www.sudzibas.lv AS ''Trikātas siers'' Bezkaunīgas pārdevējas

AS ''Trikātas siers'' - Bezkaunīgas pārdevējas

Regulāri iepirkos ''Trikātas'' veikalā Mildas tirgū, bet vairs to nedarīšu, jo tur apšmauc pircējus. Gada laikā esmu samaksājusi vismaz par vienu lieku kilogramu siera.Ļoti naska uz lieku gramu pielikšanu ir blondīne, arī mēle viņai ir samērā asa.Esmu ievērojusi, ka arī čekus ne visiem pircējiem izsit. Otra to tik bieži nedara, jo strādā tikai no rudens, toties ar trīcošām rokām un smaržo pēc alkohola. Tādas pārdevējas Trikātai godu nedara.Labi, ka tagad Trikātas sieri ir pieejami visos lielveikalos.

M Milda 27.11.2011

Šis niķis būs ievazāts no Centrāltirgus, kur tas ir visai plaši izplatīts. Vai Mildas tirgū ir kontrolsvari? Stāsta, ka palīdzot...

I Ineta 07.12.2011

Linda!Bezkaunīga esat jūs pati.Es iepērkos Mildas tirdziņā kopš tā atvēršanas un varu apzvērēt, ka nevienā no veikaliņiem pircēji netiek šmaukti un apkalpošana ir vislabākajā līmenī.Trikātas sierā pārdienās pērku Krievijas sieru un sviestu un vienmēr esmu saņēmusi čeku ar pareizu svara norādi.Tādas pārdevējas vēl pameklēt! Ineta.

I Ineta 18.12.2011

Kopš ir atvēries Mildas tirgus, mēs no skaistumkopšanas salona Marijas ielā regulāri tur iepērkamies.Pārdevējas ir laipnas un atsaucīgas.Ļoti esam iecienījušas jogurtus un sieru ar amoliņu. Paldies!

Z Zane 19.12.2011

Pilnīga taisnība. Šogad uz Līgo svētkiem mani apšmauca, arī, kad palūdzu, lai man iedod nogaršot, pārdevēja man nikni uzbļāva, ka palikšot bez biksēm, ja visiem mēģinās izdabāt.