www.sudzibas.lv Astarte nafta Slikta apkalpošana

Astarte Nafta - Slikta apkalpošana

Vēlējos izteikt savu neapmierinātību par pārdevēju attieksmi pret klientu. Domāju, ka neesmu vienīgā šādi apkalpota kliente, jo pārdevējas bija dažādas un apkalpošanas kvalitāte bija vienlīdz briesmīga.
Kad pirmo reizi iegriezos uzpildīties, nebiju vēl patstāvīgais klients, ielēju pilnu degvielas bāku un prasīju, lai man izsniedz klienta karti, uz mani nosodoši paskatījās... Apmēram - Ko Jums vajag? Nicīgi nometa priekšā lapiņu, lai aizpildu, neko nepaskaidrojot, tik piemeta, ka klienta karte nedarbojas šobrīd un man atlaide netiks piemērota, sāks darboties pēc 3 dienām... Kaut kā jocīgi, jo mūsdienās, kad iegādājas klienta karti, atlaidi uzreiz piešķir vai sāc krāt savus bonusus... Okei... Samaksāju un gāju prom ar sliktu omu... Bet nākošreiz arī iegriezos ar cerību, ka būs cita pārdevēja, taču nē... Pati pateicu labdien un nosaucu pistoles uzpildes numuru un 95 markas benzīnu un uz mani atkal šis nicīgais skatiens... :D Apmēram - ka es būtu kaut ko nesaprotamu pateikusi, izsita čeku un uzlika zīmogu un skaisti pameta man pretī!
Cienījamā vadība lūdzu nelamājiet savas darbinieces, lai viņām uz klientiem nav jāizgāž savas dusmas sejas mīmikā , žestos, un galu galā mēs gribam laipnu apkalpošanu nevis nicīgas sejas!

Dainis 03.09.2018

Nākamreiz iepildiet to benzīnu sev vienā vietā un redzēsiet kā pārdevēja jums atplauks smaidā! Pēc jūsu rakstītā jau radāt iespaidu, ka pati arī neesat nekāda ''patīkamā'' persona, attieksme rada attieksmi.