ārzemēs, tad līgumu paraksta pirms došanās.
(tā ir garantija gan darba devējam, gan ņēmējam.)
-samaksu par pakalpojumu var pieprasīt tikai izpildot līdz galam savas saistības.

B Baltajiemnēģeriem 22.09.2011

Nesen viena aizbrauca, un pa ceļam tika izvarota. Visas viesnīcas un bērnu auklēšana ir tikai acu aizmālēšanai!

A amallia 02.10.2011

Piedāvājums neatbilst solītajam ne pēc algas apjoma, ne pēc reālajiem darba pienākumiem. Parakstot līgumu Londonā, netiek izsniegta kopija.

V void_ 14.10.2011

Jā, mamma ar aizbrauca, un pilnīgs murgs. Izlika uz ielas, mamma aizgāja uz policīju, tur vini strādā bez darba atļaujas utt.. šāusamss

novēlu tiem cilvēkiem mirt lēn un mokošā nāvē :))))))))))))

I Ilze 26.10.2011

Paldies par info!!! Tikko man tieši piedāvājums no šīs firmas...

L Lala 26.10.2011

Man gan patīk sniegt intīmpakalpojumus.

S silvestrs 28.10.2011

man šodien zvanija no šīs kompānijas, biju cv aizsutijis angliski, par cik biju ari stradajis citur eiropā.
tatad piedavaja darbu mebelu izgatavosana par 10 paundiem h un dzivoshanu Londonas Z.
izkausās protams vilinoši toties ja viņi rikojas nelikumigi un nedrikst njemt pat tos 150ls.
tuvākā laikā uzzināšu kas tur notiek un ko viņi tur perina. ir taču vairakas iestādes kas šadas iestādes iesēdinās pat cietumā!

B braukt 01.12.2011

Sveiki visiem, kas jebkad ir sadarbojušies ar ASTROGROUP!

Arī es atsaucos uz šīs firmas sludinājumu un šobrīd domāju sadarboties vai drošs paliek nedrošs meklēt ko citu...

Pastāstiet par savu pieredzi!

Paldies jau iepriekš.

V viktorija3 21.02.2012

Sveiki visiem!
Man ar astrogroup arii sanaaca slikta pieredze. Jaa es darbu dabuuju viesniica, bet darba liigums uz rokaam netika iedots un anglijas MAES liigumaa arii ir rakstiits, ka maksaas 6.08 P par stundu. Maksaaja ne pa stundaam, bet par iztiiriitajaam istabinaam 1.86 paundi. Dziivoshanu Riigaa soliija, buus pa vienam vai pa diviem istabinhaa, bet no taa visa nekas nav taisniiba. Un taa pati MAES darba deveeja veel noneema sildiitaaju no istabinas kur mees dziivojaam, jo redziet vienhai esot daargi par elektriibu jaamaksaa. Un mums vajadzeeja dziivot 4 sievietem aukstaa istabaa. Pa stundaam neko shii fierma nemaksaa. Algas lapinas nedod un atvalinaajumu arii nemaksaa. Un nesen mani Beatris Ferro taa sauktaa MAES iipashniece izmeta aaraa uz ielas, jo vinai nepatika kaa es ar vinu runaaju. Jo tikko vinai kaut kas nav pa praatam vina cilveekus met aaraa. Es esmu 7 cilveeks, ko vina ir izmetusi. Ja negribat piedziivot to pashu tad ar sho firmu nekaadus liigumus neparakstiet gan Riigas, gan sheit Anglijaa, ja dzirdad ka iet runa par MAES.

S SIA Astro Group 28.02.2012

Labdien!

Diemžēl minētajās sūdzībās lietas būtība nav izklāstīta objektīvi.
Kas attiecas uz 21.februārī iesniegto sūdzību, jāsaka, ka cilvēks tika atlaists dēļ necenzētu vārdu izmantošanas attiecībā gan uz darba devēju, gan menedžeriem. Persona netika arī "izmesta", jo tika dota nedēļa laika visa nokārtošanai. No mūsu puses tika piedāvātas vairākas citas darba iespējas - pirmkārt, iespēja strādāt augstas kvalitātes viesnīcā tajā pašā istabenes amatā, bet persona atteicās, jo viesnīca atradās pārāk tālu no minētās personas paziņas dzīvesvietas. Tika dota arī iespēja strādāt šuvēja profesijā, bet saņēmām atteikumu no šīs personas, jo vakance nebija Londonā.
Ņemot vērā visu augstākminēto un to, ka firmai MAES ir liels skaits darbinieku gan no Latvijas, gan citām valstīm, fakts, ka šis ir septītais šāda veida atgadījums, noteikti neliecina par problēmu kompānijas attieksmē pret darbiniekiem.

Attiecībā uz citām sūdzībām jāsaka, ka tās ir ļoti vispārinātas un konkrēti neattiecas uz mūsu aģentūru, bet gan slikto pieredzi ar darbā iekārtošanas aģentūrām kopumā.

Vēlot visu labāko,
SIA Astro Group

I ingus 27.03.2012

To Sia Astro Group... lūdzu tad atbildiet uz jautājumu ... ar kādām tiesībām jūs par iekārtošanu darbā ņēmāt 150 Ls ... ja Latvijas likumdošana aizliedz ņemt naudu par darbā iekārtošanu !!!???? šis pārkāpums tiks ziņots NVA ...

S SIA Astro Group 27.03.2012

Labdien!

Ja Jūs esat lasījis mūsu līgumu, tad Jums vajadzētu zināt, ka naudu par darbiekārtošanu mēs neņemam un Latvijas Republikas likumdošanu nepārkāpjam.
Kllients saskaņā ar cenrādi par nepieciešamajiem izdevumiem darbiekārtošanas pakalpojumu saņemšanai veic apmaksu, pretī saņemot maksājumu apliecinošu dokumentu. Visas summas tiek norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

Vēlot visu labāko,
SIA Astro Group

M mushmula 04.06.2012

Dargas meitenes un sievetes no Latvijas!
Ne brauciet stradat caur Astrogroup! Vini tikai nem naudu un viss!
Seit par darba iekartosanu atbild spanijas sievete, kura maksa par vienu istabas tirisanu 1, 74 paunta, ja tu gribi nopelnit 6, 08 paunta stunda, tev vajadzetu iztirit 3, 5 istabas viena stunda.
Dzivosanas apstakli pavisam sausminosi, viena istaba( 6-9kv.m.) dzivo 3 meitenes, par dzivosanu un food vina nem 200paunti menesi.
Nopelnit jus nevarat. Var braukt tikaj tie, kuram nav pavisam kur doties, vai kuri pec menesa var sameket sev citu darbu.

V viktorija3 05.06.2012

Sveiki!
Pilnībā piekrītu, ko komentēja mushmula.
Nekādi necenzēti vārdi netika lietoti. Darbs tika piedāvāts, bet tas bija Londonas otrā pusē, tālu un par 10 mārciņām, kas man bija palikuši, jo netika izmaksāta nauda pēc atlaišanas, uz to vietu aizbraukt nevar, jo biļetes šeit ir ļoti dārgas transportā. Un man vēl "Astro Group" vadītājs piedāvāja naudu 20 Ls atsūtīt, lai es tiktu uz viņa piedāvāto vietu. Tās naudas tā vai tā biļetei nepietiktu. Pašlaik šo pašu sievieti ir iesnieguši tiesā, par to ka viņa nesamaksāja naudu par izdarīto darbu un nesamaksāja atvaļinājuma naudu.

M mushmula 13.06.2012

Firma kura nodarbina visus, kur atbrauc caur Astro group saucas "MAES corporation UK", so firmu var atrast interneta, ir home page, bet problema ir tada, ka Maes pienem jus darba, nedod darba ligumu uz rokam, ta ka sis darba ligums ne atbild UK likumdosanaj.
Maes corporation satav tikai no diviem cilvekiem-gimenes para no Spanijas.
Vini sledz ligumu ar viesnicam un pectam iekarto jus darba, nemot no jusu algas es domaju 30-50%. tas notiek tadel, ka jusu alga vispirms iet uz so firmas bankas kontu, un tikai pectam tiek apmaksats jusu darbs.

S sergza 13.08.2012

Про MAES, куда отправляет Astro Group, могу рассказать очень много. Проработал с Бетти 1, 5 года. Поработал во всех её отелях. Налоги не платит, хамит, со всеми обращается как с рабами итд.Зарплата отдельный разговор, как желает, так и платит Если вы мазохист, добро пожаловать. Нужны подробности и факты, пишите [slēpt]@gmail. com или звоните +37167859219. Расскажу очень много.

S sergza 13.08.2012

Прочитал коментарии руководителей Астро Груп про МАЕС, смех разобрал. Крупная компания, где работает много людей из разных стран. Расскажите лучше, что за пол года от услуг Бетти отказались многие отели, каждое 10-е число после зарплаты толпы убегают от неё, а также, что на данный момент у неё осталось только 6 отелей и те скоро откажутся, из судов донна Бетти не вылезает. Welcome in MAES Company !!!

N normunds valainis 15.07.2016

Firma Astross grupa tagad jau pāriet uz augstāku,izsmalcinātaku līmeni.Vada šo krāpnieku aģentūru valdes priekššēdētājs DAGNIS NARKUSS.kurš melo krietni labāk par galveno varoni filmā Melis-Melis.Bija rūgta pieredze ar darbu Norvēģijā.Cilvēkus pieņem darbā,sasola zelta kalnus,bet tiklīdz esi ārpus Latvijas par tevi aizmirst,strauji iestājas amnēzija.Notiek tas viss sadarbībā ar otru 'baltu un pūkainu firmu SWEEDHAUSE' kuru metodes ir uz mata,tādas pašas.Kad nu tomēr darbs ir pabeigts,neviens vairs uz telefonu zvaniem neatbild un protams par naudu arī var aizmirst.Bīstieties ļautiņi no pūka baisuļa Dagnijas Narkusa.

Дагниса Норкуса вы можете найти Marupes pag. Tiraine , Gaileņu 1